Martin C. Putna by neměl být profesorem


Nepřihlášený uživatel

#76

2013-05-22 19:19

nemyslím si, že by měl profesor na VŠ být katolickou buznou...
agi

#77

2013-05-22 19:32

Zdravím katolickou buznu profesora Putnu :-) .....už to mám natištěný na tričku

Nepřihlášený uživatel

#78 Egon

2013-05-22 20:31

nemyslím si, že by profesor na VŠ měl být katolická buzna... to je můj názor..

Nepřihlášený uživatel

#79 k úvaze...

2013-05-22 20:35

pokud bude člověk typu p. Putny zoofil... nekrofil... může být jmenován profesorem na karlově universitě, když má pro tuto činnost odborné předpoklady?.. pozn. nekrofilii bude praktikovat pouze ve svém osobním volném čase./

Nepřihlášený uživatel

#80 Re: Princip demokracie - svoboda projevu především

2013-05-23 06:48

#10: - Princip demokracie - svoboda projevu především 

 Putna je docent literární historie a profesůru dostane za antropologii. To se Vám zdá normální?


Nepřihlášený uživatel

#81

2013-05-23 07:44

Titul VŠ profesora byl vždy vnímám jako prestižní, proto ono slavnostní jmenování na Hradě. Poraženými jsou jednoznačně akademici, od teď jim mohou být diplomy předávány třeba na chodbě při kuřácké pauze.

Nepřihlášený uživatel

#82

2013-05-23 08:38

Jsem potěšen, že se nachází část veřejnosti, které není lhostejná situace v ČR. Jsem proti tomu, aby vítězila profesorská mafie nad presidentem. Jsem proti jmenování pana Putny, neboť jeho veřejná činnost se neslučuje s dobrými mravy profesora.

Nepřihlášený uživatel

#83

2013-05-23 08:39

Plně souhlasím s vámi uvedenými důvody, nepřeji si, aby studenty učili nezodpovědní šašci,ze kterých vyzařuje zlo, i když se to snaží
zakrýt !!!

Nepřihlášený uživatel

#84

2013-05-23 09:47

Kontrolní otázka. Kdo za p.Putnou stojí???
Jsou to snad komunisté, humanisté, satanisté, zednáři? Proč se neukáží v plné parádě?

Nepřihlášený uživatel

#85

2013-05-23 10:00

Univerzitní profesor je titul,který reprezentuje nejen vysokou odbornou úroveň jeho nositele,ale i jeho vysoké morální hodnoty,kterými působí pozitivně na své studenty

Nepřihlášený uživatel

#86

2013-05-23 10:20

za jeho vulgární chování by neměl být profesorem na univerzitě. jako profesor by měl jít příkladem společnosti
pecho

#87 A zase tu je dvojí metr....

2013-05-23 10:31

Znovu vidím, že v médiích i tady na diskuzi jsou lidé, kteří měří dvojim metrem. Když je zvolený někdo z pravicového spektra - všechno je OK, a slyšíme jenom chválu, když je zvolen někdo z Levého spektra, najednou se dočteme - "...jak je to možné???..." a hledá se něco, čím by toho člověka média "zlikvidovala" - viz. přihlouplý pořad J. Krause, petice umělců, rozhořčení politiků a média která to všechno víří.

Vidět to bylo na té jihočeské radní - učitelky, která měla více jak 20-letou praxi, ale jediné, co bylo špatně, byla v KSČM. A to se muselo změnit a tak učitel, kterému teklo mléko po bradě, když ona začínala, vyburcoval studenty-ovce a byla nátlaková akce, až paní učitelce "zlikvidovali" život. A všem se to líbilo, protože "demokracie" zvítězila.

No a když vyhrál Zeman, tak si "karlovi pankáči" nedají pokoj a hledají všechno, co se dá použít proti němu. Kraus je trapný, média dělají vše, aby se ukázalo jaký je ten Zeman špatný prazident. Poslední aféra s "profesorem" Putnou. Všichni, co ho tak podporují zapomínají na to, jaký kredit by měl PROFESOR mít. Nejenom odborný, ale i společenský, morální atd. Ve škole je to jednoduché. Žák může být JEDNIČKÁŘ, ale když se neumí chovat, dostane "3" z chování a tím je to vyřešené. Ale jak to udělat u "profesora", který se chová jako DEBIL? TAM ZNÁMKA Z MRAVŮ NENÍ A když Zeman odmítne podepsat "profesůru", tak je oheň na střeše. Strašně rád bych viděl VŠECHNY, kteří Putnu obhajují, jak by reagovali, kdyby jejich děti vychovával takový profesor, který se sám neumí chovat. Zamyslete se nad tím, všichni, co tady nadáváte nad tím, že byly ohroženy AKADEMICKÉ svobody. Já tvrdím, že NEBYLY, jenom se to zase někomu hodilo. A to je smutné!!!
mediální putna

#88 M. C. Putna je mi putna

2013-05-23 10:42

M. C. Putna je mi putna. Divím se jen, kolik pozornosti naše média věnujé této bebilitě. Vždyť okurková sezona ještě nenastala.
Zeman měl pravdu, když svého času prohlásil, že média jsou žumpou. A študáci už jiný problém asi nemají ....

Nepřihlášený uživatel

#89

2013-05-23 11:27

jen na okraj. dosud se tvrdilo že každý politik při nástupu do úřadu má právo na 100 dní hájení. zamyslete se kolik dní byl hájen p. Zeman , a samozřejmě i proč.

Nepřihlášený uživatel

#90 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kazdy by si mel uvedomit,ze prezident ve svem postaveni je zakon....

2013-05-23 11:54

josef

#91

2013-05-23 11:55

dovolil bych upozornit na odkazy č. 43,44,45. další komentář netřeba
Probohatka

#92 Re: svoboda slova

2013-05-23 12:46

#11: Lev Čech - svoboda slova

Např: Moje sestra pracuje na české zprávě sociálního zabezpečení v posudkové komisi ohledně invalidních důchodů, je úřednicí a její podpis musí být na každém usnesení komisního jednání. Představ si, že lékař,  v souladu se zákonem udělil nárok na invalidní důchod padesátiletému ochlastovi, který v mládí užíval tvrdé drogy a v současnosti není schopen se o sebe postarat z toho důvodu, že si zničil zdraví. Sestra s tímto absolutně nesouhlasí, ale ten člověk má na invalidní důchod ze zákona nárok a podepsat to rozhodnutí je její povinností! Kdyby nepodepsala tak by jí vyhodili z práce ! Vlástní já v úřadu nehraje roli, musí se jednat podle zákona. Tak už to sakra pochopte všichni.

hh

#93 Re:

2013-05-23 12:52

#44: Putna - kdo to je ?????? -

Kdybys ty materiály hledal, tak bys je našel. Ale ty čekáš, že ti je novinky naservírují na první straně seznamu. Tak máš smůlu a nic se o jmenovacím řízení nedozvíš.


Nepřihlášený uživatel

#94 Re: k úvaze...

2013-05-23 12:55

#79: - k úvaze...

Zoofilie je trestná, v tom je ten rozdíl od homosexuality vííííííš?


Nepřihlášený uživatel

#95

2013-05-23 13:37

Studoval jsem na FF UK v 50. letech a zažil vážené profesory Vojtíška, Fialu, Polišenského, Paulovou a řadu docentů, kteří se stali profesory později. Neumím si představit, že by šli např. na 1. máje do průvodu a nesli transparent proti krvavému psu Titovi nebo válečným štváčům z Wall Streetu. I když by se to rodné straně určitě líbilo. Byli to lidé s vysokou odborností a mezinárodně uznávaní a požívající mezi studenty vysokou autoritu. K aktivitám podobným Putnovým by se nikdy nesnížili.
Pan profesor .......nebo katolická buzna

#96 UŽ JICH MÁME PLNOU PUTNU

2013-05-24 14:44

Putna - kdo to je ??????

#97 Znal někdo předtím tohoto prachobyčejného profesora...? " - Svatá prostoto!

2013-05-24 14:47

Je dutý jak putna.

#98 Fronta českých puten na titul univerzitního profesora

2013-05-24 14:49

Putno " VYSKOČ" !!!!

#99 To jmenování profesorem mi přece slíbil kníže.....

2013-05-24 14:51

Martin Cunt Putna

#100

2013-05-24 21:27

Tohle chce byt profesor.Co jsem shledl to jeho video,tak musim rict,ze ne profesor,ale sasek.Ten se hodi k tem dvema blbcum a tim myslim Genzera a Suchanka.