NECHCEME ŽÍT V PALERMU Petice za očištění chomutovské politiky

jirka

#26

2014-01-09 13:12

..jedna z mála kladných věcí,že mezi námi ještě žije Simona Baumrtová,která snad jediná naše město opravdu reprezentuje,jinak jsou v popředí,vč.radnice všichni zaprodanci a lidé,kterým jsou věci veřejnéaž na tom.....místě

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2014-01-10 17:03


Petr Kubaczka

#28

2014-01-12 02:19

Osobně jsem měl možnost (nikoli čest) jednat několikrát s primátorem CV i s jeho náměstky, a musím napsat, že jsou to minimálně nevěrohodní lidé, přizpůsobující své názory momentální (své) potřebě. Doufám, že v nadcházejících volbách lidé konečně prozřou, neboť to co se tady děje, je jasný důkaz nekvality a diletantismu na nejvyšších místech chomutovské politiky. Náměstek primátora pan Řehák (ODS) se dokonce dopustil hanebné lži do sdělovacích prostředků, a když jsem se jej na to několikrát dotázal v e-mailu, tak ani na jeden neodpověděl... Tihle lidé nemají úroveň, ačkoli si na ni hrají...

 


Nepřihlášený uživatel

#29

2014-01-12 14:24

Absolutně se vším souhlasím. Je mi smutno z toho co se tu děje. Být o pár let mladší tak udělám to, že z tohoto prostoru zmizím. Děkuji, že se protestu někdo chopil Raisr

Nepřihlášený uživatel

#30 Novinky sledujte zde

2014-01-14 09:24


Nepřihlášený uživatel

#31

2014-01-26 12:32

Vyrustala jsem v Chomutove, ale korupce a mistni politika je jedna z veci, proc uz bych zde nechtela zit. Velice fandim lidem, kteri maji chut a odvahu s tim neco delat.

Nepřihlášený uživatel

#32

2014-04-06 16:55

Konkrétně by mě zajímalo jaké stavební akce semomentálně provádí na Kamenné a hlavně, která firma je provádí, jaký je rozpočet apod.Domnívám se, že takový základníúdaj by měl být uveden u každé stavební, či jiné akci, kterou provádí město z veřejných prostředků. Je to základní slušnost vůči občanům. Samozřejmě předpokládám, svůj postoj vyjádří všichni občané v podzimních volbách.

Nepřihlášený uživatel

#33

2014-04-27 08:16

Petice je výborné , skvělé řešení , jak někomu dokázat a někomu ukázat , že Chomutováci nejsou hlostejní ke svému městu . V ,,bednách" končí sociální dávky....tudíž daně nás všech pracujících a tio co dávky pobírají si nikdy neuvědomí , že ,,bednu " nelze porazit a obehrát........tudíž jednoznačně zákaz a zase ZÁKAZ . Jde i o bezpečí nás všech.......když dojdou dávky co skončily v bednách , vykrádají se auta a byty a vše končí v zastavárnách a je zase na ,,bedny".....a nebo nás ,,sejmou" přímo na ulici , aby bylo na ,,bedny".....supr , tady žít nechci.....chci , ale bez beden a heren a ,,nonstopáčů" , kde také končí sociální dávky a pasou se tam ,,kravičky" , a někdy hodně mladé ,,telátka" možná odněkud z východu..........supr , asi je tady dobrá travička na pastvě , že se těm ,,pasáčkům stále daří a tučná konta mají . Pomohu s peticí , co mi budou síly stačit.

Krhoun Richard
Chomutov
Nezávislý občan
723026815