Zákaz cirkusu v Ivančicích
Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Zákaz cirkusu v Ivančicích
|
Nepřihlášený uživatel |
#12016-11-16 16:58nedávno jsem se byla podívat na zvěřinec v cirkuse hrajícím v Praze a byla jsem znechucena podmínkami, ve kterých zvířata přežívají (ani nelze říci žijí). |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#22016-11-16 18:05Cirkus je príma, ale bez zvířátek. Pokud by se dalo zařídit, že by se zvířátka měla hezky a bez stresu, tak bych byl pro, ale to je utopie. Myslím, že ZOO úplně stačí. |
|
| |
|
Mám pravdu |
#3 Zbytečná petice2016-11-18 08:44Proč má někdo pořád potřebu něco zakazovat? Navíc něco, o čem nic moc neví. Týrání zvířat je problém, to bezesporu, ale je to vždy o lidech ne o instituci. Zvířata týrají v ZOO, cirkuse, doma, na farmě, v chovu, na jatkách, prostě kdekoliv kde se vyskytuje nějaký blbec. Ale na těch stejných místech mohou být i lidé, kteří se ke zvířatům chovají hezky a starají se o ně. Pokud byste chtěli provést kontroly, že nedochází k týrání zvířat, jsem pro, ale zakazovat něco i když nevím vůbec jak to chodí jen na základě své předpojatosti mi přijde hodně ubohé. Takže v žádném případě pro tu petici nejsem. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#4 Re: Zbytečná petice2016-11-18 12:34#3: Mám pravdu - Zbytečná petice V tom máte úplnou pravdu že je to o lidech pak se všichni hážou do jednoho pytle.Ale je pravda že dnešní moderní cirkusy se bez těchto zvířecích vystoupení úplně obejdou já se hrozně ráda dívám na cirkus du solei tam se týrají lidi samy.
|
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#52016-11-18 20:38Cirkusy bez zvířat! |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#6 Re: Zbytečná petice2016-11-19 00:06#3: Mám pravdu - Zbytečná petice Nejde přeci jenom o to jací lidé v daném cirkuse jsou . Týrání je už to ze zavřete divoké zvíře do klece jen pro ZÁBAVU lidi a učíte ho pro nej naprosto neprirozenym trikum. A opravdu si myslíte ze jde bez bolesti a strachu naučit divoké zvíře trikum co vidíte v cirkusech ? Myslím ze ne .... zvířata jsou na světě ze svých vlastních důvodu a ne pro lidi!!!!!!!!! |
|
| |
|
Bude-li člověk mlčet, nic se nezmění.
Autor této petice se rozhodl něco změnit a jednat. Uděláte to samé?
Další petice, které by vás mohly zajímat
Poskytujeme zdarma hosting pro on-line petice. Vytvořte profesionální on-line petici díky našim výkonným službám. Naše petice jsou každý den uvedeny v médiích, takže vytvoření petice je skvělý způsob, jak upoutat pozornost veřejnosti i těch, kteří o daných věcech rozhodují.