Přejmenování Fera Feniče na Václava Fera Havla
Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Přejmenování Fera Feniče na Václava Fera Havla
|
Nepřihlášený uživatel |
#12011-12-30 14:35Fero Havelka Vlezprdelka |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#22011-12-31 18:12Nebožka bábí by řekla "na hrubý pytel hrubá záplata" |
|
| |
|
Na Bělehrad |
#32012-01-02 19:48Havloanální Ferospeleologie vznikající nová disciplína či vědní obor? |
|
| |
|
Patricie |
#42012-01-03 17:58dobrý nápad :-) . Ten kdo to vymyslel má mou poklonu :-) |
|
| |
Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)
2012-01-03 18:00- Date of removal: 2012-01-03
- Důvod odstranění:
|
Nepřihlášený uživatel |
#62012-01-03 18:48:DDD co dodat... |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#72012-01-03 18:54:))) super odvaha..:))) |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#82012-01-05 00:15Velmi hezké ... |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#92012-01-05 00:39Riťolezectví je národní sport a nebo velice nakažlivá nemoc ... |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#102012-01-11 18:21Neměla by se po "Pravdoláskovi" Veškrnovi rovnou pojmenovat celá €U? :-)) |
|
| |
|
Jiří Pehe |
#112012-01-12 21:16Trautenberk by mohl v OSN navrhnout, aby na počest Václava "humanitárního bombardéra" Havla pojmenovali nějakou rozbombardovanou školu v Bělehradě nebo nemocnici v Bagdádu. |
|
| |
|
Kterej |
#122012-04-17 20:11Koukám, jak si tady rozumí komunisti s klausisty :o)))))). Oba tábory lži a nenávisti, jak jinak shodně proti pravdě a lásce. Havel samozřejmě nebyl dokonalý a mnohé jeho kompromisy se mi také nelíbily, nicméně Havel je pozitivní legenda, světoznámý symbol boje za svobodu. Havel představuje civilizovaný svět, občanskou společnost. Svět, kde má hodnotu také pravda a láska a ne jenom zisk a moc a kde se každý stará jenom o sebe. To je důležité a důležitější než hledání vad. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#13 Re:2012-04-18 01:57Tak to můžeme taky rovnou uctívat Hitlera.Vždyť hodný strýček Adolf se pokoušel nás zbavit zlých Židů a cikánů.Naučil nás jezdit vpravo a zavedla se PSČ...A taky dal v nouzi lidem práci. To byl ale hodný člověk co? :)
Věřím, že i po smrti Gottwalda se našlo takové hovado jako ty, které muselo našeho drahého vůdce uctívat a vybudovat nechutný umělý kult osobnosti a vše po něm ihned přejmenovat... |
|
| |
|
JUDr.PhDr.Mgr. et Mgr.Henryk Lahola |
#14 JUDr.PhDr.Mgr. et Mgr.Henryk Lahola2013-12-13 21:38Václav Havel se svým "humanitárním bombardováním" Jugoslávie se ukázal jako prolhaný orwelovský demagog, válečný štváč a obyčejný zločinec mající na svých rukou a svědomí krev tisíců nevinných obětí v Jugoslávii. Václav Havel byl americký lokaj, který po Praze chodil s deštníkem když ve Washingtonu pršelo. Václav Havel je jednou z nejzápornějších postav české moderní historie. A nevidím proto žádný důvod, aby po něm bylo cokoliv pojmenováváno. JUDr.PhDr.Mgr. et Mgr.Henryk Lahola |
|
| |
|
Bude-li člověk mlčet, nic se nezmění.
Autor této petice se rozhodl něco změnit a jednat. Uděláte to samé?
Další petice, které by vás mohly zajímat
Poskytujeme zdarma hosting pro on-line petice. Vytvořte profesionální on-line petici díky našim výkonným službám. Naše petice jsou každý den uvedeny v médiích, takže vytvoření petice je skvělý způsob, jak upoutat pozornost veřejnosti i těch, kteří o daných věcech rozhodují.