TV NOVA omluvte se za to co jste řekli o M4rtym09!

B

#751 Re: Re:

2013-10-16 14:36

#728: Jendys - Re:

on nebyl krypl  to ty jsi krypl


Nepřihlášený uživatel

#752

2013-10-18 21:17

Omluvte se nebo pro vas zle nasledky
B
Nepřihlášený uživatel

#753

2013-10-21 13:02

oni jsou nelidská hovada a tohle přehnali oni vytahli jen ty scenky které se jím líbili debilové!!!!!!!!! :,(


Nepřihlášený uživatel

#754

2013-10-27 11:11

Jsem zastánce M4rtyho09 !! Tv No*a omluvte se !
řidič

#755 Chlapec dostal, co si zasloužil

2013-10-29 11:13

Jakožto řidič s vysokým nájezdem si dobře uvědomuji, že na místě toho nabouraného chudáka jsem mohl být já se svými dětmi na zadních sedadlech, které by s největší pravděpodobností nepřežily. Toho trotla nikdo ujíždět nenutil, rozhodl se k tomu zcela dobrovolně a sám si nesl následky. Kéž by všechny nehody skončily tak, že to neodnese nikdo nevinný a viník sám sebe dobrovolně vyřadí z provozu i lidského genofondu. Chápu, že to polodospělé děti mohou vidět jinak a všem jim přeju, aby dospěly a dostaly rozum.


Nepřihlášený uživatel

#756

2013-10-31 15:32

nova lže prote proti ni bojovat

Nepřihlášený uživatel

#757 Mohli to říct bez spekulací, ale tvrději

2013-11-01 06:37

To, že za jeho jednáním mohly být alespoň do jisté míry hry, by jistě mohl potvrdit kdejaký psycholog a já bych se tomu ani nedivil, protože na tom něco pravdy určitě je. Sice jsem dlouholetý hráč PC her, ale dokáži si přiznat, že mě to jistým způsobem ovlivňuje.

Vadí vám, že v médiích spekulovali o spojitosti jeho činu s hrami? OK, jediná další možnost by byla ho oprávněně označit za někoho, kdo svými činy ohrožoval na životě desítky lidí včetně dětí, a přitom si byl plně vědom toho, co dělá. Zní vám snad tohle lépe? Toto z něj totiž dělá člověka, který úmyslně ohrožoval životy ostatních a teprve za toto by se rodina mohla propadnout hanbou, ne za to, že se nechal unést PC hrami.

Jakkoliv to byl "cool" kluk, dopustil se několika závažných trestných činů a jediné, co je mi líto je, že jej při tom běsnění nezastavili dříve - hlavně to nemuselo mít takové následky pro ostatní (a možná mohl žít a pykat za své činy).
terminatorCZ

#758 nova fůj!!!!!!!!!!

2013-11-06 16:49

to co rekla nova me nasralo sem pro aby se nova omluvila asi se neomluvila.takze prej za to muzou za to hry to neni pravda takze sou hajzlove by se mely stahnout debilove ja sem v ten den koukl na novu a pak kdyz rekli 17lety kluk se zabil na dalnici D1 tak sem se koukal a pak kdyz druhy den co rekli o hrach to me se sypalo dolu uz se nekoukam na televizni noviny naštvalo me to a koncim. na m4rtyho vzpominam porad i ve skole i doma kdyz hraju gta samp nebo minecraft a myslim porad na nej co se stalo to ví jen nova akorat lhala aby si rekli rodice tyhle hry sou plny nasili to nebudem kupovat nova proste chtela aby se ty hry prestaly prodavat co rekl miladoor a flygunCZ meli pravdu a hlavne at sklidni nebo si tam za nima dojdu sem proti nove dokud se neomluvi!!!!!!!!!!!!a pak stejne nebudu sem proti nově!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nepřihlášený uživatel

#759 Re: Chlapec dostal, co si zasloužil

2013-11-06 16:51

#755: řidič - Chlapec dostal, co si zasloužil

nene ne nezaslouzil si to nova smrdi!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Nepřihlášený uživatel

#760 Re: Nechápu

2013-11-07 11:36

#5: Michal Vašíček - Nechápu

Důvod k ohrožení životů jiných nevinných lidí musí být opravdu hodně pádný...

Svině svinská

#761 Zábava

2013-11-10 13:16

Novu obvykle nesleduji, ale tato petice stojí za to. Člověk se pořádně zasměje.
Svině svinská

#762 Re: nova fůj!!!!!!!!!!

2013-11-10 13:19

#758: terminatorCZ - nova fůj!!!!!!!!!!

Jen jdi, Láďa Hruška už na tebe čeká. :-D

Šerif Thomas McAllister

#763

2013-11-10 21:34

M4rty09 byl psychopat a ožralec. Smrt si zasloužil.

Nepřihlášený uživatel

#764 Re: co se to děje..

2013-11-11 00:27

#2: Michal Krampol - co se to děje..

Naprostý souhlas. Nezastávám se medií ani zesnulého a opravdu nechápu význam této petice. Místo omluvy zesnulému ze strany bulvární televize by se lidé, co se tu podepsali měli za něj raději omluvit těm které zranil a které ohrozil. To, že byl hvězdou na internetu zas tak moc lidí nezajímá. V realitě se zachoval špatně za což zaplatil tou nejvyšší cenou a málem tou samou cenou zaplatili i jiní.


Nepřihlášený uživatel

#765 Re: Re: Re:

2013-11-11 00:36

#751: B - Re: Re:

Takže tobě přijde v pohodě ohrožovat lidi ve 200km/h ? A jednoho člověka sejmout natolik, že skončí na vozíku ? A ještě se ho zastávat způsobem, aby se v bulvární televizi omluvili jemu a videohrám ? Čeho se tu vlastně zastáváte ? Člověka, který málem zabíjel nebo toho, aby vás rodiče nechali vysedávat u počítače ?

Silně pochybuju, že je alespoň polovině podepsaných víc jak 17 let. Jednou možná doznáte rozumu!


Nepřihlášený uživatel

#766

2013-11-12 06:38

TV HOVNA melou jen SRAČKY !!!!!!!!!!!!

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2013-11-13 18:22


Petr Zachariáš

#768 Nemají právo na špinění Martinova jména.

2013-11-13 18:33

#2: Michal Krampol - co se to děje..

Pane Krampole, je pravda, že způsobil vážná zranění a zkazil životy jak sobě, tak několika dalším lidem, což je neodpustitelné, ale zamyslete se. Má rádoby jaká televize právo někoho pomluvit? Zamyslete se, jak se cítí jeho rodina. Jak se cítím já, když mi zemřel přítel. Ano, opil se. Ano, ujížděl a zachoval se sobecky. Ale nevíte o něm zhola nic. Z Martina udělali zloducha, feťáka, gemblera, závislého na alkoholu a objevují se spousty dalších pomluv. Byl jako já. Ne, nepřestanu se ho zastávat, dokud se TV Nova neomluví jeho rodině. I když vlastně máte pravdu a i s vámi souhlasím.

falconeye

#769 technicka

2013-11-15 12:55

Rikate, ze to byl Let's player. Uz tohle nesmyslne zkomoleni anglictiny naznacuje, ze byste se meli radeji venovat hram, ktere podporuji vyuku Anglictiny (potazmo I Cestiny). To co tu ctu, svedci o zanedbani vyuky ve vsech smerech. K obsahu teto petice se vyjadrovat nebudu, Nova je bulvar a jejich reportaze tomu odpovidaji. Ale vy se radeji zvednete od svych pocitacu, prestante natacet sve "uspechy" na poli pocitacovych her a radeji si prectete nejakou knizku a snazte se pak psanou reci vyjadrit jeji obsah. Potom se snazte si dle pravidel pravopisu opravit tu hromadu hrubek, ktere v textu nasekate.Pokud tedy nechcete skoncit jako pomocni delnici vr skladech apod. Casem mi za tuhle radu budete mozna vdecni..

Nepřihlášený uživatel

#770

2013-11-21 13:25

myslím si ze by se měla nova omluvit za to jak urazila Mártyho znal sem ho a opravdu nežil ve videohrách

Nepřihlášený uživatel

#771 Re: Re: co se to děje..

2013-11-21 14:38

#17: - Re: co se to děje..

Jo a policajti jsou kokoti, kteří z něho a ostatních udělali živý terč, aby ho zastavili ;) A potom kdo za to může...On sice ujížděl, ale boural jen kvůli policajtům kdyby si radši napsali SPZ a nechali ho jet a potom to vyřešili...ne oni udělaj kolonu... kokoti!!

Tom

#772 Re:

2013-11-23 08:28

#6: Atlas -

Přesně! Souhlas stebou!

TVNovajesmejd

#773

2013-11-23 10:25

Chudák M4rty09!!!
mufoid

#774 Re: Chlapec dostal, co si zasloužil

2013-11-26 13:50


Nepřihlášený uživatel

#775

2013-11-27 17:55

delame spravnou vec a my to vime m4rty09!!!!!!!!!!!!!!!!