Petice.com

Chceme zpět našeho ředitele Jana Horkela

Stojíme za naším ředitelem, který budoval tuto školu téměř dekádu. Díky němu je naše škola nadstardntě vybavená a rekonstruovaná. To, co je vysoce ceněné je přátelská atmosféra a bezpečné prostředí. Každý rok se sem hlásí více a více žáků. 

Nenechme osobnostní rozdíly být klíčovými kritérii pro dobře odvedenou práci. 

Stojíme za naším ředitelem.

Žáci i zaměstnanci skoly


    


ZŠ Pod Žvahovem
Kontaktovat autora petice

Podepsat tuto petici

Svým podpisem akceptuji, že ZŠ Pod Žvahovem bude moci vidět všechny informace, které v tomto formuláři uvedu.


NEBO

Vaši e-mailovou adresu nebudeme veřejně zobrazovat online.

Vaši e-mailovou adresu nebudeme veřejně zobrazovat online.

Souhlasím se zpracováním informací, které jsem poskytl/a v tomto formuláři, a to pro následující účely:




Placená propagace

Petice.com bude tuto petici propagovat mezi 3000 lidmi.

Zjistit více...