Petice pro Nechceme Česko Romskou vlajku

Miroslav

#1301 Re: Re: Mrkněte, kam tečou peníze z našich daní

2015-07-24 23:53

#1286: - Re: Mrkněte, kam tečou peníze z našich daní 

 Je třeba udělat novou revoluci a ty cikány a nepřízpůsobivé elementy vyhnat z naší země!!! V první řadě je třeba vystoupit ze zločineckých a proamerických organizací ZLA a tom jsou EU a NATO!!!


Nepřihlášený uživatel

#1302

2015-08-01 07:54

To by naplo jenom ňákýho cikána nebo pošuka cikáni by měli hnít v pekle

Nepřihlášený uživatel

#1303 Re:

2015-08-08 17:14


Nepřihlášený uživatel

#1304 Další domnělá diskriminace, eurofašouni už jsou s tou diskriminční hysterií vážně trapní

2015-08-18 11:58

Za diskriminaci Soudní dvůr Evropské unie v Lucemburku označil rozhodnutí bulharské divize české elektrárenské firmy ČEZ umístit elektroměry v převážně Romy obývané čtvrti města Dupnica do větší výšky než v ostatních částech. Informovala o tom ve čtvrtek agentura DPA. Mluvčí ČEZ Barbora Půlpánová ale sdělila, že do výšky byly elektroměry umístěny již před vstupem ČEZ na bulharský trh.

Podle rozhodnutí soudu není možné umístit elektroměry do nedostupné výšky v jedné čtvrti, pokud jsou v jiné čtvrti ve výšce běžné. Takový postup podle soudu Romy diskriminuje na základě etnické příslušnosti, a to i přesto, že je prokazatelné, že v dotyčné oblasti docházelo k častější manipulaci s elektroměry nebo k jejich poškozování.

Čech

#1305

2015-08-19 10:01

Pokud chce velká část veřejnosti zatočit s Romy, jde jen o symptom něčeho, co se dělá špatně. Což takhle léčit příčiny? Například postavit Romy na roveň s ostatními občany a vyžadovat od nich plnění povinností, stejně jako se to požaduje po jiných? Nebo taky zrušit všechny programy na podporu Romů, kam jdou jen peníze. I já se nenechám zneužívat vlastními dětmi, protože vím, že si na to můžou zvyknout a nestanou se samostatnými. Když to chápe rodič, jak je možné, že to nepochopí naši politici?


Nepřihlášený uživatel

#1306 Re: Další domnělá diskriminace, eurofašouni už jsou s tou diskriminční hysterií vážně trapní

2015-08-19 18:42

#1304: - Další domnělá diskriminace, eurofašouni už jsou s tou diskriminční hysterií vážně trapní 

 Takže všichni ví, o co jde, ale nesmí se to říkat, ukázkové pokrytectví pseudohumanistické gayropy. Za chvíli bude popotahován z rasismu obchodník, který si dá přes výlohu mříže, protože ho už několikrát vykradli., odůvodnění? Je ve čtvrti se zvýšeným množstvím cikánů a v bílých čtvrtích si obchodníci takové opatření nedávají – jasný rasismus. Svatá prostoto, až sem jsme to dopracovali.


Nepřihlášený uživatel

#1307

2015-08-27 10:03

Řešením není tvářit se jako že se nic neděje – řešením je analyzovat příčiny, následně příčiny vymýtit a minimalizovat negativní jevy. V praxi to znamená dát práci každému Romovi – ne peníze a dávky, ale práci. S tím, že bez práce nebudou dávky. V každém městě a vesnici každý kolem sebe najde spoustu věcí, které je třeba opravit, udržovat, uklidit nebo vybudovat. Každé romské dítě musí povinně do školky a už od předškolního věku se naučit dobře česky a evropské sociální a kulturní návyky. Za neomluvené hodiny v rámci školní docházky dětí musí přijít trest pro rodiče formou odebrání dávek.
To není rasismus – to je naopak zcela nezbytná obrana před rasismem. Nejen já, ale i rozumní Romové říkají, že současný systém sociálních dávek je cesta do pekel. A rozumní Romové také podporují můj návrh zákona na úplný plošný zákaz výherních hracích automatů a jejich internetových obdob či můj návrh zákona proti lichvě. Bohužel tato vládní koalice oba moje návrhy i mojí koncepci zamítá, přičemž sama vláda nic lepšího nenavrhuje. Až mi připadá, že to nicnedělání dělá současná vláda schválně, aby získala hlasy ve volbách od těchto skupin obyvatelstva.


Nepřihlášený uživatel

#1308

2015-08-29 20:51

Som síce Slovák a som polovyčny rasista voči ciganom čo nepracuju. A zaležimy na bratov Čechov

Nepřihlášený uživatel

#1309

2015-08-31 13:16

Dementi typu Kocáb, Šabatová, Dienstbier situaci jenom zhoršují. Když dělali za totáče cigoši brajgl, dostali penrekama a byl klid, dneska se s nimi jedná v rukavičkách, mají tisíc všemožných výhod, jsou nedotknutelní, tím jim stoupl hřebínek a dovolují si čím dál víc, což jen posiluje odpor k nim a vzrůst preferencí ultrapravice. Řešením není potírat následky, ale řešit příčiny. Přestaňme menšiny rozmazlovat, neb s jídlem roste chuť, ale zacházejme s nimi jako s ostatními občany, žádný privilegia!!


Nepřihlášený uživatel

#1310

2015-09-06 17:27

at jdou, od kud přišli nebo nas všechny pomalu vyženou a prezident bude rom

Nepřihlášený uživatel

#1311

2015-09-18 20:27

Kdyby vznikla vystehujou nás všechny!

Nepřihlášený uživatel

#1312

2015-09-22 06:01

Proč??, máme mít Česko_Romskou_Vlajku jo přiznám se jsem Rus, tohle je nemožné.
Матей

#1313

2015-09-22 06:03

Jsem Rus, a myslím si že Česk_Romská_Vlajka nikdy! skazí to Českou Vlajku. a jsem jinak v Česku tal že jsem i Čech.

 


Nepřihlášený uživatel

#1314

2015-09-28 08:21

fakt nesnáším cigoše ty normální mi nevadí ale ty který nepracujou a dělaj pí.oviny tak bych je hned vystřílel
peterman2244

#1315 cola

2015-09-28 08:23

fakt? česko-romskej stát s takovej černejma šulinama žít nebudu to bych je musel vyprat v pervolu :D :D :D


Nepřihlášený uživatel

#1316

2015-10-01 05:31

Nechci je tu

Nepřihlášený uživatel

#1317

2015-10-03 20:58

TO JE PIČOVINA a to je mi 10 let a mám víc rozumu než ten chlap co to navrhnul!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nepřihlášený uživatel

#1318 Re: Přesně

2015-10-05 09:02

#2: -  

 


Nepřihlášený uživatel

#1319

2015-10-09 11:27

Cikán krade dřevo a přistihne ho polesný. „Kam s tím jdeš?“ „To mám krmení pro krávy.“ „Tohle žerou krávy, jo?“ „Co nesežerou, to spálím.“

Fero, Dežo a Imrich si mají rozdělit 5400 Kč. Kolik metrů kolejnic chybí na nádraží? - Jak se říká cikánovi, který má na sobě oblek? Obžalovaný, vstaňte. 

"Táto, dnes jsme se ve škole učili abecedu. A, B, C, D, E... a já jsem uměl i F a G. To proto, že jsem Róm?" - "Ne, to proto, že jsi inteligent." - "Táto, a pak jsme se učili počítat do pěti a já uměl i do šesti a do sedmi. To proto, že jsem Róm?" - "Ne, to proto, že jsi inteligent." - "Táto, dneska jsme se po tělocviku sprchovali a všichni je měli takhle mrňavý, jen já takovou kládu... to proto, že jsem inteligent?" - "Ne, to proto, že ti je jednadvacet."

Nehorázně dlouhá fronta stojících aut na dálnici, slunce pere, až to sere, na obloze ani mráček. Všichni jsou zvědaví,co se tam vpředu děje. Najednou zepředu přijde člověk a postupně vysvětluje vzteklým řidičům: "Cestu zablokovala rodina cikánů a prý, když nedostanou 500.000 korun, tak se polijí benzínem a upálí se. Proto dělám sbírku, aby už ta jejich pitomá blokáda skončila." Jeden z řidičů se zeptá: "A kolik jste už vybral?" "No, zatím mám 16 litrů benzínu, 23 litrů nafty a 62 zapalovačů. Ale sirky už neberu, nemám je kam dávat..." 

Cikánovi se narodil první syn - Dežo. Jde se na něj podívat do porodnice. V přízemí je cedule ´Geniální děti´. Cikán se zaraduje a ptá se, kde leží jeho syn Dežo. "To musíte do čtvrtého patra," radí mu sestřička. Cikán si říká, že s géniem by byly stejně jen problémy a jde výš. V prvním patře je nápis ´Normální děti´. Jde zase výš a v druhém patře je nápis ´Retardované děti´. Jde výš, ve třetím patře je napsáno ´Debilní děti´. Cikán si povzdechne a stoupá do čtvrtého patra. Tam je místnůstka a ne dveřích je napsáno: ´Dežo´. 

Jede bohatý cikán autem a dostane defekt. Vyzvedne auto heverem a sundává kolo. Tu přiběhne druhý cikán, rozbije přední sklo a vytáhne rádio. Ten, co sundává kolo, zařve: "Čo to robíš?" "Ty bereš kolo, já rádio!"


Nepřihlášený uživatel

#1320

2015-10-12 19:46

Nechcem aby cesko skoncilo zle hmm horsie

Nepřihlášený uživatel

#1321

2015-10-17 23:30

my nechceme žadnou česko romskou vlajku kdo na to přišel ne neskutečna piča !!!!!

Nepřihlášený uživatel

#1322

2015-10-17 23:31

Nechceme náš národ zneuctit.

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2015-10-17 23:33



Nepřihlášený uživatel

#1324 Re:

2015-10-17 23:33

#1322: -  

 ja tež tě chapu 


Nepřihlášený uživatel

#1325

2015-10-23 14:39

Na prostá hovadina ať všichni cikani táhnou do prdele