PETICE ZA ODSTOUPENÍ A DEMISI VLÁDY ČESKÉ REPUBLIKY
Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno PETICE ZA ODSTOUPENÍ A DEMISI VLÁDY ČESKÉ REPUBLIKY
|
Nepřihlášený uživatel |
#12011-12-27 19:18Vystihuje vše podstatné,není co dodat |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#22011-12-27 19:21Doufám,že to pomůže ke svržení této neschopné vlády. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#32011-12-27 20:04zasraná vláda...chci zpět komunisty....tahle vláda by měla nadobro odejít a lidem přestat ničit životy... |
|
| |
|
S. Šejnová |
#4 Nezveřejněná jména2011-12-27 20:21K čemu Vám to, milí spoluovčané je, když se podepíšete a přesto se stydíte natolik, že zde nezveřejníte své jméno? V tom případě snad netřeba podepisovat, ne? |
|
| |
|
Radovan Bazger |
#5 Re: Nezveřejněná jména2011-12-27 21:23#4: S. Šejnová - Nezveřejněná jména To jen potvrzuje to, o čem je psáno v petici. Lidé mají strach!! |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#62011-12-27 21:48Budu sdílet |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#72011-12-27 21:52Nejsem ovčan, ale občan ! |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#82011-12-27 23:16Bude to těžké ale znám pár lidí kteří mají představy jak na ně.CHce to týmovou práci a uvnitř týmu jasná pravidla aby mohla být absolutní důvěra.!!! |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#9 jak na to????2011-12-27 23:17Nejlépe tvrdě!!!! |
|
| |
Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)
2011-12-27 23:42- Date of removal: 2011-12-27
- Důvod odstranění:
|
Nepřihlášený uživatel |
#112011-12-28 09:49No comment - vše řečeno |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#122011-12-28 13:36na stará kolena nechci chodit o žebrácké holi |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#132011-12-28 14:03Nezbývá než souhlasit i když už nazrál čas spíše na defenestraci,na tyto politickozlodějské kreatury není trestní sazba,ovšem jak by mohle být,když si zákony dělají podle sebe e pro sebe,že? |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#142011-12-28 14:56My občané, účastníci Holešovské výzvy požadujeme také odsoupení prezidenta ČR, jako představitele krádeže století. Připravujeme na 28.1.2012 konferenci občanských iniciativ v Praze a demonstraci na 15.3.2012 za odstoupení vlády a prezidenta ČR. více informací na stránkách Holešovská výzva nebo 15.3.2012@seznam.cz |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#152011-12-28 18:19Vláda která je schopná vyznamenávat vrahy jako jsou Mašínové neni dobrá vláda a proto tam nepatří. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#162011-12-28 18:54Nechápu nač přejmenovávat letiště,když je lety za fixovám v paměti lidí |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#172011-12-29 00:28Není co dodat.Ať táhnou....... |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#182011-12-29 10:30Byl bych moc rád kdyby současná vláda zde nebyla už teď u moci a né až do konce této petice protože Kalousek může ještě moc uškodit. :-( |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#192011-12-29 12:48BYLO UZ NACASE,... |
|
| |
|
rajka |
#202011-12-29 16:41Vláda se nechová ke všem stejně, chybí jí sociální cítění. Nemá moji důvěru. Měla by zařídit, aby všichni vrátili neoprávněně nabytý majetek a bude dostatek prostředků na všechno a pro všechny potřebné. Pryč s korupcí, pryč s vládou. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#212011-12-29 18:48Včera bylo pozdě, jsou to nepřátelé občanů ČR. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#222011-12-29 19:56Nechci tuto zkorumpovanou vládu |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#232011-12-30 16:08Souhlasím s peticí.Toto je nejhorší vláda ,která vznikla z posledních voleb.Vůbec se nedívá na občany této republiky a nezajímá je život pracujících.Hlavně ,že oni mají platy nastavené svým potřebám . |
|
| |
|
Franta zvaný Vodník |
#24 bez sprostých slov se to těžko píše...2011-12-31 01:32Nejsmutnější a k "nasrání" na tom všem je, že ti, kdož nejen obyvatele ČR, ale potažmo obyvatele celé EU - tedy bankéři a politici - přivedli a dále přivádějí o výsledky jejich poctivé práce, znehodnocují jejich úspory a berou naděje na lepší budoucnost, stále mají v rukou tu moc, kterou ovládá MOC peněz. Peníze byly vymyšleny proto, aby usnadnily lidem obchodování, sloužily lidem a jsou lidským výtvorem. V současnosti jsou čím dál víc pouze imaginárním pojmem ve virtuálním světě elektronického bankovnictví, kdy se jedničky a nuly přesouvají z kontinentu na kontinent, z banky do banky a jen pro konečného uživatele se ještě část tiskne na papírky a vyráží z kovu. A přesto se těm, kdož je potřebují, nedostávají i když jsou jich na různých virtuálních hromadách, ale i v podobě bankovek a mincí ukrytých v trezorech, spousty a spousty. Je to zapříčiněno tím, že ti mocní ve vidině větších a větších hromad jedniček a nul na svých kontech špatně odhadovali a určovali skutečnou hodnotu přeměněné lidské práce ve zboží, půjčovali ohromné sumy na ohromné úroky ve vidině zisků za předražené ceny, ale za skutečnou hodnotu práce platili míň a míň. Tím bohatli bankéři, překupníci, byrokrati... Ale o hodnotu své práce a skutečnou hodnotu zboží přicházeli ti, kdož tyto hodnoty, toto zboží vytvářeli i spotřebovávali. Přestože vytvořili hodnoty, přestože měli nárok na spravedlivou odměnu za vytvořené hodnoty, přestože měli nárok za tuto spravedlivou odměnu si pořídit spravedlivě ohodnocené zboží, ve skutečnosti se každým výrobkem, každým nákupem stávali zajatci virtuálního kolotoče moci peněz pod kontrolou bankéřů a politiků. Ti jediní jsou odpovědni za současný stav ekonomik v EU a tedy i naší, kdy přestavají peníze sloužit lidem, ale lidé se stali otroky peněz. A ONI by tedy měli nést tíhu krize nejvíc !!! Nechť ONI dají své majetky k dispozici pro omezení vlivu krize !!! Pak i ostatní lidé budou ochotni se uskrovnit, neboť ani majetky všech, kdo za krizi mohou by nestačily na její odstranění. Ale ať také nesou i další odpovědnost za současný stav a to je trestní odpovědnost za špatné hospodaření se svěřeným majetkem občanů !!! A to je také důvod, proč by měli okamžitě podat demisi, nebo být odvolání ze svých funkcí a postů !!! Nesmíme je nechat samotné napravovat to, co s prominutím "Zkurvili"!!! Protože to neudělali ani z naivity, nebo z vlastní blbosti, ale ZÁMĚRNĚ a CÍLEVĚDOMĚ a tudíž se o nápravu k prospěchu všech nikdy nebudou ve skutečnosti snažit !!! |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#252011-12-31 06:54Vážení, Petice je sice pěkně napsaná,ale aby to nebyly jen písmenka a skutek utek. Já osobně jsem věděl o sametovém podvodu již od roku 1995 a od té doby jsem protestoval jak se dalo a psal petice na papír o další revolucí,ale opravdovou a ne podvodnou-sametovou.Nebyl internet,psal jsem petici na papír a sháněl podpisy,lidé však v té době byli ještě spokojeni,ale já věděl,že jednou k tomu musí dojít a bude tak s větší ztrátou. Já jsem pro opravdovou revoluci,nemáme zbraně,tak aspoň se vyzbrojíme jako Husité,klacky,motyky,vidle a podobně. O nějakém bubnování nemůže být ani řeč. Když začal internet,udělal jsem petici tam a rozesílal lidem,petici pak opravoval a zdokonaloval, teď už petici nezdokonaluji,protože vidím,že není zájem. Moje poslední petice je na www.navodjaksezbavit.mypage.cz A nebo www.petice.net a tam pak hledat tu moji pod názvem Návod jak se zbavit komunismu v České republice. Je tam napsáno jméno Viktor Ulm,takové jméno používám když jsem v Americe,mám dvě bydliště. S pozdravem Jakub Moravec |
|
| |
|
Chcete něco změnit?
Bude-li člověk mlčet, nic se nezmění.
Autor této petice se rozhodl něco změnit a jednat. Uděláte to samé?
Další petice, které by vás mohly zajímat
Petice za zavedení menstruačního volna v České republice
26 175 podpisů
809 Podpisy / 24 hodin
15 Jun 2026
‼️VELEZRADA PREZIDENTA‼️VÝZVA OBČANŮ SENÁTU PARLAMENTU na vyhlášení veřejného slyšení podle § 144 jednacího řádu Senátu k návrhu na přijetí usnesení k podání ústavní žaloby na prezidenta republiky
32 040 podpisů
263 Podpisy / 24 hodin
19 May 2026
Za udržitelné a humánní řešení pro kočky Apolinářky
2 432 podpisů
156 Podpisy / 24 hodin
10 Jun 2026
Žádáme vedení VŠZaSP sv. Alžběty o přehodnocení rozhodnutí a zachování pracovního poměru PhDr. Petra Vadócze.
387 podpisů
141 Podpisy / 24 hodin
20 Jun 2026
Petice proti zrušení poplatků za Českou televizi a Český rozhlas
2 998 podpisů
78 Podpisy / 24 hodin
19 Jan 2026
Petice za zachování sousedských předzahrádek a zelených oáz v Havířově.
49 podpisů
49 Podpisy / 24 hodin
22 Jun 2026
PETICE ZA OKAMŽITÉ DŮKLADNÉ PROŠETŘENÍ PODEZŘENÍ NA TÝRÁNÍ ZVÍŘAT V CHOVU PANA IVA KACHTÍKA A ZA DŮSLEDNOU OCHRANU VŠECH OHROŽENÝCH ZVÍŘAT
935 podpisů
21 Podpisy / 24 hodin
14 Jun 2026
PETICE PROTI STŘÍLENÍ SRNČAT, KOLOUCHŮ A JEJICH MATEK NA SPOLEČNÝCH LOVECH BEZ DŮKAZŮ A PODLOŽENÝCH DAT
1 215 podpisů
18 Podpisy / 24 hodin
5 Jun 2026
Petice za podporu a férové podmínky výstavby Retail parku v Prachaticích
443 podpisů
16 Podpisy / 24 hodin
17 Jun 2026
PETICE PROTI UZAVŘENÍ MŠ P. LUMUMBY 25 a jejímu ODTRŽENÍ od ZŠ KOSMONAUTŮ v OSTRAVĚ - ZÁBŘEHU
680 podpisů
16 Podpisy / 24 hodin
16 Jun 2026
Petice za demisi vlády Ing. Andreje Babiše, SPD a Motoristů
773 podpisů
15 Podpisy / 24 hodin
12 Jun 2026
Petice za dodržování zákonných a etických pravidel při nakládání s městskými holuby
459 podpisů
12 Podpisy / 24 hodin
30 Mar 2026
Spravedlnost pro týraná zvířata z Chvalkovic - požadujeme zákaz chovu a trest pro pachatele
84 podpisů
11 Podpisy / 24 hodin
18 Jun 2026
Petice za zachování povinných koncesionářských poplatků za Českou televizi a Český rozhlas
345 podpisů
8 Podpisy / 24 hodin
6 Apr 2026
Petice.com
Poskytujeme zdarma hosting pro on-line petice. Vytvořte profesionální on-line petici díky našim výkonným službám. Naše petice jsou každý den uvedeny v médiích, takže vytvoření petice je skvělý způsob, jak upoutat pozornost veřejnosti i těch, kteří o daných věcech rozhodují.