Podpora znovuzavedení trestu smrti v ČR

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Podpora znovuzavedení trestu smrti v ČR


Nepřihlášený uživatel

#101

2014-09-11 09:04

Co se v dnešní době děje je hrůza.Trest smrti neměl být vůbec zrušen!

Nepřihlášený uživatel

#102

2014-09-11 09:08

Jen krátce jsem pro

Nepřihlášený uživatel

#103

2014-09-11 09:24

Smrt za smrt !!!!!!! basa je málo místo, aby vylezli z basy jako mrzáci vylezou nabitý basa není trest v dnešní době !!!!!! co to je za kriminál čr !!!!!!!! to není kriminál ale výlet a odpočinek !!!!!!
Jk

#104 Re:

2014-09-11 09:27

#36: -  

 bojí me se :(( pokud nebude trest smrti bude to dale pokračovat !!!!!


Nepřihlášený uživatel

#105 Re: JUDr.PhDr.Mgr. et Mgr.Henryk Lahola

2014-09-11 09:31

#2: JUDr.PhDr.Mgr. et Mgr.Henryk Lahola - JUDr.PhDr.Mgr. et Mgr.Henryk Lahola 

 A kdo dal vrahovi právo vzít život tomu dítěti?

 


Nepřihlášený uživatel

#106 Re: JUDr.PhDr.Mgr. et Mgr.Henryk Lahola

2014-09-11 09:36

#2: JUDr.PhDr.Mgr. et Mgr.Henryk Lahola - JUDr.PhDr.Mgr. et Mgr.Henryk Lahola 

 Nesouhlasím s Vaším názorem. Kdo dal právo, těmto zrůdám vzít nevinný dětský život ?? Zkuste si, při tomto svém postoji, stoupnout před rodinu zavražděného dítěto a vaše stanovisko jim říct. Jak myslíte, že to dopadne - veřejný lynč.


Nepřihlášený uživatel

#107

2014-09-11 09:36

Jak tak koukam tak po smrti te holcicky z Frenstatu se FB hemzi peticema za obnoveni trestu smrti... Sice mi je te holcicky lito, ale to nic nemeni na faktu, ze ti lidi co tyhle petice delaji to nemaji v hlave opravdu v poradku... To muze vymyslet opravdu uplne dusevne naruseny jedinec, ktery nema absolutni pojem o case... A ma to hned nekolik duvodu...

1. Jsme v 21. stoleti, dneska krom nekterych statu v USA a nekde trest smrti uz vysel z mody...

2. Nikdo nema pravo nikomu brat zivot... (Ano ted si nabiham, ale bohuzel je to tak...)

3. Pro ty zmrdy co vrazdi (deti) je trest smrti odmenou ne trestem...

4. Nejlepsi trest je vezeni... Tam zazijou takovy kriplove tu pravou slast... Ze budou chtit sami chcipnout...

 

 

Dale se k tomu nema smysl vyjadrovat... Posledni vetu co napisu FUCK ALL HATERS ;)

Katka Horská

#108

2014-09-11 09:58

Vězení je houby trest, za slušné chování je v půlce trestu pustí na podmínku a stane se to znova. Já bych tyhle lidi dala na den do rukou otcům, nebo třeba bratrům těch dětí, které zabili. A jestli je umlátí k smrti, nebo je zmrzačí a nechají jít, by mi bylo jedno. Nebo bych je poslala někam do dolů, ale aby si za státní peníze vesele užívali komfortu, jaký nemá k dospozici ani značná část "normálních"obyvatel, to se mi nelíbí. Smrt není trest jako takový, trestem je další život, který po smrti přijde ..

Radek Morous
Nepřihlášený uživatel

#109 Re: JUDr.PhDr.Mgr. et Mgr.Henryk Lahola

2014-09-11 10:02

#2: JUDr.PhDr.Mgr. et Mgr.Henryk Lahola - JUDr.PhDr.Mgr. et Mgr.Henryk Lahola 

 Jsem jen obyčejný plebejec nemajíce titul ani před a ani za jménem ,ale když máte tímto vaším výrokem hájit ta zvěrstva na nevinných dětech, ať jsou to už holčičky a nebo chlapci ,tak je mi vás líto . Běžte a postavte se před matku, které nějaký hovado ,protože to už není člověk ,zabije dítě a řekněte jí to co jste napsal do očí . Budu hrozně zvědav jak dlouho jí bude trvat než vás s tím pošle ... v lepším případě a v tom horším vám ji z votočky jednu švyhne aby jste se probral . Tady platí už jen zdravý selský rozum a praktika oko za oko ,zub za zub . Tituly netituly .

Jan Novak

#110 Jan Novak

2014-09-11 10:02

107 ty hejtre

1) ano zijeme v 21 stoleti proto bychom meli opustit od falesneho humanismu a omlouvani pachatelu a trest musi prijit jiz v tomto zivote pro pachatele. Vrah nema zadne prava, protoze je jinemu vzal. Zadny fesacky hotel s teplym jidlem a TV. Zadne doplaceni spolecnosti na tyto lidi jednoduche levne reseni a jistota ze dalsi cin uz neprovede.

2)pravo maji pozustali na alespon mirne zadostiucineni, coz pro ne trest smrti rozhodne je.

3) trest smrti je vzdy dobry trest. Pokud dostane vrah dvacet let ma vzdy nejakou nadeji ze ho pusti a on bude moci zase nekoho pripravit o zivot a to pomijim jiz zminenou finacni nakladnost na vraha, ktery neni pro spolecnost zadnym prinosem naopak bremenem.

4) vezeni je slabym trestem ve spolecenstvi jim podobnych se nemusi zase tak bat. Za me pri jasne prokazetelnych nasilnych a chladnokrevnych vrazdach trest smrti a výnos z majetku pachatele rodinam obeti plus vynos z prodeje organu vraha.

 

na zaver biblicke OKO za OKO ZUB za ZUB

 

 

 

 


Nepřihlášený uživatel

#111

2014-09-11 10:17

SOUHLASIM O ZAVEDENI TRESTU SMRTI

Nepřihlášený uživatel

#112

2014-09-11 10:30

Je dobře že už se něco děje,kolik dětiček musí zemřít než je bude naše děti chránit zákon,souhlasím aby se zavedl trest smrti.Ty hajzlové si nic jiného nezaslouží než smrt.Je hnus co se tady děje,kdy už budou zákony chránit naše děti,a ne ty hajzly.Je moc smutné že se ubližuje dětem,žádný dítě si nezaslouží trpět...Proto jsem pro TREST SMRTI!!!Hajzlové si zaslouží jen tohle a nebo namístě odstřelit

Nepřihlášený uživatel

#113 Re:

2014-09-11 10:45

#107: -  

 Rád bych viděl tvůj příspěvek po tom co by se tohle stalo tvému vlastnímu dítěti????!!!!!!

Tedy jestli nějké děti máš??? Mě někdo sáhnout na děti a něco takovéhle jim udělat tak ho zabiju sám.


Nepřihlášený uživatel

#114 Re: Re: JUDr.PhDr.Mgr. et Mgr.Henryk Lahola

2014-09-11 10:51

#12: - Re: JUDr.PhDr.Mgr. et Mgr.Henryk Lahola 

 Dobrý den,souhlasím je to zrůda,a proto smrt za smrt 


Nepřihlášený uživatel

#115

2014-09-11 10:59

Jednoznačně souhlasím!!!! I když pro některé zrůdy je to vysvobození! Co tu chybí je mučení až do konce života, to je trest pro tyhle zrůdy!!!

Nepřihlášený uživatel

#116

2014-09-11 11:03

Jdte vsichni vymatlani kokoti ;D na to se nic jineho rict neda ;D :D TREST SMRTI PRO TY CO CHTEJI TREST SMRTI CURACI :D  Nemate zadne pravo neco takoveho chcit zmrdi :D


Nepřihlášený uživatel

#117

2014-09-11 11:03

Zároveň zavést pro zvláště ohavné případy středověké právo útrpné!

Nepřihlášený uživatel

#118

2014-09-11 11:03

Souhlasim aby byl schvalem trest smrti.smrt za smrt

Nepřihlášený uživatel

#119 Re: Když by Vám někdo zabil dítě,tak budete mluvit jinak,smrt za smrt je to správné,asi nemáte děti

2014-09-11 11:03


Nepřihlášený uživatel

#120

2014-09-11 11:04

trest smrti !!!!!!!!!!!! za nevinné dítě !!!!! kolik dětí denně umírají a vy nic nedělate !!!!!!

Nepřihlášený uživatel

#121

2014-09-11 11:09

Když by Vám někdo zabil děcko,tak taky  řeknete smrt za smrt,a tyhle zrůdy si nic jiného nezaslouží.Ty zrůdy taky nemají právo zabijet dětičky,Dětičky se neumějí bránit zrůdám.Tak takhle nemluvte.Ty zrůdě taky nikdo nedal právo aby zabil to děcko.Tak si nechte ty řeči 


Nepřihlášený uživatel

#122

2014-09-11 11:15

Ano jsem pro trest smrti. ale pred vikonem ho minimalne tyden mucit!!! ja osobne bych se na nem vyradila a to poradne a s chuti!

Nepřihlášený uživatel

#123

2014-09-11 11:25

Zadny trest neni tak uspokojivy nez trest pro cliveka ktery ublizil lidem ve svem okoli hlavne detem hci aby se lidé nebali chodit vencit sve psi vecer a hlavne bezstarostny odchod deti do skoly a zpet.

Nepřihlášený uživatel

#124

2014-09-11 11:27

Jsem pro zavedení trestu smrti - ale pouze v případě 100 % prokázané viny. Nikoliv jen z dohadů, nebo na základě mediální masáže.

Nepřihlášený uživatel

#125

2014-09-11 11:38

ano jsem za znovuzavedeni trestu smrti .. pokavad se deji takove hruzi ze se zabiji male deti brutalnim zpusobem ,, rikam jasne ano ..