Petice na odvolání guvernéra ČNB Miroslava Singera


Nepřihlášený uživatel

#26

2013-11-13 13:57

Včera bylo pozdě! Sklízíme plody práce pana Klause, který své klony jmenoval do čela ČNB! Sklízíme plody hlouposti, kdy stále trváme na používání měny minulosti místo abychom přešli na měnu budoucnosti a zbavili se tak vlivu místních hospodářských mafií napojených na českou korunu.

Nepřihlášený uživatel

#27

2013-11-13 14:23

Nezlobte se na mě, ale tímto krokem všichni obyvatelé ČR, kteří se snaží nežít na dluh, starat se zodpovědně o své finance, mít rezervu na důchod, na školy dětí, na horší časy, na případnou dlouhodobou nemoc, dostali sakra na prdel. A to bohužel už poněkolikáté.

Nepřihlášený uživatel

#28 Plat pana Singera

2013-11-13 14:44

Měsiční plat pana Singera je 380 000Kč, to se mu to kecá!
Mac

#29 Ústava ČR a Zákon o ČNB

2013-11-13 16:24

Ústava ČR:(1) Česká národní banka je ústřední bankou státu. Hlavním cílem její činnosti je péče o
cenovou stabilitu;
Zákon o ČNB : (1)Hlavním cílem České národní banky je péče o cenovou stabilitu. Česká národní banka dále pečuje o finanční stabilitu a o bezpečné fungování finančního systému v České republice. Pokud tím není dotčen její hlavní cíl, Česká národní banka podporuje obecnou hospodářskou politiku vlády vedoucí k udržitelnému hospodářskému růstu a obecné hospodářské politiky v Evropské unii se záměrem přispět k dosažení cílů Evropské unie. Česká národní banka jedná v souladu se zásadou otevřeného tržního hospodářství.
§ 35
Česká národní banka
a) stanoví, po projednání s vládou, režim kurzu české měny k cizím měnám, přičemž však nesmí být ohrožen hlavní cíl České národní banky;

Mám dojem, že poslední intervence ČNB je protiústavní a porušuje zákon o ČNB. Mýlím se?



Nepřihlášený uživatel

#30

2013-11-13 16:25

Ruce pryč od našich peněz,pane Singere!!!!

Nepřihlášený uživatel

#31

2013-11-13 16:39

Nekvalifikovaná nebo zaprodaná osoba

Nepřihlášený uživatel

#32

2013-11-13 16:45

Podepsal jsem, ale nevěřím moc v úspěch. Spíš by to chtělo právníka, který by podal žalobu. Okrádat legálně občany smí jen parlament. Ostatní smí podle ústavy jen to, co jim je výslovně povoleno.

Nepřihlášený uživatel

#33

2013-11-13 16:53

Pan Singer se ukázal jako nekompetentní neodborník a člověk zcela odtržený od reality. Ceny potravin a základních komodit rostly o desítky procent. Takže žádná deflace nehrozila. Pokud by u něčeho došlo ke korekci (snad pokles cen energií) tak to nebude znamenat deflaci, ale volné prostředky pro nákupy a oživení poptávky. A poté, co budou mít lidé méně peněz, o znehodnocení úspor nemluvě, se jim určitě budou lépe splácet hypotéky. To jako že 1+1=3?

Nepřihlášený uživatel

#34 Pan Singer se zpronevěřil tomu, proč je v čele ČNB,

2013-11-13 16:55

kde má dbát o stabilitu měny a ne ji uměle znehodnocovat. Je to velezrada!

Nepřihlášený uživatel

#35 Kašlu na zdražování, koupím si to v SNR a ještě ušetřím!

2013-11-13 17:17

Až budeme mít jejich platy a ceny, tak mne nebude vzrušovat akce ČNB!KDyby raději zde platily zákony a vymahatelnost práva! Budu si nakupovat v zahraničí a nemusí to být ani výprodejové akce a stejně ušetřím. I na Vánočním nákupu potravin 50%! Takový podraz na občany. Plánovaně každého zadlužovat, vyhnat z bytů a máme tady stát bezdomovců. Lituji,že zde musím žít.

Nepřihlášený uživatel

#36

2013-11-13 17:49

Myslel jsem si, že když jsem přestál zvýšení DPH, tak že jsem z nejhoršího venku. Jak jsem se mýlil...
udivený

#37 To je

2013-11-13 18:09

ale hovadina.
To musel někdo hodně myslet, aby z něj vypadnul takový blábol.

Nepřihlášený uživatel

#38

2013-11-13 19:31

Súhlasím z vyhadzovem, jsem ze SR a teď je to v pytli, doma se mi smějí .... proste ČNB to zmrvila, jak jen to šlo ....

Nepřihlášený uživatel

#39

2013-11-13 22:16

Celé podhodnocení koruny vůči euru slouží jen spekulantům s měnou co si nakoupili eura za 25kč a nyní je prodají za 27kč, pár milionků na vánoce zisku za nic se přece hodí ne. Není to nic jiného než okradení českého národa i o to málo co ještě má.

Nepřihlášený uživatel

#40

2013-11-13 23:31

podpis potvrzuji, ten gauner z ČNB by měl být vyražen směrem do Ukrajiny a absolutně skončit v ČNB

Nepřihlášený uživatel

#41

2013-11-14 00:55

Na každý pád, zde chybí pro bankéře postih za špatné rozhodnutí, které se v budoucnu zajisté ukáže.

Nepřihlášený uživatel

#42

2013-11-14 07:06

Takového hajzla, mají na hodinu vyhodit. Je placen z našich daní a má dětinskou radost z toho, jak dobře škodí. Vyhodit a poslat na pracák, celou tu bandu nazvanou bankovní rada.
mirek

#43

2013-11-14 07:08

Celou tu bandu, nazvanou bankovní rada vyhodit. Guvernéra vyhodit okamžitě a zavřít. Je placen z peněz daňových poplatníků a má doslova dětinskou radost z toho, jak škodí.

Nepřihlášený uživatel

#44 Re: Ústava ČR a Zákon o ČNB

2013-11-14 07:15

#29: Mac - Ústava ČR a Zákon o ČNB Nemýlíte se pane. Celá zem je řízena derebáky a zloději, které dosadil velký privatizátor Klaus. Nejde jim o prosperitu, za kterou jsou placeni, jde jim pouze a pouze o zlodějinu a zadlužování země.

 


Nepřihlášený uživatel

#45

2013-11-14 07:23

Kdyby tento mizera žil za 8000 měíčně Tak by tak nedělal.S odvoláním už bylo dávno pozdě.

Nepřihlášený uživatel

#46

2013-11-14 07:42

Ty jejich důvody jsou nesmysl a vyhrožovat občanům ať nakupují než bude draho snad nemá ani smysl komentovat. Říká se tomu vlastizrada na občanech vlastního státu a za to je jen jeden trest ..., vč. všech politiků kteří tuhle zemi za posledních 20 let rozkradli, zaprodali a lid ožebrečili. A pak máme být hrdí na tuto zem ?!

Nepřihlášený uživatel

#47

2013-11-14 08:28

Podezřívám některé bankéře, že využili bezvládí aby stihli provést tuto operaci pouze a pouze ve svém osobním zájmu. Z nás dělají hlupáky a zdůvodňují nezdůvodnitelné. Co dělá naše policie, která bojuje s organizovaným zločinem? To je věc, která mě zajímá nejvíc!

Nepřihlášený uživatel

#48

2013-11-14 09:47

Tento krok ČNB se mi jeví spíše akademický a riskantní, kdy převažují reálná negativa nad možnými klady. Odvolání guvernéra považuji ale za extrém, vzhledem k zásadním kompetencím ČNB, nicméně pokud chceme slyšet ozvěnu musíme volat hlasitě. Otmar Průša

Nepřihlášený uživatel

#49

2013-11-14 11:06

souhlasím s peticí
Lumirel

#50 Poslední kapka

2013-11-14 11:43

Pro mě je toto jednou z posledních kapek mé jakékoliv tolerance vůči lidem, kteří rozhodují o našich životech a mají příliš velkou moc. Pan Singer včetně dalších poškodil ČR a měl by odstoupit. Intervence se má používat pouze v nutných případech a ne ve chvíli, kdy se pouze spekuluje o možných rizicích a o možných přínosech. Přínos musí být jasný a podložený analýzou, která potvrdí správnost podobného kroku.