Ne zákazu prodeje sudového vína
Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Ne zákazu prodeje sudového vína
|
Nepřihlášený uživatel |
#12015-02-25 12:54Ne zákazu prodeje sudového vína!! |
|
| |
|
Lenka |
#22015-02-25 15:44Ne zákazu prodeje sudového vína |
|
| |
Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)
2015-02-26 11:31- Date of removal: 2015-02-26
- Důvod odstranění:
|
Míla z Pardubic |
#4 Mňam stáčené sudové2015-02-26 11:34Jsem proti zákazu prodeje českých stáčených vín. V případě odstranění dampingových cen dovážených vín také. Jsem proti řetězcům supermarketů, které prodávají levně pod cenou příšerné "šunty". |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#52015-02-28 11:04Dobrý den. Je jisté, že zákazem prodeje sudového vína, stejně jako zvýšením spotřební daně u cigaret, bude téměř jistý dovoz méně kvalitního "vína" způsobem, který nebude dostatečně dohledatelným. S pozdravem, Jiří Vašek |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#62015-02-28 18:19Proč zakazovat něco co je dobré, zdravé. Kdo chce, ať si víno kupuje, kdo ne ať nekupuje. Jeho škoda. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#72015-03-02 22:17Nechci,aby živnostníkům poroučel slovenský stbák a lidé,kteří nenávidí živnostníky...Mládek,Sobotka,Zaorálek apod.!!! |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#82015-03-03 14:52NESTAČÍM SE DIVIT , CO VŠE NAŠE VLÁDA DOKÁŽE |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#92015-03-03 15:03k tomu není co dodat |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#102015-03-04 11:06Už dost takovým nesmyslům. Víno je dar a je potřeba jej pít. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#112015-03-27 07:31Nelíbí se mi zákaz dovozového vína.Já prodávám víno z Rakouska a kolik lidí si chodí po 5litrácích natáčet vino na posezení ve sklepě.ASI JIM CHUTNÁ! a to je důležité a je jedno jestli je z česka nebo né. Je dobré a lidi se vracejí a myslím,že v Kyjově je veliká konkurence. Renáta Kyjov Tak nedovážejme nic ať je to fér,vždyť jsme si uměli všechno vyrobit. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#122015-03-31 19:34Postihovat nepoctivé, ne všechny prodejce plošně. Domýšlet důsledky a souvislosti zamýšlených rozhodnutí. A nevypouštět na veřejnost poplašné zprávy. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#132016-11-05 15:44to vymysleli naši nebo EU? je to nefér je to diskriminační a proto nesouhlasím co se chystá každý má právo podnikat jak umí |
|
| |
|
Bude-li člověk mlčet, nic se nezmění.
Autor této petice se rozhodl něco změnit a jednat. Uděláte to samé?
Další petice, které by vás mohly zajímat
Poskytujeme zdarma hosting pro on-line petice. Vytvořte profesionální on-line petici díky našim výkonným službám. Naše petice jsou každý den uvedeny v médiích, takže vytvoření petice je skvělý způsob, jak upoutat pozornost veřejnosti i těch, kteří o daných věcech rozhodují.