My Sobotku nedáme

My Sobotku nedáme / Oznámení / Ukončení petice a další kroky: informování ÚVV / Komentáře


Nepřihlášený uživatel

#1

2013-11-06 08:45

ahoj Jiří, určitě a v každém případě doruč petici s výsledkem členům ÚVV s hlasem rozhodujícím, ale i těm s hlasem poradním, přítomným senátorům a dalším hostům - prostě všem přítomným. Totéž i členům předsednictva ÚVV. Požádej někoho, aby tuto petici i její výsledek, některý z členů přečetl veřejně jako diskuzní příspěvek. Nebo by s tím mohl vystoupit i třeba Lubomír Zaorálek, či Jirka Dienstbier. Myslím, že by ani nebylo od věci vyjádřit se kriticky i ke všem členům předsednictva, co podpořili pučisty a vyzvali Slávka Sobotku k odstoupení. Především tito podrazáci v předsednictvu, co sedli na prdel před hradním pánem nebo prostě jenom sledují svůj osobní prospěch a schovali se za pučisty, by měli taktéž vyvodit důsledky a vzdát se svých funkcí v předsednictvu !! Osobně je pokládám za skety a super křiváky, co se schovávají v davu nebo nastrčí někoho, kdo za ně tu špinavou práci odvede. Především tito křiváci tvoří blbou náladu, diskreditují stranu a umožňují různým ambiciozním křivákům, grázlům a bonapartíkům ta různá svinstva a doslova mafiánské praktiky provádět !!!
Pavel Paldus, člen MO a OVV Semily (dříve i člen KKK a ÚVV)

Nepřihlášený uživatel

#2

2013-11-06 08:52

josef.trestik@tiscali.cz

Nepřihlášený uživatel

#3 Re:

2013-11-06 08:52


Nepřihlášený uživatel

#4

2013-11-06 12:55

Samozřejmně že podporuji Sobotku.
Jóžin z Kaplice
Nepřihlášený uživatel

#5 Podpora B.Sobotkovi

2013-11-06 14:44

Těch podpisů by mělo být více.Jinak než podporu Bohoušovi to nevidím.Členové strany by měli držet spolu alespoň jako komunisti a též i disciplinu.Jsme levice,ne ?!
Jóžin.:-)


Nepřihlášený uživatel

#6

2013-11-06 16:32

překvapilo mně poměrně malé množství podpisů
Karel Grüner Roudnice Krabčická 493
grunerk@seznam .cz

Nepřihlášený uživatel

#7

2013-11-06 17:43

o.k.

Nepřihlášený uživatel

#8

2013-11-07 06:13

Dobrý den,dále není co řešit,ten,kdo jednou zalhal a to veřejně,musí odstoupit.Neslučuje se to s jeho postavením.Nemůže již být ve vedoucí funkci.J.Čumplíková

Nepřihlášený uživatel

#9

2013-11-07 11:44

Dobrý den,
možná se ten počet zdá málo, ale zato mně osobně to připadalo docela rychlé. Nejde jen o členy ČSSD, ale i veřejné mínění má vcelku podobný trend. Osobně bych považoval další setrvání Haška, Tejce a Škromacha ve stranických funkcích za katastrofu a potenciální hnisavý vřed pro budoucí období. Obzvlášť tekutý Tejc by měl být nahrazen v čele poslanců ČSSD. Přes palubu je hodil jejich guru na Hradě plném bláznů, není tedy důvod, proč by neměla udělat totéž ČSSD.
Je dost jiných problémů, než nekonečný seriál stranického dualismu, okopávání kotníků a kamarádšofty s různými taky levicovými chameleony. Už před časem jsem kamsi napsal, že mezi mladými socany to vře a jsem rád , že jsem celkem nemýlil.

Miroslav Petrů Žirovnice

Nepřihlášený uživatel

#10 Ještě jedna poznámka

2013-11-07 11:56

Letmo jsem prolétl podpisy, ale hlavně registroval místa. Mám pocit, že jde o celorepublikový elektorát, což má samo o sobě významnou vypovídací hodnotu. To je velké plus. Tito konkrétní lidé pravděpodobně uvažují velmi podobně a můžou se kdykoli po vzájemné konzultaci vyjádřit jako skupina i k mnoha jiným problémům. A to považuji za další plus.

Miroslav Petrů Žirovnice

Nepřihlášený uživatel

#11

2013-11-07 19:49

Můj email je yasminer@seznam.cz. Pěkný den přeje Yasmine Rowin