Petice na odvolání guvernéra ČNB Miroslava Singera


Nepřihlášený uživatel

#551

2014-01-30 10:31

Poslední roky je utrpení v této zkorumpované zemi žít,nám důchodcům ale nic už nezbývá,než to tady doklepat.

Nepřihlášený uživatel

#552

2014-01-30 10:33

Vyplatí se tady diskutovat,ať zvolíme kohokoliv,všichni jsou už "profláknutí" a drží pospolu.

Nepřihlášený uživatel

#553

2014-01-30 10:55

Jsou to neskutečný hovada a zločinci!!!!!!!!!!Minulý vlády všechno ROZKRADLY,tak ted musí okrást obyčejný lidi.Jedině trest smrti  na ně.Dobře věděli,proč ho zrušili.Prokázat původ majetku a pokud je nakradený(což je ve vetšině případů),tak bez milosti ke zdi!!!!!!!!!!!!!!!


Nepřihlášený uživatel

#554

2014-02-03 14:46

Není co komentovat. Pár exportérů něco vydělá, ale spoustu detailů nakupují z dovozu, takže efekt bude mizivý. Spočítal si někdo oč byly znehodnoceny jeho aktiva v korunách vzhledem k EURu?

Nepřihlášený uživatel

#555 A jak to dopadlo?

2014-02-06 12:04

A co rikaji vazeni petenti dnes? V prosinci rust exportu o 18 procent, importu o 16 procent. Inflace se zvedla z 1.1pct (listopad) na 1.4pct (prosinec) - coz byl i celorocni vysledek roku 2013. Pojdme si pripomenout katastroficke predpovedi o silenem zdrazeni diky zvysovani DPH nebo umelem oslabeni kursu.
Vsichni, co se pod tuto petici podepsali, by se meli hluboce zamyslet a zastydet

Nepřihlášený uživatel

#556 Re:

2014-02-06 12:05

#553: -

Mate auto? Jak mi prokazete, ze jste si ho nekoupil za nakradene penize? Jak konkretne a nadevsi pochybnost prokazete puvod sveho majetku?


Nepřihlášený uživatel

#557 Re:

2014-02-06 12:08

#554: -

Vzhledem k tomu, že česká ekonomika je exportní (pozitivní bilance cca 300 mld korun ročně), tak i kdyby byl ten efekt těch pět procent (o které koruna oslabila), tak jsou to pořád peníze, které bych nenazval mizivými.


Nepřihlášený uživatel

#558 Re: A jak to dopadlo?

2014-02-07 10:43

#555: - A jak to dopadlo?

A to si pane /paní myslíte, že za ty prosincové výsledky může ta "geniální" krádež??? To jste tedy pěkně hloupoučký! A stydět se za podpis na odvolání toho zločince rozhodně NIKDY nebudu.


Nepřihlášený uživatel

#559

2014-02-07 11:03

Je to hnus.., Tímhle tempem se budou opakovat 30.léta 19.století.

Nepřihlášený uživatel

#560

2014-02-13 14:27

Nechť pan guvernér dobrovolně vrátí mzdu, kterou inkasoval po dobu výkonu funkce. Vzniklé škody řešit
následně exekučním zabavením veškerého majetku.
X

#561 Re: A jak to dopadlo?

2014-02-15 20:59

#555: - A jak to dopadlo?

AD1. IMPORT A EXPORT
EXPORT VELMI SILNĚ ROSTL JIŽ V ŘÍJNU 2013.
IMPORT ROSTL KVŮLI NÁKUPNÍMU ŠÍLENSTVÍ ELEKTONIKY PO DEVALVACI KORUNY.

AD2. INFLACE
ČESKÝ STATISTICKÝ ÚŘAD UVÁDÍ INFLACI 1.3 PROCENTA ZA LEDEN 2014. NA PRVNÍ POHLED TO NENÍ NIC HROZNÉHO. JENŽE TO BY ČESKÝ STATISTICKÝ ÚŘAD NESMĚL LHÁT.

ČESKÝ STATISTICKÝ ÚŘAD (DÁLE JEN ČSÚ) VYPOČÍTÁVÁ INFLACI Z NÁKUPNÍHO KOŠÍKU, DO KTERÉHO SI DÁ ZBOŽÍ PODLE SVÉHO UVÁŽENÍ A V MÍŘE PODLE SVÉHO UVÁŽENÍ.
V SOUČASNÉ DOBĚ SI DÁVÁ ČSÚ ÚMYSLNĚ DO SVÉHO KOŠÍKU HLAVNĚ HODNĚ UHLÍ, PLYNU A ELEKTŘINY, COŽ JE ZBOŽÍ, KTERÉ, JAK ZNÁMO, NA CENĚ PADALO (A TO NA CELÉM SVĚTĚ, SAMOZŘEJMĚ). 
POMOCÍ UHLÍ A PLYNU ČSÚ PADĚLÁ STATISTIKU O VÝŠI INFLACE. SKUTEČNÍ LIDÉ Z MASA A KOSTÍ SI KUPUJÍ MNOHEM MÉNĚ UHLÍ A MNOHEM VÍCE JÍDLA, TAKŽE POCIŤUJÍ INFLACI MNOHEM VYŠŠÍ, NEŽ NÁM TADY VYPOČÍTAL JAKÝSI ČESKÝ STATISTICKÝ ÚŘAD.

STATISTIKY SE FALŠUJÍ TAK ČASTO, ŽE SE TO PŘENESLO I DO LIDOVÉHO PŘÍSLOVÍ...
VÍTE, JAK SE STUPŇUJE SLOVO LEŽ?
LEŽ, VELKÁ LEŽ A STATISTIKA

A ZNÁMÝ VÝROK JEDNOHO MOUDRÉHO POLITIKA:
VĚŘÍM JEN TĚM STATISTIKÁM, KTERÉ SI ZFALŠUJI SÁM!

ČESKÝ STATISTICKÝ ÚŘAD SI MŮŽE PADĚLAT CO CHCE, ALE JÁ V OBCHODECH VIDÍM, O KOLIK SE ZDRAŽILO.


Nepřihlášený uživatel

#562

2014-02-15 21:15

Miroslav Singer zase lže, lže a lže! Je mi z něj na blití!
"Jsem přesvědčen, že s tím, jak se začne ekonomice dařit, tak se společenská nálada zvedne. Nakonec se ukáže, že ceny nijak strašlivě nestoupnou, letos bude jedna z nejnižších inflací za desetiletí. Z reálné ekonomiky přicházejí spíše pozitivní zprávy," říká Singer v rozhovoru pro týdeník Ekonom.

Jak mohou ceny nestoupnout, když už teď je výrazně dráž, než v říjnu 2013??????

Mě je úplně jedno, jak se daří jakési ekonomice nevímkoho (asi ekonomice Kellnera), pro mě je důležité, kolik si toho koupím!!!!! A v současné době se mi vysmívají Slováci, kteří si za svá eura polepšili, zatímco já jsem si pohoršil!!!!

Závidím Slovákům!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Slováci mají mnohem lepší měnu, než my!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nepřihlášený uživatel

#563

2014-02-16 11:14

PROČ ČESKÝ STATISTICKÝ ÚŘAD NIKDY NEZVEŘEJNÍ, VE KTERÝCH OBCHODECH PŘI VÝPOČTU INFLACE NAKUPOVAL?????????????????

JENOM LHÁT A MLŽIT, TO JE JIM VLASTNÍ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nepřihlášený uživatel

#564 Re: A jak to dopadlo?

2014-02-17 16:03

#555: - A jak to dopadlo?

DNES ŘÍKÁM TO SAMÉ, CO JSEM ŘEKL 7.LISTOPADU 2013!

MIROSLAV SINGER A JEHO KUMPÁNI JSOU ZLOČINCI A PATŘÍ DO VĚZENÍ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

NA ČESKÝCH BANKOVKÁCH JE NAPSÁNO "PADĚLÁNÍ BANKOVEK SE TRESTÁ PODLE ZÁKONA", MIROSLAV SINGER PADĚLAL 225 MILIARD KORUN A PŘESTO NEŠEL DO VĚZENÍ????????????? KDE TO JSME????????????? V KOCOURKOVĚ??????????????

Petr

#565 Re: Závidím Slovákům

2014-02-17 19:08

#562: -

A hlavně  mají gauneři mnohem menší možnost s ní šachovat.Už mají i větší kupní sílu obyvatel.!!A několik let po hospodářský růst.


Nepřihlášený uživatel

#566

2014-03-02 19:49

Jen ten který nepodporuje naše hospodářství ale na pravděpodobný příkaz svých poručníku z EU svévolně oslabil korunu a tím uvrhl spoustu lidí do ještě větší bídy hanba mu

Nepřihlášený uživatel

#567

2014-03-07 07:30

Proč Česká Národní Banka půjčuje peníze Spojeným Státům Americkým?

Nepřihlášený uživatel

#568

2014-03-09 16:10

Vypasenc určitě nehovoří za obyvatele ČR.


Nepřihlášený uživatel

#569

2014-03-28 11:47

Demise a následná kontrola osobního majetku!! Na změnách kurzů se určitě přiživilo celé vední ČNB.
Petr Novotný

#570 Byl to dobrý krok

2014-04-02 12:37

Už se pomalu ukazuje, že to byl nejlepší možný krok: žádná inflace nenastala, naopak firmy mají zakázky ze zahraničí a klesá nezaměstnanost. Všem místním anonymním křiklounům byl chtěl říct: míň čtěte Blesk a víc se dívejte kolem sebe a přemýšlejte hlavou!

Nepřihlášený uživatel

#571

2014-04-03 19:16

Neuvěřitelná drzost ČNB, která legálně okradla všechny spořivé lidi. Nedokážu přemoct pocit, že stát se prostě nemůže chovat tímhle způsobem. Státní úředník se potažmo nemůže na úkor občanů takhle obohatit.

Stát podle mě může zvýšit daně, zdravotní pojištění nebo soudní poplatky. Štve mě to, ale beru, není to nic nemorálního. Nemůže ale spekulativním způsobem zacházet s našimi úsporami, sahat na ně a současně dovolit státním úředníkům se mezi sebou včas informovat, aby si sami jeden den proměnili úspory na eura a druhý den zpátky a tím si v podstatě ze dne na den vytiskli miliony. Nejde mi o ně. Jde mi o to, že takové chování je naprosto nepřípustné a rovné zlodějně. Protože vidí, že jim to prošlo, příště to klidně udělají znovu a ve velkém.
Petr Novotný

#572 Inflace 0,2%

2014-04-09 08:28

Další potvrzení správnosti kroku ČNB jsou nová číslo o inflaci, která se nekoná:
http://www.novinky.cz/ekonomika/332934-inflace-se-drzi-u-nuly-navzdory-oslabeni-koruny.html

Nepřihlášený uživatel

#573

2014-04-09 12:35

Nehorázné.. Vše zdražují a peněz čím dál méně.. Nedá se tady žít..
Skalican

#574 Singere, styd se lumpe!

2014-07-21 04:32

Samozřejmě Banky se budou muset také umravnit a jejich lichva přeorientovat na pozitivní přístup ke státu. Bud budou spolupracovat na zlepšení života celého národa, nebo musí být vystrčení, odkud přišli. Pan Singer, který se vypracoval na velmi uznávaného Guvernéra roku, by měl přesvědčit své kolegy, že úrokové sazby jsou u státních a obrovských půjček tak nepřiměřené, že si sami sobě podřezávají životodárnou větev, na které se jim tak prima hajinká.
Lidožrout

#575 Singere, ... do roka a do dne, bude s tebe syrový, sírový sígr

2014-07-21 04:49

Já se prosím opět ohrazuji, že nemám pana Singera rád. To je prosím naprostá lež. Jak ho znám on je takový skvělý boubelatý přechytralý hytroušek a vypadá, že mimo nejlepších konaků má v ty hlavě už ne mnoho. Takový koniny jako vytváří on, udivili i světové učence a bankeřové komisaře. Nejen že ho mám velmi rád, ale doslova zálibně na něj koukám. Ovšem nejlepší je se zelím na stříbrném podnosu a s červeným jablíčkem v tlamě.       Lidožrout z Afriky