Stavíme se za rodinu Ivety Bartošové

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Stavíme se za rodinu Ivety Bartošové

maty

#201

2014-05-04 11:39

Jen úchylný člověk může chtít vidět zemřelou manželku po střetu s vlakem a také pompézní obřad kde nebude hlavní hvězdou Ivetka, ale on sám. Jen úchyl se může kochat tím, jak ubližuje po její smrti nejen jí, ale celé nejbližší rodině. Rychtář by měl vyhledat psychiatra, protože to, co dělá není normální. Ivetka má právo být co nejblíže své rodině a jen její rodina má právo rozloučit se s ní v tichosti. Chce snad Rychtář vystavovat na odiv médiím a veřejnosti slzy žalu a smutek rodiny a hlkavně jejího syna? To je opravdu nemorání a zvrhlé. On nebyl její rodina a jen zneužil ženu, která byla na dně aby ji tam ještě více ušlapal a znbičil. Je mi líto, co se stalo a upřímně cítím s celou rodinou a Arturem, který ztratil maminku.

Nepřihlášený uživatel

#202

2014-05-04 11:40

Ivetino tělo by určitě mělo být vydáno rodině a nejbližšímu příbuzenstvu kteří dobře ví jak má proběhnout důstojný pohřeb-poslední sbohem s jejich milovanou.Ne v žádném případě s p.Rychtarem,který je jako jediná osoba zoodpovedny jak Ivetka skončila,neboť sám věděl co chce udělat a nechával ji bez dohledu!když už dohled prováděl on sám byl šťastný že Iveta je silně znechucena jeho psychickym i fyzickým týráním.je to jednoduché;Rychtar do vězení a rodina s Arturem ať udělá pohřeb jaký si zaslouží na poslední cestě.Děkuji Patrik Horňák

Nepřihlášený uživatel

#203

2014-05-04 11:42

Každý člověk i po smrti má být mezi svými nejbližšími. Nechápu, jak si může Rychtář nárokovat uložení tam, kde tyto lidi vůbec ani neznala. Jen když čtu a slyším jméno Rychtář, je mi špatně. Jak vůbec může takový člověk existovat ? Rodině zasílám kondolenci touto cestou.

Nepřihlášený uživatel

#204

2014-05-04 11:43

Mělo by se respektovat přání syna a rodiny a ne nějakého parazita, který chce ze všeho jen vytřískat peníze.

Nepřihlášený uživatel

#205

2014-05-04 11:48

Pan Rychtář je jen sprostý hulvát, který se chce ještě víc zviditelnit a není mu nic svaté.

Nepřihlášený uživatel

#206 Re:

2014-05-04 11:48

#204: -

přesně  !!!!!!


Nepřihlášený uživatel

#207

2014-05-04 11:49

Bohužel si myslím, že Iveta se rozhodla tak aby se konečně začalo něco kolem ní řešit, jinak to nedokázala :-( její smrt patří k řízení orgánům činným v trestním řízení!

Nepřihlášený uživatel

#208

2014-05-04 11:53

Co napsat,každá smrt je strašná,ale Ivetky smrt ,byla,řekla bych vynucená. Upřimnou soustrast pozustalím ,hlavně synu Arturovi.


Nepřihlášený uživatel

#209

2014-05-04 11:54

Je mi to vše líto a určitě by měla její rodina vše uspořádat tak jak si přejí a po 3 letém soužití si dokáže nárokovat, co jako chce, je to její krev a ta má větší právo si svého blízkého pohřbít jak by chtěl a ona nemá o tom co rozhodovat a bohužel jsem se dočetla, že manžel na to má právo už jen díky tak krátkému nehezkému manželství. Syn, matka a sourozenci by to měli udělat podle svého.

Nepřihlášený uživatel

#210

2014-05-04 12:02

Zažila jsem to co Artur moje maminka také spáchala sebevraždu a nikdo nepochopíte co to je a co prožíváte.Pohřeb byl soukromí tichý a ač je to 30 let nikdy jsem se s tím nevyrounala. Věřím že Iveta najde klid a její rodina jí odpustí tu bolest co jim způsobila. Odpouštět se má já také odpustila.
Samba

#211 Rychtář je ha***l !

2014-05-04 12:03

I sama Iveta by si přála rozloučení se svými blízkými, ke kterým ale Rychtář nepatří, ve svém rodném městě, kde vyrůstala !

Nepřihlášený uživatel

#212

2014-05-04 12:03

Myslím,že pokud ho nezajímá přání skoro dospělého syna,tak jak potom musela trpět Iveta.Je to uzurpátor který rád lidi týra a ponižuje.

Nepřihlášený uživatel

#213

2014-05-04 12:06

Co dodat, že Rychtář svým chováním způsobil, že vše dopadlo jak to dopadlo.Kdyby ji skutečně miloval tak ji donutil k léčbě a jde to ně jak se dočítáme že ona nechtěla.Mám případ z nejbližšího okolí a vím že to jde již 8 rokem je z toho ta osoba venku.
Ale on ji chtěl mít tam kde byla na dně aby s ní mohl manipulovat. Upřimnou soustrast Arturovi, který byl jediný mužský, kterého Iveta tolik milovala.


Nepřihlášený uživatel

#214 Re:

2014-05-04 12:12

#182: -

Jen pro vaši informaci - drtivá většina skalních příznivců Ivety bez výhrad RESPEKTUJE PŘÁNÍ NEJBLIŽŠÍ RODINY (Artura, maminky a sourozenců) a o veřejný pohřeb v žádném případě nestojí!!!


Nepřihlášený uživatel

#215

2014-05-04 12:14

Nechápu postoj lidí, kteří se zde vyznávají ze svých pocitů.Sice se toho hňupa v žádném případě nezastávám, ale nedá mě to, abych zde nezmínila postoj Ivetiny maminky.Před časem, kdy Macura Ivetu odtáhl do ITÁLIE, JEJÍ MAMINKA VEŘEJNĚ PROHLÁSILA, že má Rychtář její naprostou důvěru.Nezlobte se vážení, ale tady totálně selhal mateřský instinkt.A teď s ním má problém?Proč neviděla už tehdy to, co viděl téměř celý národ?Já té rodině vůbec nerozumím.Kdyby fungovala tak jak rodina fungovat má, nikdy to nedošlo do těchto konců.Chtělo by to spravedlivý náhled a to od všech.Tím nechci říci, že Rychtář je skvělý.....to rozhodně není.Její rodina se k tomu měla postavit už tehdy, kdy bylo patrné, že Iveta není schopná se postarat o Artura.To byl dle mého ten nejsilnější signál, který neměl být rodinou ignorován.Vše ostatní už bylo pouze výsledkem ignorace a vlastní pohodlnosti.Zřejmě se jejím životem nechtěli zaobírat a tohle je výsledek.Nikdo z nich si však neuvědomil, že od 16 let byla ponechána na pospas všem manažerům a že její život vlastně vždy někdo řídil.Ona sama si ho neřídila nikdy.Jak tedy po ní mohli chtít aby si s tím dokázala poradit?Chápu sice, že tu její rodinu ty její průšvihy znemožňovaly, nicméně když si člověk uvědomí všechny souvislosti....rodina měla zakročit a to razantně.
Alena

#216 Naléhavě Vás žádám, pane Rychtáři!!!

2014-05-04 12:15

Prosím, nechte Ivetu odejít v míru a pokoji, bez Vámi vymyšlené skandální show. Iveta by si to jistě nepřála. Vy jste tvrdil, že Ivetina duše nesmí odejít sama. Dovolte tedy jejím nejbližším, těm, které milovala, aby se s ní mohli důstojně a v klidu rozloučit. Dopřejte jí klidné spočinutí na místě tam, kde jí bude na blízku nejbližší rodina. Vyhověte, prosím, žádosti jejích nejbližších. Syna Artura, její maminky a sourozenců. V opačném případě způsobíte mnohým velmi těžké trauma, se kterým budou muset žít na tomto světě až do své smrti. To, co se chystáte udělat je neodpustitelné, sobecké a neetické. Vysloužíte si tím akorát nenávist všech, kterým byla Iveta blízká. Všech, kteří ji měli rádi. Vy jste nebyl středem jejího života, tím byl v první řadě její syn, kterému teď odpíráte, aby dal svojí matce poslední sbohem v klidu a bez pompézního cirkusu. Nemáte na takové rozhodnutí morální právo!!! Mějte proboha rozum.

Nepřihlášený uživatel

#217

2014-05-04 12:18

Chování Rychtáře je neetické a vidím v něm jen jeho zviditelnění!!!

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2014-05-04 12:22



Nepřihlášený uživatel

#219

2014-05-04 12:25

Za celou svou rodinu upřímnou soustrast Arturovi a celé Ivetině rodině

Nepřihlášený uživatel

#220

2014-05-04 12:28

Jsem na straně rodiny a syna Ivety Bartošové.Upřimnou soustrast cele rodině a Artíkovi.


Nepřihlášený uživatel

#221

2014-05-04 12:28

Rychtař je sprosté hovado a přala bych si aby Ivetka byla pohřbena u sve vlastni rodiny a ne u nějakeho Rychtaře

Nepřihlášený uživatel

#222

2014-05-04 12:30

Vrah by neměl vystrojit své oběti pohřeb, to je snad jasné...

Nepřihlášený uživatel

#223

2014-05-04 12:30

Je dobře že se něco takého tu  je ale nevím zda to bude mít vahu!Je jasné že její nejbližší by měly mít poslední slovo sakra to je jasné!Je ubohé že se to dostalo až do této zatáčky,kdy se musí psát petice za no...JEŽÍŠI KDE TO ŽIJEM TVL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 


Nepřihlášený uživatel

#224

2014-05-04 12:32

richtar je hajzl
milda

#225

2014-05-04 12:35

Rychtář je hyena a měl by se podvolit přání rodiny!