Neruste Podobrazy
Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Neruste Podobrazy
|
Nepřihlášený uživatel |
#12013-09-19 12:45Do kavárny Podobrazy jsem chodila, když jsem studovala v Brně, zároveň jsme v ní vystupovali s našimi divadelními projekty. Myslím si, že dlouholeté trvání a řada úspěšných kulturních projektů jsou jasným důkazem, že by měla být existence Podobrazů zachována. Blanka Fišerová, divadelní autorka a dramaturgyně |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#22013-09-19 12:48To je přece nesmysl... |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#32013-09-19 15:52Nesouhlasím se zrušením mé oblibené kavárny. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#42013-09-19 19:18Pivo tam sice dobrý nemají, ale tak to se od kavárny ani nečeká ... Zato atmosféra je krásná a všlijaké kulturní akce super! :-) |
|
| |
|
kavárenský povaleč |
#5 kulturně?2013-09-19 20:00Jest hlubokým nesmyslem a neporozuměním pana ředitele rušit tuto zavedenou instituci. Mluvím o kulturní instituci a nemyslím tím Moravskou galerii, nýbrž kavárnu Podobrazy. Kavárna měla mnohem větší dosah a stala se silnějším subjektem než než hostující nebohá státní galerie. Pravda, kavárna ztratila po letech trochu šmrnc, ale to je jen šrám na povrchu. A navíc mnohem menší, než jaké šrámy zejí na celém domě - místodržítelství Země moravské, které není v nejlepší kondici a Moravská galerie s tím taky nic neudělá. Smutné je, že kavárna Podobrazy je léta jedinou fungující oázou pro kulturní veřejnost, kterou Morgal má...nebo vlastně nemá. Nechce mít. Chce mít něco nového, nezavedeného, kavárnu muzejního typu. Ach. Kdyby měla Moravská galerie a její ředitel trochu soudnosti, vybuduje si ji jinde (baráků zející kavárnoprázdnotou a nesmysly má v centru dost) a fungující kvalitu si dále ponechá. A nejen to, bude ráda, že ji má a bude ji podporovat, vážit si jí a bude se chovat slušně a vůbec kulturně. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#62013-09-20 03:43Kavárna je vždy milou a potřebnou součástí galerie. Je to místo setkávání a diskuse. Nedovedu si představit, že by tam nebyla. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#72013-09-20 05:03Prosím o zachování této oblíbené kavárny |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#82013-09-20 05:04Zachovejte tuto kavárnu |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#92013-09-20 12:13Zrušit takový hezký místo může jen někdo, kdo je podobraz.. Přidejte se ke Slušným Lidem, jen ti tady udělají pořádek! http://narod.tym.cz/ |
|
| |
Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)
2013-09-20 17:14- Date of removal: 2013-09-20
- Důvod odstranění:
|
Nepřihlášený uživatel |
#122013-09-20 18:42No toto? Toto teda ne! |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#13 artalk.cz : Jak řídit MG2013-09-21 21:36 |
|
| |
|
dolfa |
#14 podobrazy2013-09-22 02:08Zrušit! |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#152013-09-23 15:19Do Podobrazů chodím už 8 let a je to ta nejlepší kavárna v Brně. |
|
| |
|
palo palo |
#16 Kava2013-09-23 18:44Prosim nerusit |
|
| |
|
prorok |
#17 zmena je zivot2013-09-23 21:35nevidim zadny duvod se krecovite drzet zajetych nefungujicich prezitku dob minulych |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#182013-09-24 14:03Podobrazy jsou a byly unikátním místem lidského,kulturního,uměleckého,společenského setkávání.Doufám,že i nadále budou.Nereušte brněnskou legendu! |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#192013-09-26 19:22Funkcni mista pro nekomercni kulturu by se rusit nemela, protoze jich je jako hub po desti oproti komercnim. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#202013-11-29 22:26Klidně zrušit, brněnští povaleči a srágorové! |
|
| |
|
Bude-li člověk mlčet, nic se nezmění.
Autor této petice se rozhodl něco změnit a jednat. Uděláte to samé?
Další petice, které by vás mohly zajímat
Poskytujeme zdarma hosting pro on-line petice. Vytvořte profesionální on-line petici díky našim výkonným službám. Naše petice jsou každý den uvedeny v médiích, takže vytvoření petice je skvělý způsob, jak upoutat pozornost veřejnosti i těch, kteří o daných věcech rozhodují.