Petice občanů Chomutova a okolí proti nepřizpůsobivým


Nepřihlášený uživatel

#176

2014-02-03 20:49

Městská policie nic neřeší.Nechá se urážet,někdy i napadat a jen vysvětluje,že se nesmíme bránit a máme volat státní policii,která má podle nich větší peníze,tak ať se strá.
rovnocennost_nebo_nic

#177 Re: Re: Re: Re:

2014-02-03 20:54

#153: - Re: Re: Re:

BOHUŽEL..... jak říkáš Ty o Českých občanech se nemluví....spíš bych zmínila, že jde vidět a nejenom ve zpravodajství, ale i ve svém okolí, že se takové chování a nezaměstnanost rapidně zvyšuje, a proč?! Neboť to mnoho lidí irituje pracovat a vydělávat si na "svého" nepřizpůsobivého "občana-parazita". TAKŽE, nejsem ta co by zrovna házela problém jen na nepřízpusobivého občana tmavé pleti, ale na stát, ALE stát se nestará, místo toho se snaží "pardon vlastně se vůbec nesnaží", aby ne-vypadal jako rasisticky zakomplexovaný orgán....!!! Fakt kocourkov....je tak těžké, aby vyčlenili peníze pro danný region, nebo projekt EU, kde bude jasně dané, "pro občany, kteří se NECHTĚJÍ adaptovat  podle ústavy aj." ?

Takže, chápu Tě.
Ale myslím, že lidé a je v tomhle jedno jaké pleti, ale lidé, občané ČR se selsky rozumem, se budou snažit spíše sjednotit lid, který chce tu změnu....A neboj, lidé si uvědomují, že se nejedná jen o občany tmavé pleti. =))

gestapák

#178 zasraný černý huby

2014-02-04 20:31

Polde mě s tim nikdo nic neudělá protože ty zasraný cigáni nikdo nikam nepožene protože to jsou chudáčkové...Všechny bych je poslal do plynu. Mrtvej cigán dobrej cigán.

Nepřihlášený uživatel

#179 Re:

2014-03-05 05:53

#23: -

Jakou máte rasu?

Já mám Pitbulla a všichni v okolí mě zdraví na dálku.

Črdat mechy

#180 Re: zasraný černý huby

2014-03-10 22:49

#178: gestapák - zasraný černý huby

Nechtěl bys trochu přivřít svůj prasečí rypák, ty pochcaná česká pičo? Škoda, že to Hitler nedotáhl po Lidicích do konce a nevyhladilvšechny knedlovepře. Mrtvej čech dobrej čech.


Nepřihlášený uživatel

#181 Re: Jiný pohled

2014-04-07 07:55

#156: - Jiný pohled

Dobrý den ...zcela s vámi souhlasím,,je na čase s tím něco dělat, Chomutov a Jirkov ,,,byly krásná města,,,ale dost se tu změnilo. Spousta lidí odchází ,,a na místo nich příchází jiní lidé.  Jen nechápu odkud se berou ,,je to snad nějakej lobing politiků,,vystěhovat je,,,a nastěhovat sem ,,. Právě proto ,,že tu je tak málo práce??? To je otázka,,jak je možné ,,že mají takové výhody,,kde se stala chyba?? Jak začít aby byl v ulicích klid? Myslím si,,že už je jich tu moc Nepřízpůsobivých. Ale otázka z ní odkud migrují. Má snad někdo na tom podíl a nebo snad velký zájem na tom zbohatnout? děkuji


Nepřihlášený uživatel

#182 Proti komu je tato petice?

2014-05-14 19:15

Vážení poctiví občané, co je to ten "nepřizpůsobivý"? Nezaměstnaný? Negramotný? Jiného etnika? Kdokoliv, kdo chodí do hospody? Kdo má dlouhé vlasy? Smrdí?
maminecka255

#183 Re:

2014-06-12 14:20

#1: doga -  

 já také nejsem s Chomutova, ale plně souhlasím.Jsou tady chráněnej druh nepostižitelnej.Zbili mě cikáni i mého manžela před očima našich dětí a nic se neděje je to humus.Pobíraj dávky,chlastaj nemakaj a ukořistují se na nás poctivých lidech kteří chodíme do práce a platí daně, aby tu špínu měl kdo živit.Ještě se rozkřikujou my jsme bohatí a oni maj hovno a no nám stát necpe prachy jako jim.Tu verbeš hladit hladit až je vyhladit

maminecka255

#184 Re: zasraný černý huby

2014-06-12 14:27

#178: gestapák - zasraný černý huby 

 Každej cikán kterej řekne já jsem v pohodě to je jen převlek a v zápětí je z něj nebezpečnej zkurvenej cikán.Hitler to měl dotáhnout do konce vykašlat se na židi a vyhubit tuhle cikánskou  sebranku.Ten kdyby viděl co se tady děje tak by se v hrobě obracel.Moje řeč mrtvej cikán dobrej cikán.Hladit hladit vyhladit.

taťánek256

#185 Re: Re: zasraný černý huby

2014-07-20 21:20

#184: maminecka255 - Re: zasraný černý huby

Hitler se fakt musí v hrobě obracet, škoda --  měl to  dotáhnout do konce a vysprchovat české knedlovepře  sakumprdum. Škoda, že po Lidicích  to trapně zopakoval jen v Ležácích a pak už nic. Zkurvení češi měli jít na výlet komínem, ale zatím tady prasata  chrochtají.


Nepřihlášený uživatel

#186

2014-09-06 23:15

Je zapotřebí se k věcem,které se v tomto městě a v celé této společnosti dnes a denně dějí.Jediní,kdo dospěl do komunismu jsou romové.Tato společnost jim umožňila mít mnoho věcí zadarmo z daní poplatníků.A jen díky politické nenažranosti a zachování svých dobře placených míst s tím nechtějí představitelé tohoto státu nic dělat,neb v nich mají pro volby svůj hlasový potenciál...všude ve světě platí - v jaké zemi jsi se rozhodl žít,té země zákon uznávej...v této zemi to neplatí a proč??..protože již nemáme svou hrdost a za peníze jsme ochotni i sklonit hlavu a přivřít oči...po hospodách.restauracích,doma a v různých zákoutích jsme rádoby patrioti..ale jinak???

Nepřihlášený uživatel

#187 ..velice dobře napsaný..Re:

2014-09-06 23:26

Robi

#188 názor

2014-09-06 23:46

...jedno je pravda..nebýt nenažranosti politiků..ustavičného zvýhodňování 90% romského přistěhovalstva...různých politickoekonomických vyčůránků...zakomplexovaných úředníků,politiků,korupce a dalšího svinstva...tak jsme bohatý stát a za těch let od ledna 90..bychom byli uplně někde jinde a mnohý stát by nám mohl jen závidět...


Nepřihlášený uživatel

#189 Re: Re: zasraný černý huby

2014-09-06 23:52

#180: Črdat mechy - Re: zasraný černý huby 

 ...pokud se Ti v čechách nelíbí,tak se odstěhuj..

sonkys

#190 Verbež smradlavá

2014-09-07 10:16

já kdybych mohl tak všechny cikány nastrkám do vagonů a pošlu za hranice našeho státu,jelikož už to nemá v tomto státě obdoby.ti kteří by nechtěli dobrovplně odejít,postavit ke zdi a nazdar.Tohle už nemá obdob a všechny ty zmrdy z magistrátu.Mareš a spol.taky.Nic nedělají,jen rozkrádají Chomutovský majetek,staví nevzhledné budovy.no prostě jenom korupce


Nepřihlášený uživatel

#191

2014-09-07 11:02

Dlouhodobě neřešený problém, pár výkřiků ze strany města před volbami nic nezmění.

Nepřihlášený uživatel

#192

2014-09-07 12:50

většina Romů krade,nepracuje,napadají slušné občany a děti a dělají nepořádek a jsou hluční.

Nepřihlášený uživatel

#193

2014-09-07 13:23

Slušnost, pokora a hrdost.... JE POTŘEBA UŽ NĚCO UDĚLAT, ABY NAŠE DĚTI VYRŮSTALI V BEZPEČÍ !!!!

Nepřihlášený uživatel

#194

2014-09-07 14:22

Konecne někdo sdili stejne názory ja uz na tuto problematiku psal primo primatorovi a ještě bych pohrozil stavkou celodenni s pracujícími lidmi aby videli co to je když se tak chovaji cikani když nepracuji,ze uz toho tady mame dost!!!

Nepřihlášený uživatel

#195 úvaha

2014-09-07 14:39

Byl bych pro zavedení registru vyplacených dávek a stanovil bych maximální částku na jednotlivce a na rodinu. Ať si berou dávky, ale pouze v nejnutněší výši. Když nedostanou tolik co pobírají teď tak se nikdy o nic víc snažit nebudou, protože k tomu nemají důvod. Ve výsledku berou peníze např. invalidům... tam jsou tyto peníze užitečnější než v rodinách ze kterých vyrostou jen nemakačenka.

 

Proč by dětičky pracovali když mama a tata neikdy nepracovali a taky se mají dobře... že???

 

Můj názor je takový, že kdyby nedostali tolik co berou teď tak by to v našem okolí vypadalo o mnoho lépe.

Je to tu jak obora státem hájené zvěře.


Nepřihlášený uživatel

#196

2014-09-07 15:09

Delam smeny, a rvani na ulici za bileho dne ci v noci je na dennim poradku, cikani si vlastne ani neuvedomuji, ze ti nekoho rusi, protoze oni spi kdy se jim zachce, my pred nocni musime spat a po nocni take ... o neporadku nemluvim .. kde co vyndat z popelnice a (kazetove pasky, repraky ..atd..) pote se to vali kolem panelaku .. Clovek si musi koupit byt, pokud nechce nikomu platit do kapsy .. pote mu sem zacnou stehovattyto zvirata a hodnota bytu .. neprodejny

Nepřihlášený uživatel

#197

2014-09-07 16:16

Před 12 lety jsem se přestěhovala do Chomutova za přítelem hezke v te době jeste bydlení, zrekonstruovali jsme si byt aby jsme to meli pekne. A ted chci pryc z Chomutova a to jen a jen díky nim!!!!! Přijde mi to tak strašně líto ale bohužel s nimi se žít nedá. Bojím se vyjít ven a jsem fakt rada ze z parkoviště dojdu domu a lituji mladé rodiny co mají školní deti ty bych v teto době na hřiště fakt nepustila!! Hemží se to jenom cikánama. A bohužel bude to jen a jen horsi!!!! Je nejvyšší čas s tim neco udelat!!! I kdyz si myslim ze my co tady podepisujeme petici nic nezmuzeme jem tady dame najevo svůj názor pod který se ani nepodepíšeme protože se bojíme a koho? Přece jich!!!


Nepřihlášený uživatel

#198 Re: ..... ???

2014-09-07 16:25

#91: Vladimir H. - ..... ??? 

 Boji cikánů kteří s nim bydlí v paneláku a jsem jedna z nich 

Rambo

#199 Re: Re:

2014-09-07 17:07

#7: - Re:  

 A ty zase nad svoji gramatikou!!! A pocitat ti taky nejde..


Nepřihlášený uživatel

#200 Re:

2014-09-07 17:11

#15: -  

 Cikani parazituji na nas slusnych a pracujicich lidech. Jsou jako stenice, bez nas by pochcipaly