Petice za zachování komentátorské dvojice HANÁČEK & MINAŘÍK
Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Petice za zachování komentátorské dvojice HANÁČEK & MINAŘÍK
|
RNK |
#1 Zaslání na vedení stanice SPORT52011-12-15 11:58Pokud se podaří nasbírat slušný počet hlasů, tak bude petice odeslána na vedení, uvidíme jaké vyjádření k tomu dostaneme. A pokud bude argumentem finanční náročnost, tak myslím, že každý ví, že "to lepší prostě bývá dražší". |
|
| |
|
Alfista Nepřihlášený uživatel |
#2 Minařík je ostuda2014-02-06 12:01Minařík je neschopný. Blekotá, jakoby žvýkal snuffs, je samá vycpávka "eeee", plete si jména a vozy, není schopen sledovat dění na trati a to komentovat. Jeho statistiky nic nezachrání. Plácat o statistických údajích v momentech, kdy se na trati dějí zajímavé souboje a mění se pořadí či jde o jiné zajímavé akce, je zcela neprofesionální. Dále, Minařík není schopen kvalifikovaně komentovat jízdu po trati, jeho dikce je zoufale pomalá a občas nesrozumitelná. Takový člověk má být v profesi online komentátora čehokoli? Hanáček je o něco lepší, ale na průměrnou mzdu to není. Jediný schopný je Petr Horák, to je jediný profesionální komentátor použitelný mnohem šířeji. Toho by si měla TV Sport5 předcházet výrazně nadprůměrnou mzdou. |
|
| |
|
kkkk |
#32015-08-24 19:38Líbí se mi,že to píše někdo,kdo nic neumí,že alfisto.Ono kritzovat od pc je strááááášně jednoduchý.Možná by nebylo od věci,kdybys tu jeho roli mohl převzít,možná bychom se nestačily divit,co by z tebe lezlly za moudra. |
|
| |
|
Bude-li člověk mlčet, nic se nezmění.
Autor této petice se rozhodl něco změnit a jednat. Uděláte to samé?
Další petice, které by vás mohly zajímat
Poskytujeme zdarma hosting pro on-line petice. Vytvořte profesionální on-line petici díky našim výkonným službám. Naše petice jsou každý den uvedeny v médiích, takže vytvoření petice je skvělý způsob, jak upoutat pozornost veřejnosti i těch, kteří o daných věcech rozhodují.