Petice za obžalobu tunelářů a vymáhání škod jimi způsobených.


Nepřihlášený uživatel

#51 Re: Re: Re:

2013-04-09 12:25

#50: aaa - Re: Re:  

 Děkuji pane/paní aaa za charakteristiku mé osoby. Zamyslím se nad sebou. Krásný den všem aaa a nejenom jim.


Nepřihlášený uživatel

#52 dík

2013-04-09 21:47

#51: - Re: Re: Re: Pane Steiner, máte mou velkou podporu. Díky moc!

scandal

#53 Re: Re:

2013-04-10 15:13

#15: - Re: A po více jak 24 letech nadále hrozí perzekuce a postih. Nebuďte naivní , nejsou-li důkazy, není viník. Jeden z těch, kteří se podíleli na rozkrádání byl ředitelem velké školy a za podpis pod petici žádající jeho odstoupení rozdával vyhazovy z práce. Dnes je v pohodě a není nikdo, kdo by mu jeho zlodějny dokázal! Toť je celá pravda!

 


Nepřihlášený uživatel

#54

2013-07-01 21:33

Budoucí příznivci strany RAS (sice nás předběhl otec Davida Ratha, který dostal krycí jméno RAS v StB, ale to nás nezastaví při sjednocování antikomunistů!) protikomunistického, proticigánského a protibyrokratického zaměření! Skončete se starými zkorumpovanými strukturami, které zbohatly na chudobě ostatních. Podepište, prosím, petici nutnou k založení této strany:
http://jednej.cz/petition.php?id=1805

RAS - Revoluční Antikomunistická Strana – Dle Komunistů, Ale Proti Nim: Za Opravdovou Revoluci, Nové Znárodnění A Pak Privatizaci, Ale Bez Nich. Revoluční Antikomunistická Strana Ideově Svobodná a Totálně Antibyrokratická (Pro Evropu Bez Těchto a Černých Příživníků)
Hlavním úkolem strany je sjednotit antikomunisty a odstranit staré struktury, které přes 20 let parazitovaly v naší zemi.
Je důležité spojit všechny síly, které objevily spojitost mezi dnešním katastrofálním hospodářským, politickým a morálním stavem naší společnosti a tím, že díky Klausovi a spol. zůstaly zachovány staré pořádky - vč. zákonů (aby se staré struktury mohly dál obohacovat), komunistů na soudech a policii (aby staré mafiánské struktury nemohly být potrestány)!!!! Proto Klaus nechce jednotnou Evropu - jeho mafiáni by ztratili moc! Nenecháme se dále stahovat do bahna těmito živly! Jsme nezkorumpovaní lidé, nezkažení komunizmem a používáme zdravý selský rozum.
Petici alespoň jednoho tisíce občanů, kteří požadují, aby strana nebo hnutí vznikly. Každý uvede své jméno a příjmení, rodné číslo (rozdíl oproti petici dle petičního zákona!), bydliště a podpis.

Nepřihlášený uživatel

#55

2013-10-20 09:37

Hurá,díky za sepsání této petice. Že existuje, jsem se dozvěděla z vysílání stanice RadioFM. Informaci ve vysílání opakovat a přidat možnosti k podepsání. Díky, Malá Zd.

Nepřihlášený uživatel

#56

2013-12-21 12:06

Proč tuhle petici podepisuje tak málo lidí? To si většina národa přeje, aby si zloději mohli ponechat, co z našich kapes nakradli? Asi ano. Pak není divu, že se proti nim téměř nezakročuje a že je soudy osvobozují nebo že státní zastupitelství zastavují jejích stíhání.

Nepřihlášený uživatel

#57

2014-04-02 20:55

Jee to ostuda,že v tomhle státě mají tunheláři a podvodníci větší práva,než ostatní slušní občané.Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...