Petice za zachování pěšího průchodu do Stromovky
Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Petice za zachování pěšího průchodu do Stromovky
|
Brunclíková Nepřihlášený uživatel |
#12012-04-25 09:41Myslím,že není třeba velkých komentářů.Stačí se tudy jednou projít a každému je to hned jasné. |
|
| |
|
VH |
#22012-04-25 15:16Děkujeme paní Popelové z Magistrátu jak nás v MF odbyla s tím ať chodíme jinudy. To, kdo to z Magistrátu zavinil, to ji moc nezajímá. Hodně by nás to ale zajímalo. Je to sice na trestní oznámení, ale nebudu si kazit život. VH |
|
| |
|
KB |
#32012-04-29 17:45Dnes jsme chtěli jít do Stromovky naší oblíbenou trasou. Ale na pozemku byli majitelé a začali na nás křičet, že tudy nesmíme, ať jdeme jinudy. Nehádali jsme se a hledali cestu- kudy jinudy. Po chvilce hledání jsme našli. Jsou tu dvě možnosti. Budˇse vrátit a Stromovku zase obejít nebo jít nově vybudovaným satelitním městečkem. Celkově je nové satelitní městečko špatně postavené. Samozřejmě nejsem proti němu, jen by mě zajímalo, kdo to navrhoval. |
|
| |
Tento příspěvek byl odstraněn autorem petice (Zobrazit podrobnosti)
2012-04-30 15:30- Date of removal: 2012-04-30
- Důvod odstranění:
|
Nepřihlášený uživatel |
#52012-05-04 13:50Snad vyjdou vstříc bězným chodcům města.Držím Vám palce a hodně štěstí.Nedejte se! |
|
| |
|
VH |
#62012-05-05 20:31Děkujeme za podporu Pražanům a Kladeňákům, asi pochopili, že tato petice je kromě chodníku taky proti nabubřelosti státní a místní moci. Její představitelé by měli mít starost o zájmy občanů a ne se stavět proti nim v jiném zájmu. VH |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#7 Re:2012-05-07 12:01Uzemni plan zpracovavali ti sami architekti kteri ted vlastni ty dve parcely na kterych mel puvodne stat chodnik za ktery bojuje tato petice. Zajimava nahoda nebo proste nechteli aby jim lide chodili za jejich plotem ? Tak se to proste nejak zasmodrchalo a chodnik neni. To vse pod dohledem uredniku na stavebnim uradu... |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#82012-05-24 13:06Jezdíme ze vsi do Stromovky často, jedno z mála bezpečných míst pro děti s maminami, seniory a psy v okolí, kde je lze volně vypustit, kde se dá bruslit, učit je jezdit na kole. A musí se tam nějak i bezpečně dostat, nejlépe pěšky. Zvůle developerů nezná mezí. U nás ve vsi není vůbec kde s dětmi jezdit na kole nebo bruslích, všude samé silnice nebo místo nich jen oranice, v okolí žádný les nebo park, nic. Do Stromovky máme 10 min. busem, tak jezdíme za přírodou ze vsi do města. Děsný. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#9 Re:2012-05-24 13:10Jo, to přesně se stalo i u nás ve vsi - satelitu. Z horní části kde bydlí rodiny s dětmi byl plánovaný bezpečný průchod na autobusovou zastávku (a hřiště). Ale někomu kdo si tam koupil parcelu (a proč si jí tam teda kupoval, že), se nelíbilo že mu budou lidi koukat na pozemek, podmáznul obecní úřad a hele - místo chodníku máme rovněž plot. Super. Prachy v téhle zemi dokážou všechno. |
|
| |
|
Bude-li člověk mlčet, nic se nezmění.
Autor této petice se rozhodl něco změnit a jednat. Uděláte to samé?
Další petice, které by vás mohly zajímat
Poskytujeme zdarma hosting pro on-line petice. Vytvořte profesionální on-line petici díky našim výkonným službám. Naše petice jsou každý den uvedeny v médiích, takže vytvoření petice je skvělý způsob, jak upoutat pozornost veřejnosti i těch, kteří o daných věcech rozhodují.