Ne likvidaci pořádání kulturních akcí pod širým nebem!


Nepřihlášený uživatel

#26

2014-04-09 09:47

pár dní v roce trošku hlasitější hudba... Je hezké že se ještě umíme bavit v tom co se tu děje...
Marek Herel

#27 Návrh ke koordinaci

2014-04-09 10:46

S největší pravděpodobností nebude petice v elektronické podobě uznána a nikdo z Pánů nahoře se tímto nebude zabývat. Autorovi petice navrhuji aby byla ihned domluvena občanská spolupráce na klasické papírové petici, která je právně závazná, protože obsahuje vlastnoruční podpisy občanů, elektronická petice nikoliv...

Nepřihlášený uživatel

#28

2014-04-09 10:47

Jsou to nejlepsi akce. Kór kdyz jdou videt hvezdy a vy si muzete lehnout na zem, poslouchat muziku a uzivat si atmosféru

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2014-04-09 10:48


Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2014-04-09 10:48



Nepřihlášený uživatel

#31

2014-04-09 10:49

Představa, že jsme bez festivalů a venkovních hudebních akcí je dost smutná...to už by se příště mohla zavést povinná večerka a zákaz vycházení od 20:00 hodin :-)
realista

#32 Re: Re:

2014-04-09 10:56

#11: kary - Re:

Pan je vtipalek a nikdy nic placenyho neporadal ocividne. Tak nasad ksiltovku a mazej do lesa, ujizdi ti soundsystem - tva jedina pravda..jsi tak zahleden, ze nemas pojem o realite a nutkavou potrebu nekde neco krutoprisne okomentovat. Radsi nepis nic, akorat se zesmesnujes.

realista

#33 Re: Konečně

2014-04-09 11:04

#22: důchodce - Konečně

Za vas nebyl ani ten pocitac, ze kteryho jste to napsal pane a jeden dva dny v roce byste to mohl prezit, uz proto ze komercni akce prinaseji obci nemale prostredky a pomahaji podnikatelskemu prostredi prilivem lidi do lokality. Typicka ceska SOBECKA sebestredna odpoved, stydte se !


Nepřihlášený uživatel

#34

2014-04-09 11:59

Naprosto souhlasím....zbytečné a likvidační pro kulturu...

Nepřihlášený uživatel

#35

2014-04-09 12:08

Já bych řekla, že se asi všichni už do čista zbláznili...

Nepřihlášený uživatel

#36

2014-04-09 12:09

Nenormální kocourkov a odpadiště debilů.....celá česká vláda!


Nepřihlášený uživatel

#37

2014-04-09 13:23

Moje 11ti leté dítě vykřičí 165 decibelů, máme to potvrzené z Techmánie ;)

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2014-04-09 13:56



Nepřihlášený uživatel

#39

2014-04-09 13:57

Myslim si, ze je dulezite zachovat kulturni akce!!

Nepřihlášený uživatel

#40 Re: a

2014-04-09 14:06

#1: -

proti temhle kulturnim akcim si muzou stezovat jen socani nebo stary komousove protivny kterym vadi vsechno co se libi mladym protoze proste nejsme ulizli pitomecci v sacku z odznakem komunisticke strany :) aby to rana pochcipali tyhle komousky svinky


Nepřihlášený uživatel

#41

2014-04-09 15:10

Akce pod širákem jsou ty nejlepší akce! To, že by se měly rušit je největší omezení lidské svobody a práv! Nasrat těm, kteří bojují za zrušení, tak výborných událostí!!

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2014-04-09 15:31


třiadvacetiletá

#43

2014-04-09 15:49

Ti,co posílají tyhle trapné stížnosti si zřejmě v životě vůbec nic neužili, nikdy nešli na žádný koncert, nikdy se nebavili venku s kamarády....je to fakt ubohý. To, že má někdo za barákem dálnici, kde projedou za den tisíce aut a hluková hranice se tam překračuje několikanásobně...to nikdo neřeší,co? Ale když se někde koná nějaký festival, open air nebo techno/tekno/house atd. party, které trvají maximálně přes víkend, to se hned můžou všichni zbláznit a posílají stížnosti kam se dá!!!(Panu "důchodci") Mladí snad dělali brajgl vždycky, ne? To už k mládí patří...pochybuji o tom, že vy jste ve svých 16 letech seděl doma v bačkorách u televize nebo poslouchal dechovku!!!!!

Nepřihlášený uživatel

#44

2014-04-09 16:20

Napsat komentář...

Nepřihlášený uživatel

#45 to kary:

2014-04-09 16:21

#11: kary - Re:

Tomu bych si dovolila odporovat, problém s tím budou mít všichni.. třeba úpořadatelé Mighty Soundu už informovali, že dostali likvidační pokutu a pokud se podmínky udílení těchto pokut nezmění, možná bude letošní ročník poslední. Takže je to všeobecný problém, bohužel :(

 


Nepřihlášený uživatel

#46

2014-04-09 16:25

Díky lidem kteří sledují a bojují proti legislativním nesmyslům, které nás mají usadit doma na zadku. Vážení zákonodárci, dejte lidu chléb a hry, toho se držely už před dvěma tisíci lety. Když budem sedět zavřený doma na zadku, budem mít dost času sledovat vaše nesmyslné výplody a o to víc Vám půjdem po krku.
Tramp

#47 Měření

2014-04-09 16:58

Zajímalo by mš jestli báby z hygieny mají nějaký přístroj, kterým hluk změří. Mě jednou tvrdila,že máme nedostatečné osvětlení v místnosti. Když jsem se zeptal podle čeho tak soudí, odpověděla, že to vidí. Navrhoval jsem ji ať vytáhne luxmetr a pak se můžem bavit na úrovni.Samozřejmě žádný měřák neměla. Tak jsem ji tvrdil, že já vidím, že zde je dostatečné osvětlení. To je jen buzerace. O nc jiného jim nejde

Danejš

#48 Kdyby

2014-04-09 16:58

Kdyby nebylo pár odvážlivců , kteří nějaké akce pořádají , odvážlivců, kteří investují nemalé peníze, tak se v tomto státě unudíme!Ano, at si starostové obce určí  limity akce např.vymezená doba,počet lidí,poplatek obci, ale né jejich rušení! Radši at si vymýšlejí zákon na potřebnější věci


Nepřihlášený uživatel

#49

2014-04-09 17:06

Sám jsem byl rok pořadatelem akcí, z toho minimálně 10 jsem pořádal já a asi 15 spolupořádal. Jediný kdo si stěžoval byla vždy vláda a její zákony. Média pak ssháněli 3 z 5000 lidí co si na hluk stěžovali, a poté to urputně zmedializovali. Děje se to do dnes a začalo to na czechteku někdy okolo roku 99 a vyvrcholilo to v roce 2005 a nikdo na to do dnes nezapomene, a stále se tam mlelo dokola o hlasité hudbě, že lidé z okolí nemohli spát apod. Když se tam nezávislý zdroj šel zeptat, tak lidi neměli námitky takového rázu, jako v médiích.
Vesměs jim to nevadilo, nebo říkali " ale jo, nějakej hluk byl, ale je to jen jedou max. 2x za rok a ti lidi tam jsou mladí tak ať se vyblbnou, my jsme jako mladí dělali to samé, jen to bylo zakázané a teď je svoboda, proč ne"...
Kultura je jen jedna, a patří tam i venkovní akce.
V tom případě zakažte venkovní divadla, kina, nebo třeba otočné hlediště v Krumlově, to také řve ve vnitřním Krumlově hodně jak jsem se mohl přesvědčit osobně nějednou. Nic proti němu ale.....
Poisonn

#50 Re: Návrh ke koordinaci

2014-04-09 17:14

#27: Marek Herel - Návrh ke koordinaci

Souhlasím. Pořádáme Open Air festival a klidně to tam dám všem podepsat. Je třeba kontaktovat všechny možné pořadatele. V případě zájmu mi pošlete vzor petice na poisonn@seznam.cz