Gympl s (r)učením omezeným - POKRAČOVAT!
Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Gympl s (r)učením omezeným - POKRAČOVAT!
|
Nepřihlášený uživatel |
#12013-12-10 05:11nechat ! |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#2 Musí se nechat2013-12-10 14:15Jestli ho zruší, tak jsou fakt hrozný |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#32013-12-10 14:27Pokračovat!!!!! |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#42013-12-10 15:27Ať skončí ta nesmyslná Ordinace! Proč musí skončit Gympl?! |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#52013-12-10 17:54at pokračuje gympl je to nejlepší seriál a oni ho chtěj zničit no sou nenormální!!! :D nakže nic takovíhbo!! |
|
| |
|
No Comment |
#6 Re:2013-12-10 18:44Ahoj, přesně tím argumentuij u TV Nova :) Už jsem se s nimi spojil! ;) |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#72013-12-10 22:18Nerušit Gympl, konečně to začalo být zajímavý!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! |
|
| |
Tento příspěvek byl odstraněn autorem petice (Zobrazit podrobnosti)
2013-12-11 10:32- Date of removal: 2013-12-12
- Důvod odstranění: Vulgární komentá?
|
Nepřihlášený uživatel |
#92013-12-11 12:19je to nejlepší serial na který se koukám! jen na něj a nechci aby skončil |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#102013-12-11 12:25Nesmíte zrušit Gympl máme ho rádi musíme bojovat aby se nezrušil !!!! |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#112013-12-11 12:47Proč mají rušit oblíbenou věc. Nemají peníze a berou si diváky jako rukojmí. Mají povyhazovat manažery, kteří jim nevydělávají,protože neplní svou práci a nemají dost peněz z reklam. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#122013-12-11 12:57Pokračovat!!!! |
|
| |
|
pegynka |
#13 Re: Re:2013-12-11 12:58Co odpověděli alibisti, jestli se muzu zeptat? Je to totiz podle me chyba u nich. To oni si tam drzi neschopný lidi |
|
| |
|
No Comment |
#14 Re: Re: Re:2013-12-11 13:01Souhlasili by s pokračováním, pokud by zde bylo hodně podpisů, ale aktuálně je nás bohužel hodně málo. |
|
| |
|
pegynka |
#15 Re: Re: Re: Re:2013-12-11 13:05Vždyť to rikam. Rukojmí. A bordel co tam maji tam zůstane. Drží si tam elitu a na nic. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#162013-12-11 13:23Gympl je nejlepší !! |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#17 Re: Re: Re: Re:2013-12-11 13:26Hodně podpisů je kolik? |
|
| |
|
Klér |
#182013-12-11 14:23Gympl pokračovat !! |
|
| |
|
Zuzka |
#19 Re: Re: Re: Re:2013-12-11 15:43Kolik je potřeba podpisů? |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#202013-12-11 16:01Chci aby pokračoval seriál gympl prosssííím Tomáš treml |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#222013-12-11 16:13Gympl nesmí skončit!!! :( |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#232013-12-11 16:15gympl je nejlepší!!! |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#242013-12-11 16:23Prosím nekončete! :) |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#252013-12-11 16:30pokračovááááát !!!!!!! NOVO prosím !!!!! |
|
| |
|
Bude-li člověk mlčet, nic se nezmění.
Autor této petice se rozhodl něco změnit a jednat. Uděláte to samé?
Další petice, které by vás mohly zajímat
Poskytujeme zdarma hosting pro on-line petice. Vytvořte profesionální on-line petici díky našim výkonným službám. Naše petice jsou každý den uvedeny v médiích, takže vytvoření petice je skvělý způsob, jak upoutat pozornost veřejnosti i těch, kteří o daných věcech rozhodují.