Alej bez asfaltu
Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Alej bez asfaltu
|
Nepřihlášený uživatel |
#12015-09-16 13:32Děkuji těm, kteří vytvořili tuto petici. Jana Karešová |
|
| |
Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)
2015-09-16 13:56- Date of removal: 2015-09-16
- Důvod odstranění:
|
Jan Šorf Autor této petice |
#3 Re:2015-09-16 14:09#1: - Dobrý den, děkuji za poklonu! Vyřídím členům petičního výboru, je nás celkem 12! Na petici se ale podílelo kromě nás nepřímo více lidí svými komentáři v diskuzích! My jsme pak z nich udělali petici!
|
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#42015-09-19 18:27Ich war öfter in dieser Gegend und habe die schöne Natur genossen. Ich fände es sehr schade, wenn jetzt alles zuasphaltiert würde. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#5 Re:2015-09-19 20:26#4: - Na Ja, zivilisatorische Elemente in der offenen Landschaft. Das ist nicht Normal! Unser Natur ist sehr schön, aber Asphalt hier? Nein!!! Danke für alles!
|
|
| |
|
Jan Šorf Autor této petice |
#6 Re: Re:2015-11-04 16:48#5: - Re: Dobrý den, chtěl bych Vám, jako jeden ze členů petičního výboru Alej bez asfaltu, poděkovat za všechny podpisy a zároveň pozvat na Vlastivědná procházku spojenou s výkladem o historii a přírodě zdejší krajiny a se sázením jabloní a s venkovním občerstvením. Akce se uskuteční tuto neděli 8. listopadu v prostoru jabloňové aleje a luk u Bílého mlýna u Jičína. Připravili ji členové petičního výboru Alej bez asfaltu a další sympatizanti. Setkání účastníků začne ve 14 hodin na konci jičínské zahrádkářské kolonie. Na místě se můžete dozvědět víc o unikátním krajinném prostoru, kam možná chodíte na procházky s dětmi, běhat nebo venčit psy, a který se příští rok může výrazně proměnit. |
|
| |
|
Mirek |
#7 Alej bez asfaltu2017-09-17 14:03Věřím, že zvítězí zdravý rozum a alej s asfaltem bude, to proto, aby zde mohl občan více alej využívat pro sportovní aktivity (beusle, koloběžky, kola atp.). Asfaltový pás má být úzký a přinese veliké oživení pro sportující veřejnost a chodcům v trávě vadit nebude. A vzkaz pejsařům, kteří jsou pod peticí podepsání: noste u sebe sáčky na exkrementy, když tak bojujete za čistou přírodu, nedá se tam někdy šlápnout. |
|
| |
|
Lenka |
#8 Dotaz.2019-01-13 18:32Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak mám postupovat při podobném problému v místě mého bydliště. Z cesty, kde nikdo nechodí a je krásným biotopem chce zastupitelstvo vybudovat "krásnou" asfaltku. Co dělat? Děkuji Turková |
|
| |
|
Bude-li člověk mlčet, nic se nezmění.
Autor této petice se rozhodl něco změnit a jednat. Uděláte to samé?
Další petice, které by vás mohly zajímat
Poskytujeme zdarma hosting pro on-line petice. Vytvořte profesionální on-line petici díky našim výkonným službám. Naše petice jsou každý den uvedeny v médiích, takže vytvoření petice je skvělý způsob, jak upoutat pozornost veřejnosti i těch, kteří o daných věcech rozhodují.