Petice za výstavbu přechodu pro chodce v ulici Riegrova Děčín 1


Nepřihlášený uživatel

#1

2014-05-07 16:18

Myslím,že dopravní situace je v tom místě momentálně nebezpečná především pro přecházející děti, jelikož je v místě škola a hrozí jim velké nebezpečí při přecházení velice frekventované silnice. Je proto nutné tento momentálně trvající problém řešit.

Nepřihlášený uživatel

#2

2014-05-07 16:56

Jde sice o bezpečnost nás všech, ale ráda bych abychom měli ochráněné především děti.

Nepřihlášený uživatel

#3

2014-05-07 17:01

Ano souhlasím ,že tyto přechody jsou nutné!!!!!!
Jirka

#4

2014-05-07 20:11

Mrzi me, ze nikdo neresi spis prechod v Riegrovce u skolky, kde je situace mnohem vaznejsi a deti mnohem mensi. Situace silena hlavne rano.

Nepřihlášený uživatel

#5 Jana

2014-05-08 05:13

Jen bych v textu petice změnila pasáž, kde se píše, že tudy prochází několik dětí a studentů denně... několik mi přijde málo na to, kolik dětí tudy chodí...

Nepřihlášený uživatel

#6 Proč??

2014-05-08 09:53

Nesouhlasím, protože dokud se chodci nenaučí přechody používat, je každý další přechod zbytečnost. Sáhněte si do svědomí, kdo z vás, když je přechod od vás dvacet metrů, jde k němu nebo klidně přejde v místě, kde právě je?? Nehledě na to, že po dokončení kanalizace na Kamenické ulici bude provoz v Riegrově ulici opět podstatně menší...
Alena Slončiková
Autor této petice

#7

2014-05-08 10:04

vzhledem k tomu,že tuto situaci řeším již od října 2013, kdy ulice Kamenická byla plně průjezdná, nemá tento komentář opodstatnění.  pokud zde denně nechodíte,nemůžete vědět, jak to tu vypadá

Věra Zronková

#8

2014-05-08 10:21

Je to dobře,mělo to být už dávno....Jde tu o bezpečí jak děti,tak všech co tam přecházejí.Když tu člověk musí přecházet deno denně,tak je to tu fakt strašný a lidé musí být nešťastný.....Já doufám,že tato petice bude mít ten správný ohlas, význam a provede ke zlepšení bezpečnosti nás všech.

Věra Zronková

#9 Re:

2014-05-08 10:25

#7: Alena Slončiková -

Alenko.Moc fandím a doufám,že Vaše snaha povede ke správnému konci.Držím pěstí ;-)

Alena Slončiková
Autor této petice

#10 Re: Re:

2014-05-08 10:29

#9: Věra Zronková - Re:

Děkuji Vám, Věrko, snad se naše snaha nemine účinkem a budeme tak dlouho "otravovat", dokud tu ta zebra nebude :-)


Nepřihlášený uživatel

#11

2014-05-08 10:30

Snad to k něčemu bude,ale věřit musíme...

Nepřihlášený uživatel

#12 Re: Proč??

2014-05-08 11:05

#6: - Proč??

Nemáte pravdu. Chodím z Kamenické Riegrovkou pěšky už několik let a kolem 8 hodiny ranní, kdy děti chodí do školy a s rodiči do školky, je to tam pořád stejné... oprava, neoprava.... nejvíc aut jezdí s dětmi do školy a do školky...


Nepřihlášený uživatel

#13 Re: Re: Proč??

2014-05-08 11:37

#12: - Re: Proč??

Pozor, priotní otázka byla ohledně používání přechodu chodci, nikoli ohledně provozu, to byl jen dodatek. Znovu tedy: Kolik z těch, kteří tam chodí, budou přechod používat, když budou několik metrů vedle něj a budou tak muset udělat pár "zbytečných" kroků??

Dokud nebude Městská policie důsledněji kontrolovat používání přechodů pro chodce, nemají prakticky smysl! A to tvrdím nejen z pohledu řidiče, ale i chodce samotného. Stačí si na chvíli stoupnout k jakémukoli přechodu a sledovat, kolik lidí jde bez ostychu mimo něj...


Nepřihlášený uživatel

#14

2014-05-08 13:59

Podepisuji tuto potici proto že by to mělo se udelat na více místech.
Protože mi mame male deti a často chodime na prochazky a obča to je hruza když jedem s kočarem.

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2014-05-12 20:23


Pavla Perlíková
Nepřihlášený uživatel

#16 Re: Re: Re: Proč??

2014-05-12 20:33

#13: - Re: Re: Tak co si budeme povídat,komu se nestalo,že přešel mimo přechod,že?Nicméně máte pravdu,že STAČÍ....Stačí,když si stoupnete ráno no ono zmiňované místo a budete sledovat provoz.Nejednou se mi stalo,že jsem nechala děti stát na chodníku a musela jsem vstoupit na silnici s nataženou rukou proti řidiči,abychom mohli v poklidu přejít.Nemluvě o tom,že řidiči si to z kopce ženou mnohdy nemalou rychlostí...


Nepřihlášený uživatel

#17

2014-05-27 11:18

Bylo by určitě levnější snížit rychlost ma 30km/h a měřit!