Petice proti sloučení gymnázia a ZŠ v České Kamenici
Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Petice proti sloučení gymnázia a ZŠ v České Kamenici
|
Jaromír Nepřihlášený uživatel |
#12012-06-13 23:13Nejhorší na tomto případě je to, že dochází k podkopávání důvěry v demokracii, protože zastupitelstovo uvalilo informační embargo na celou záležitost (viz přiložený odkaz na dopis rodičům), a schválilo defakto zrušení gymnázia naprosto nedemokratickým způsobem. Je vzdělání prioritou našeho města?? |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#22012-06-22 01:45Je blíže dané ,že záměry ve školství jsou příliš zidealizované pro čtyřletá gymnázia.Nevidím v tom žádnou budoucnost ,a ani pro Českou kamenici!Budova je jistě plně využívána,jak ze strany gymnázia,i k. domu,ale zásadně odlišné je ,jaké záměry mají p. ,,radní"a plány do budoucna!Vedení měst. úřadu Č. Kamenice by mělo vědět,jak šetří na vzdělání!Hana Váchová |
|
| |
|
Hanca |
#3 Souhlas2012-06-22 01:48Plně s vámi souhlasím,pane Jaromíre,nikam tahle cesta nevede.Ba naopak! |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#42012-06-22 10:12nesouhlasím sloučit gymnázium.,Prachař Antonín |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#52012-06-22 15:57V době kdy dochází k analfabetizaci politiků jak na úrovni vlády, tak na úrovni Městských úřadů, je rušení jakýchkoliv vzdělávacích institucí prostě zločinem.Podívejte se kolem sebe, jací negramoti jsou všude na vrcholu. To je do nebe volající. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#62012-06-22 23:47Na této škole jsem vystudovala, a potom jsem tu přivedla k maturitě desítky studentů. Má to smysl. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#72012-06-23 21:12Sloučení ZŠ s Gymnáziem je naprostá pitomost. |
|
| |
|
Hanca |
#8 Re: viz názor výše2012-06-23 23:57Máte úplnou pravdu,a Váš názor je velmi výstižný,na tuto vládu i úředníky,navíc nejen negramotní,..z knihovnice na politika apod,...pár se jich najde, vzdělaných lidí,ale těch je opravdu málo a to v jiných než vedoucích stranách,mezi pány poslanci se dá se říci to podřimuje i výše ve vládě, a kdo má jiný názor a vzepře se,nemá šanci těmto mocipánům a navíc i zlodějíčkům,co si dávají do vlastních kapes uniknout.A tak to chodí i jinde i v malých úřadech,korupce tu navíc vládne a ani se netrestá,ba naopak,...Nikdo netušil,že ,když se budeme pro své děti angažovat za revoluce v 89 roce,že se to takhle povede od ničeho k ničemu,a normální obyčejný člověk to vše odnese a bude obracet každou korunu v ruce,kdo šetří má za tři,to si říkají Ti nahoře, a podle toho se i tak chovají! |
|
| |
|
Jaromir |
#9 Re: Re: viz názor výše2012-06-26 19:52 |
|
| |
|
Bude-li člověk mlčet, nic se nezmění.
Autor této petice se rozhodl něco změnit a jednat. Uděláte to samé?
Další petice, které by vás mohly zajímat
Poskytujeme zdarma hosting pro on-line petice. Vytvořte profesionální on-line petici díky našim výkonným službám. Naše petice jsou každý den uvedeny v médiích, takže vytvoření petice je skvělý způsob, jak upoutat pozornost veřejnosti i těch, kteří o daných věcech rozhodují.