Petice na podporu trenéra Michala Jägera


Nepřihlášený uživatel

#301

2014-02-06 17:06

Vyjadrujem podporu trenerovi-mladi musia mat pocit zodpovednosti a ak chcu sportovat a dosiahnut nejaku uroven,tam treba potit krv=bez toho to nejde.Chce to vela odriekania a sebazapierania,co je dnesnym mladym ludom uplne cudzie.A trenerovi nezavidim a obdivujem ho,ze sa vobec dal na pracu s mladymi chlapcami=mladez je maximalne drza a nezodpovedna.
A zdruzenie,alebo vybor mali trenera podrzat,cim by chlapcom naznacili ze ho treba respektovat.Prepustenie bola velka chyba-teraz mozu cakat,ze ked pride druhy trener a nahodou skrikne na chudacikov,natocia ho na video a pojde=chapete aku chybu ste urobili????? nenapravitelnu.Sportom treba ludi vychovavat a nie ich podporovat v lajdactve!!!!
Fogi45

#302 Juniorští ubožáci z Klášterce....!!!

2014-02-06 18:24

Akorát ty kluci ukázali na konci toho videa, jak jsou ubohý....!!!!

Nepřihlášený uživatel

#303

2014-02-06 22:04

Co k tomu říci,pan učitel rozmazlené spratky slušnému chování nenaučil a ještě vyhodí trenéra.Tak to dopadne,když se stane kozel zahradníkem.

Nepřihlášený uživatel

#304

2014-02-06 23:34

Hrál jsem hokej od 5-27 let...viděl jsem trenéry v průběhu zápasu mlátit 8-letý děti hlava nehlava až jím lítali helmy z hlavy...a jejich rodiče, jak jim ještě potom nandali taky. A nikdo se tomu nedivil, naopak, bylo to prostě normální...drželi jsme hubu a makali...a co vím, nikdo z nás neskončil na psychiatrii, dnes se tomu smějeme a nemáme pocit křivdy...taky jsme v juniorech před zápasem chlastali a taky nám nadávali do sraček a mistrů světa, který hovno dokázali. Ale měli jsme přitom hlavu sklopenou a drželi hubu, protože jsme věděli, že mají pravdu...trenér pro nás byl autorita, kterou jsme sice možná mezi sebou kritizovali, ale všeobecně respektovali...stejně jako autoritu učitele či rodiče. Ať chtě či nechtě. Dnešní děti/mládež nerespektují nic...hovno dokázali, hovno umí, hovno ví...ale nejlíp ze všeho ví, jaká jsou jejich práva, jak ovládat iPad, iPhone, Facebook atd.

Nepřihlášený uživatel

#305

2014-02-07 06:45

V době, kdy jsem hrál hokej a fotbal jako kluk a stalo by se tohle, tak by mě doma ještě otec seřezal tak, že si na prdel nesednu a hubu bych měl samý moncl.Dnes si spousta rodičů myslí, že má doma andílky!!
juraj

#306

2014-02-07 11:45

Trenér by měl dostat spíše ocenění než padáka, to co si dneska mlaďasové dovolují je nehoráznost nás když jsem hrál by ještě seřezal hokejkou a to ty slova co použil jsou ještě slabá.

Nepřihlášený uživatel

#307

2014-02-07 12:23

Kolik prace delaji treneri mladeze nikdo nevidi. Vikendy od rodiny, vecery, tolerance ze stran manzelek. Boooze...takhle se vyjadruji chlapi ve sportu mezi sebou normalne. A juniori uz chlapi maji byt! I mou podporu mate pane trenere! (A to jsem zena a matka):)


Nepřihlášený uživatel

#308 názor předsedy

2014-02-07 14:09

Zajímalo by mě co pan předseda, bývalý učitel, dělal pro změnu chování juniorů před tímto incidentem, a co dělal jako učitel pro změnu chování mladých lidí... Nepřipustil by třeba, že školství má na chování dětí zásadní podíl a není tam vše v pořádku? Kdyby bylo měli by sportovní trenéři mnohem jednodušší práci.
Situaci v jejich oddíle sice neznám, ale takto zvenčí mám pocit, že pan předseda má pravdu (rozhovor v tisku) v tom, že sportovní oddíl by neměl řídit.

Nepřihlášený uživatel

#309

2014-02-07 14:43

KLASTEREC-MILEVSKO,ZITRA OD 17.00H.PRIJDTE PODPORIT TRENERA.



Nepřihlášený uživatel

#310

2014-02-07 15:16

Když si to ti hoši zasloužili, tak to bylo od trenéra namístě.

Nepřihlášený uživatel

#311

2014-02-07 16:16

Jednoduché, chlapci potřebují trochu zklidnit a občas peprná slova to je podtrhují. A hlavně co je v kabině nenosí se ven! Kdo (kromě Marka Ebena) neřekl sprosté slovo, ať hodí kamenem!

Nepřihlášený uživatel

#312

2014-02-07 16:35

co je v kabine to tam zustane. a tyhle smradata mezi sebou mluvi daleko hur a v jeste mladsim veku.trener ma pravdu v hospode u piva a na dize jsou vsichni jagrove,plekanci a vubec nej hvezdy pak se rano vzbudej a skutek utek.par nadavek jeste nikdy nikoho nepoto a ze je to juniorka a vetsina je jich plnoletejch tak jsou to srabci.netrenuje osmilete tak co.jo a kdzy mladsi pripravky prazskych S pomocily saly souperu a nadavaly jim a navadel je trener to bylo ticho po pesine.

Nepřihlášený uživatel

#313

2014-02-07 16:51

trener neudelal zadnou, opakuji zadnou chybu. Jazyk odpovidal tomu, s jakymy hovadky hovoril. Na hruby pytel hruba zaplata a to, ze byl za to propusten jen ukazuje na jedno z nejvetsich zel teto doby - pokrytecky pseudohumanizmus.

Nepřihlášený uživatel

#314

2014-02-07 18:51

Trener ma moji plnou podporu !! Zažil jsem spoustu trenérů a je potřeba ještě přitvrdit !!

Nepřihlášený uživatel

#315 Re: názor předsedy

2014-02-07 19:47

#308: - názor předsedy

Jednoduché - i synáček pana předsedy hraje za juniory. Víc nemusím dodávat, že ........


Nepřihlášený uživatel

#316

2014-02-07 20:39

Ještě, že mě nikdy nenatočili, jsem ještě na flinky tvrdší.

Nepřihlášený uživatel

#317 Re: Presne. Trener neudelal chybu a i slovnik byl v poradku . jsou to uz chlapi.

2014-02-07 21:16


Nepřihlášený uživatel

#318

2014-02-08 06:32

Nemám slov, trenér za tohle rozhodně neměl být odvolán. Neznám trenéra, kterej by nepoužil v kabině sprostější výraz (viz Ivan Hlinka nároďák) a na televizi Nova je vidět, že se chytá každé hovadiny, aby zvyšila svou sledovanost. Je hrozné co se dneska kvuli médiím rozmaže, jestli nám nebylo dřív lépe bez těchto komerčních televizí. Rozhodně jsem pro to, aby panu Jägerovi byla vrácena jeho funkce!

Nepřihlášený uživatel

#319

2014-02-08 07:06

Měl být ještě tvrdší na ty primadony.Odvolal bych spíš vedení a manažera Klášterce.

Nepřihlášený uživatel

#320

2014-02-08 07:49

Neřekl nic hrozného. Tlouci je nemůže, tak bouchnul, aby něco změnil.Kdo kdy slyšel, jak se baví a jaké výrazivo používá naše mládež, tak tohle byla květomluva.
Petr Hodný

Nepřihlášený uživatel

#321

2014-02-08 08:18

Kde jste dnes ??? Vy !!! Rádoby dospělí junioři !!! Dnes nehrajete na ledě.... a o body do tabulky pro pana pedagoga s „nejvyšším“ možným vzděláním a hroší kůží. Nyní hrajete sami za sebe, za svoji důstojnost, hrajete o něco, za co se možná budete celý život stydět… a nehrajete na ledě, ale v reálném životě. Jednou skutečně dospějete. Drtivá většina z Vás. Budete mít své děti a pokud se tohle o Vás dozví a zeptají se „Tati a jak jsi se zachoval Ty ? “ A to nemluvím, jak se budete cítit před panem Jägrem, až mu dovedete svého syna poprvé na trénink. On tam na tom zimáku někde bude, musí tam být, tomu věřím, jinak je to všechno špatně. Má můj obrovský respekt a úctu.
Pana pedagoga už tam ale nenajdete

To jste opravdu takoví …cituji…..s.r.á.č.i ????? Věřím, že ne. :||

Nepřihlášený uživatel

#322

2014-02-08 08:32

Je to špatné,když trenér, který je takhle zapálený pro mládež je vyhozen na základě nováckého nesmyslu a debility vlastního syna.Kdo prošel nějakým sportem a kolektiv chtěl, aby to někam vedlo se ostřejších názorů trenérů nevyhnul, ale nikdy to nikomu neuškodilo. Pokud to někomu vadí, tak ať jde hrát juniorku do Kanady a uvidí, jak se tam s nimi jedná, ale vychovávají hokejisty-sportovce. U nás podle facebookového profilu syna trenéra máme „marchy“ okamžitě, alespoň na holky, auta, chlast a prachy. Hlavně sláva. Prostě To co udělal - trenér - a jsou v tom všichni hráči, které chodil sbírat po hospodách před zápasy, bylo výchovné a rodiče by měli děkovat, že se jim někdo výchovně stará o děti v době, kdy většina mládeže jen proflákává čas...

Nepřihlášený uživatel

#323

2014-02-08 12:03

Jardu Holika na vas,a litate vzduchem SMRADI.

Nepřihlášený uživatel

#324

2014-02-08 22:46

:)