TV NOVA omluvte se za to co jste řekli o M4rtym09!
Re:
Víte, kdo by se měl hlavně omluvit? Vy všichni, co se tady zastáváte toho arogantního krypla, který zabíjel.
tv nova tam dávájí samý sračky hlavně na silvestra to přehnali co řekli o M4rtym09 tv nova je sračka (hovna) já taky jsem hrála mafii 1 a taky jsem se nescvokla jak si myslí tv nova nežiju hrou m4rty09 mnel problém v rodině :( R.I.P
Re: co se to děje..
#2: Michal Krampol - co se to děje..
Naprosto s Vámi souhlasím byl to zmrd
nenávidím tv novu zničila nám všem celý život kdo se mnou seouhlasí
Re: co se to děje..
#2: Michal Krampol - co se to děje..
Já osobně jsem to bral jako omluvu, za to co řekli o počítačových hrách. Samozřejmně si myslím i to, ža za jeho smrt nemůžou počítačové hry, ale alkohol. Já osobně hraji hry cca. 4 roky (převážně Total War a Battlefield) a jsem stále úspěšný absolvent osmi ročníků ZŠ s pouze jsednou dvojkou letos. (Tím se nechlubím, pouze ukazuji, že nejsem násilník a flákač, který hraje od rána až do noci).
Vážně si pane myslíte, že za všechno násilí může Mafia?!!!!!!!!!!!!!
Debil ní tv nova zničila nám všem život
Tv novo (hovna) zničila jsi mi celý svět uklidnite se M4rty09 nežil hrama
This comment has been removed by the person who wrote it.
tv nova je šmejd
| This discussion has been closed. |
Re: TV HOVNA, VIZÍVÁM VÁS SE 1/4 REPUBLIKOU
#719: PrototypeX720 - TV HOVNA, VIZÍVÁM VÁS SE 1/4 REPUBLIKOU
Myslim že přeháníš. 1/4 Republiky? Vážně? To si se jako ptal každýho z tý jedný čtvrtiny(cirka 2,5 milionu)? A nova nesledovaností nezkrachuje toho se naštěstí taky bát nemusíme.
PS: myslim že vivívat se píše s tvrdym y ->vyzývám