Podpora znovuzavedení trestu smrti v ČR

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Podpora znovuzavedení trestu smrti v ČR


Nepřihlášený uživatel

#226

2014-09-12 06:09

Kdo má děti těm nic vysvětlovat nemusíte proč podepisovat a kdo by chtěl nějaké vysvětlení tak prosím : nerodím děti na to aby se nad nima někdo ukájel své hnusné choutky a to beztrestně .Abych měla strach pokaždé když moje holčička nebo synek výjdou z domu jestli se vrátí nebo ne .Pokaždé když se zdrží u kamaráda nebo jim jen ujede autobus a já se jim nemohu dovolat zestárnu o dalšícj deset let co s nima je .Nechci žít v neustálěm strachu a stresu ...

Nepřihlášený uživatel

#227 Re: Re: Re: JUDr.PhDr.Mgr. et Mgr.Henryk Lahola

2014-09-12 06:22

#217: Checht - Re: Re: JUDr.PhDr.Mgr. et Mgr.Henryk Lahola 

 Pane Lahota, nevim kdo je větší hlupák?Kdyby se to stalo ve vaší rodině,vás by to nechalo klidnym?Jen když si člověk představí to utrpeni co si ta malá chudinka(Eliska)musela vytrpet, jaký musela mít strach????!!!!!!!! Co s takovými hajzly uchylackymi, nic jiného než smrt si nezaslouzi! !!!Ona taky nechtěla umřít a ptal se ji ten svinak???Prostě ji vzal život a měl by se vzít i jemu!!!!!!!!! Smrt za smrt.


Nepřihlášený uživatel

#228

2014-09-12 06:25

Jsem pro obnovení trestu smrti, protoze to co se tu děje tak to už nemá obdoby.To už je do nebe volající! ! Proto rikam ano, obnovte tento trest!!!

Nepřihlášený uživatel

#229

2014-09-12 06:32

Smrt za smrt , nemám co dodat

Nepřihlášený uživatel

#230

2014-09-12 06:57

Je to velice polemizující,ale jediná možnost jak něco radikálně změnit.Někteří tvorové si totiž myslí,že jsou v tomto státě nepostižitelní!!!

Nepřihlášený uživatel

#231 Re: Re: Re: Re: JUDr.PhDr.Mgr. et Mgr.Henryk Lahola

2014-09-12 06:58


Nepřihlášený uživatel

#232

2014-09-12 07:11

Nemají sahat na lidský život...jsem pro...

Nepřihlášený uživatel

#233 Re: JUDr.PhDr.Mgr. et Mgr.Henryk Lahola

2014-09-12 07:12


Nepřihlášený uživatel

#234

2014-09-12 07:46

Trest smrti pro ty co znasilnujou a zabijej male deti.co je pro ne vezeni to neni pro takovy trest.odsedej si svoje jak ten polak za 4 vrazdy chlapecku a znasilneni distal 25 let a uz je doma.co ty zmareny 4 zivutky? a hlavne co so ty chudacci museli zazit nez je vubec zabili.nechci ani pomyslet. Na takovy jenom trest smrti

Nepřihlášený uživatel

#235

2014-09-12 07:48

Kdyby to vyšlo bylo by to fajn, hodně lidí by si rozmysleli své činy! Jen mě zajímá proč to už dávno nemáme tres smrti? Proč náš stát je v tomhle pozadu?

Nepřihlášený uživatel

#236

2014-09-12 08:02

smrt za smrt !!!!!je to čím dál horší bojíme se o děti :( udělejte něco stím !!!!!!!!

Nepřihlášený uživatel

#237 Re: Re: Re: Re: JUDr.PhDr.Mgr. et Mgr.Henryk Lahola

2014-09-12 08:21

#227: - Re: Re: Re: JUDr.PhDr.Mgr. et Mgr.Henryk Lahola 

 Ano,obnovme trest smrti,ale za vraždy,za ublížení nevinným tvorečkům,které se nemůžou bránit,na ženách ,na starých lidech,je to hrozné co se děje v našem statě inteligentních lidí,nechápu to a proto jak jsem napsal na začátku,jsem pro znovu zavedení TRESTU SMRTI,děkuji

bikers

#238 Re:

2014-09-12 08:28

#22: Michal -  

 A ty oběti jako dostali druhou šanci? Tyhle řeči mě pěkně štvou. Všechno se dá zneužít, ale v dnešní technické době by ta možnost byla menší. Já osobně žádné vrahy a pedofily živit nechci.


Nepřihlášený uživatel

#239 Re: JUDr.PhDr.Mgr. et Mgr.Henryk Lahola

2014-09-12 08:35

#2: JUDr.PhDr.Mgr. et Mgr.Henryk Lahola - JUDr.PhDr.Mgr. et Mgr.Henryk Lahola 

 Máte titulů, že by jste s nimi mohl tapetovat, ale trochu soudnosti Vám chybí. Evidentně by se musela ve vaší rodině stát nějaká tragédie, aby jste změnil názor. Což Vám nepřeji.

Ti,co vzali druhému život, mu upřeli právo na život. Tak, kdo si tady hraje na boha.

To se máme neustále bát o děti? Nedopřát jim, aby mohly chodit ze školy a jinam samy? Aby byly soběstační? Pokud to bude takhle pokračovat, tak za chvíli budou děti sedět doma a nic v životě nezažijí, protože rodiče se o ně budou bát.


Nepřihlášený uživatel

#240

2014-09-12 09:02

Trest smrti je dost tvrdá záležotost, ovšem vzhledem k rapidně stoupající kriminalitě a přibívajícím surovým vraždám dosti účinná a příměřená.

Nepřihlášený uživatel

#241

2014-09-12 09:15

Vraždy dětí, mnohonásobné vraždy či brutální chladnokrevné vraždy, opakované sexuální trestné činnosti..ti kteří si neváží života ostatních, si nezaslouží, aby ostatní si vážili jejich života..

Nepřihlášený uživatel

#242

2014-09-12 09:25

Jsem rozhodne pro znovuzavedení trestu smrti!!!!

Nepřihlášený uživatel

#243

2014-09-12 09:34

Musí se trest smrti obnovit

nebo to bude nesnesitelne je hrozné co se v našem malém statě děje.Aby jsme se bali vycházet vůbec ven.Mějte krásný den.


Nepřihlášený uživatel

#244

2014-09-12 09:58

Za všechny dětičky ....
kkk

#245

2014-09-12 10:27

Neni duvod hajit vrahy pravem na zivot. Jejich obeti meli pravo na zivot a vrazi jim ho vzali. Co tedy s nimi. Budeme cekat az v ulicich budou svobodne behat jen vrazi a my se budeme bat doma? A ani tam nejsme pred nimi v bezpeci. Ja jsem 100 % pro trest smrti. 


Nepřihlášený uživatel

#246 Re: Re: Re: Re: JUDr.PhDr.Mgr. et Mgr.Henryk Lahola

2014-09-12 10:29


Nepřihlášený uživatel

#247

2014-09-12 10:35

Skvělé lidičky podepisuje musíme společně změnit co se děje!!

Nepřihlášený uživatel

#248

2014-09-12 10:35

trest smrti pro100% dokázané vraždy uřčitě by
úmyslných vražd ubylo,ted se vrazi nemají čeho bát
když je chytnou a dokážou jim to a ne vždy to tak je tak je stejně za čas pustí.

A za další naše věznice to není trest tam se mají mnozí lepe než doma a zadarmo teplo,., jídlo

a mnoho dalších nadstandardních věcí, řešení by bylo taky posílat je do vězení jinam např.Thajsko Čína bylo by to i levnější pro naší společnost

checht

#249 Re: Re: Re: Re: JUDr.PhDr.Mgr. et Mgr.Henryk Lahola

2014-09-12 10:35

#227: - Re: Re: Re: JUDr.PhDr.Mgr. et Mgr.Henryk Lahola 

Já nejsem Lahola ani Lahota. Jsem mimochodem ateista. A těm emocím dobře rozumím. Jsou pochopitelné.
Ale je hloupost si myslet, že trest smrti by něco vyřešil. Nevyřešil.
Kromě toho si nikdo ze signatářů petice zjevně neuvědomuje, co by to zavedení trestu smrti v praxi obnášelo. Jaká mašinérie by se okolo toho musela vytvořit. Bylo by to opravdu děsně drahé. A na nic.
Jediné, co by se změnilo, by bylo tohle:

„Povolání?“
„Kat.“
„No, to musí být zajímavé povolání.“
„Mě to baví.“

:)

 


Nepřihlášený uživatel

#250

2014-09-12 10:37

Jsem za znovuzavedení trestu smrti jelikož se naše republika stala rájem pedofilů a vrahů kriminály jsou zde jak dovolená v luxusním hotelu proto ANO at je trest smrti znovu zaveden