PETICE VALÁŠEK
Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno PETICE VALÁŠEK
|
Nepřihlášený uživatel |
#12016-10-14 07:00Plně podporuji, Valášek jsem sice nenavštěvoval, ale je to NEODMYSLITELNÁ SRDCOVÁ ZÁLEŽITOST NAŠEHO ĎÁBLICKÉHO SÍDLIŠTĚ! Ta děcka byla, jsou a pokud Valášek přežije, budou SKVĚLÁ! Vítek Pokorný, P8 |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#22016-10-14 07:29V kompetenci to má místostarosta Fichtner z ANO... |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#42016-10-14 17:32Nechápu,jsou ti lidé,kteří chtějí po dětech,které jsou chloubou českého národa další peníze vůbec soudní???Měli by se stydět.Držím Valášku palce,ač mnoho let žiji v zde,pocházím z Valašska a proto za vámi stojím dvojnásob |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#62016-10-16 08:58Podpora šíření kulturního bohatství je nezbytností, stejně tak i podpora výchovy dětí a jejich vedení ke kvalitně strávenému volnému času. Valášek má zásluhy v obou těchto aktivitách. Nejde jen o obyčejný kroužek ale o soubor s dlouholetou tradicí, který nemá u nás konkurenci. Za svůj přínos si zaslouží plnou podporu nejen od hlavního města Prahy. Na léta ve Valášku vzpomínám dodnes. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#72016-10-16 20:07Člověk by čekal, že Valášek bude mít podporu Prahy 8 ! Takovéto jednání je nepochopitelné.
|
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#8 Poděkování2016-10-16 20:28K tématu bych ráda přispěla osobni zkušeností s Valáškem jako divák a zároveň jako organizátor mnoha akcí v obci Prahy 9. Taneční skupina vždy velmi profesionálně přistoupila k vystoupení, jak výběrem repertoáru,tak provedením. U diváků sklizeli největší úspěch neuvěřitelné taneční výkony starších tanečníků, tak hlavně milé výrazy nejmladších šohajů .Spolupráce s taneční skupinou probíhala příjemně,stejně jako jejich dech tající vystoupení. Není mi tedy jasné proč se hází těmto aktivnim skupinám , které přispívají k udržování tradic výchovou mladých lidiček klacky pod nohy. Skupině Valášek děkuji a věřím, že si jejich příjemnou společnost budeme moci dopřávat i v dalších letech.A oni budou mít prostory a klid na nelehké trénovaní .Libuše Kurková Klub LíPa Třeboradice |
|
| |
|
Eru |
#92016-10-18 11:11Drzím palce Valášku ! Byla,je a bude to moje srdcová záležitost .... O.H |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#112016-10-19 15:50Nechápu, že obvzlášť v dnešní době, kdy většina dětí sedí u počítačů, někdo takto fungující a zavedenou aktivitu pro mladé nepodpoří! Držím palce, ať vše dobře dopadne!
|
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#132016-11-08 12:23Praha 8 je dosti bohaté město, aby nemuselo ničit tradiční kulturu a spolek, který funguje déle, než je volební období politiků. |
|
| |
|
Bude-li člověk mlčet, nic se nezmění.
Autor této petice se rozhodl něco změnit a jednat. Uděláte to samé?
Další petice, které by vás mohly zajímat
Poskytujeme zdarma hosting pro on-line petice. Vytvořte profesionální on-line petici díky našim výkonným službám. Naše petice jsou každý den uvedeny v médiích, takže vytvoření petice je skvělý způsob, jak upoutat pozornost veřejnosti i těch, kteří o daných věcech rozhodují.