Petice.com

:Nechceme průjezd ozbrojeného vojska NATO přes české území.

Kontaktujte autora petice

Nepřihlášený uživatel#1 Mar 19, 2015, 03:35

K cemu ta paranoia? Vy mluvite za narod..???)))) No to snad ne..... Mluvte sama za sebe. Nas narod na mezinarodni scene zastupuje vlada a president. Radne zvoleni......Chapete...? Uz diletantske zneni petice ukazuje ze ne.

Jakpak muzete hodnotit co chce narod a co ne....

Narod, to je masa lidi s ruznymi postoji i nazory. Uvedomte si to az se zase budete zastitovat narodem....

Nepřihlášený uživatel#2 Mar 19, 2015, 04:47
Ami teroriste musi take dodržovat mezinarodni dohody.At jedou najkratši cestou,přes Polsko.Zde nejsou vitani.
Nepřihlášený uživatel#3 Mar 19, 2015, 05:07

Skurvená USA ja chci znovu Sovětskou armádu a Stalina a nějaký režim v ČR 

 

Nepřihlášený uživatel#4 Mar 19, 2015, 05:16

Re:

#3: -  

 Tak to si na te spravne petici...

Nepřihlášený uživatel#5 Mar 19, 2015, 06:02
Odsuzuji naši zaprodanou a zrádcovskou vládu,jež toto povolila a tím dala najevo,že souhlasí se šířením amerického neonacismu a genocidy národů a nectí památky padlích Ruských i našich vojáků při osvobozování naší republiky od němemckého fašismu!
Naše zaprodaná Sobotkovská vláda se zpronevěčila odkazu našich hrdinů a slavných předků,Masaryka atd.kteří se zasloužili o vznik naší republiky!
Nepřihlášený uživatel#6 Mar 19, 2015, 06:15

Re:

#5: -  

 Co to meles? Nikdo nezpochybnuje hrdinstvi osvonoditelu,at uz RA ci spojencu. Nemusime si ale nechat diktovat vuli roztahovacneho Kremlu. To uz to bylo,dekuji ja nechci.

Nepřihlášený uživatel#7 Mar 19, 2015, 06:21
Já jsem vojska americké armády na naše území nezval a tak nechci aby byť naším územím jen projížděli.
Nepřihlášený uživatel#8 Mar 19, 2015, 06:33

Re:

#7: -  

 A proc by se te mel nekdo ptat? Ses president,vlada, parlament? 

Nepřihlášený uživatel#9 Mar 19, 2015, 07:57

40 let jsme lezli do prdele Moskvě, teď zase polezem 40 let do prdele Washingtonu, český plebs nemá svoji hrdost, pořád bude jak ochočenej pejsek panáčkovat pro kus kosti, je mi z nás a nší vlezdopdelkovské povahy na blití.

Nepřihlášený uživatel#10 Mar 19, 2015, 08:05

Re:

#9: -  

 Pokud Rusko nepochopi ze z jeho byvalych satelitu a sousedu jsou suverenni staty a bude se do jejich zalezitosti vmesovat,tak je potreba NATO stale aktualni. 

Nepřihlášený uživatel#11 Mar 19, 2015, 08:13

Re: Re:

#10: - Re:  

 Rusko ???  Snas USA se vměšuje do cizích záležitostí, protože krachují a chtějí si udržet dolar za každou cenu, bez obledu na následky. V této zemi nemají co dělat 

Nepřihlášený uživatel#12 Mar 19, 2015, 08:19
Je to zastrašování obyvatel.
Nepřihlášený uživatel#13 Mar 19, 2015, 08:26

Re: Re: Re:

#11: - Re: Re:  

 Nesmite tak hltat hlouposti z nezavislych webu. Dnes treba stalo ze GB chtela napadnout Rusko jadernymi zbranemi. Musite si vybrat co je verohodne a co je propaganda RF.

 

Nepřihlášený uživatel#14 Mar 19, 2015, 09:41
Je třeba naše "přátele" pozdravit rajčaty a zkaženými vejci. aby poznali pravou českou pohostinnost.
Nepřihlášený uživatel#15 Mar 19, 2015, 10:07

Re: Re: Re: Re:

#13: - Re: Re: Re:  

 Moje řeč, ta mainstreamová US propaganda v ČT je snadno prokouknutelná, nesmímejim ty hlouposti baštit, ale třeby myslet vlastní hlavou.

Nepřihlášený uživatel#16 Mar 19, 2015, 10:12

Re:

#7: -  

 Ani já si je tady nepřál a není nás málo, co nepodporujme tuhle štvavou provokaci vůči Rusku. Ušáci jsou v pohodě, ti jou v teple za mořem, těch se válka nedotkne a niky ani ndotkla, ale ohnisko konfliktu odnese jako vždy Evropa. Řekněme své jdnoznačné NE! válečným štváčům z Pentagonu!

Nepřihlášený uživatel#17 Mar 19, 2015, 10:49
Nechci vraždění !!!!!!!
Nepřihlášený uživatel#18 Mar 19, 2015, 10:57

Re: Re: Re: Re:

#13: - Re: Re: Re:  

 pravě že nezávislé weby ti napový ....nebo si chceš přečíst pravdu z BLESKU NEBO NA TN.cz  :D jsi k smichu

Nepřihlášený uživatel#19 Mar 19, 2015, 11:12
Je to naše země a vrazi z NATO tady nemají co pohledávat. Dluhy USA ať si resi USA bez násilí. Zruší výdaje na armádu vrahů a ať je zaplatí napakovali majitele zbrojivek a bankéři svým majetkem.
Nepřihlášený uživatel#20 Mar 19, 2015, 11:14
Nechci tady okupanty.
Nepřihlášený uživatel#21 Mar 19, 2015, 13:06

Re:

#3: -  

 Pán je tak trochu zoufalec :D

Nepřihlášený uživatel#22 Mar 19, 2015, 13:29

Re: Re:

#8: - Re:  

 A TEBE SE NĚKDO PTAL NA RADU???? NE??? TAK TU NEPIŠ ZBYTEČNĚ.

Nepřihlášený uživatel#23 Mar 19, 2015, 15:11

Kolik zemí prolilo svoji krev, aby se udržel petrodolar, kolik lidí zahynulo v Afghánistánu, v Iráku a především v Libyi. Za nastalý chaos v mocenském vakuu a činy všech těch extrémistů, kteří se svržením diktátorů a nekritickou podporou opozice dostali k moci, nesou přímou odpovědnost váleční štváči z Pentagonu a jejich evropští nohsledi. Za všechny ty masakrované křesťanské menšiny v těchto vydrancovaných zemích, ať rukou al-kajdy nebo IS, nesou odpovědnost vypasená hamburgrožravá prasata, která se nechtěla vzdát své nadstandardní životní úrovně a proto podporují ekonomickou sílu svého impéria neustálými válkami. Kdyby každý tak nezodpovědně plýtval zdroji jako právě Američani, dávno by došly zdroje surovin a planetární ekosystém by dávno zkolaboval. Vychvalovati tento životní styl na úkor druhých může jen amorální hovado.

 

Nepřihlášený uživatel#24 Mar 19, 2015, 15:27
Pokud se podaří amíkům dostat na naše üzemī, ať je nikdo nevītá, nemåvá jim.Naprosto ignorovat, otåčet se k nim zådy. A s kolaboranty zachåzet jak se ståvkokazi. Ředitelē škol, kteří donutí děti k vítánī, politikya blbý lidi nåležitě ztrestat našimi prostředky.....Rusko si tyto akce nenechají dlouho lībit a odneseme to všichni.
Nepřihlášený uživatel#25 Mar 19, 2015, 15:32
Už je naprosto zřejmé, kdo je v dnešní době tím
největším agresorem. USA. Nechci tady amíky.Češi probuďte se.