Jsme proti novoroční amnestii 2013

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Jsme proti novoroční amnestii 2013


Nepřihlášený uživatel

#1

2013-01-04 19:23

Pane Pružinsky to si dělejte někde na Ukrajině!!!
Jayne

#2

2013-01-04 23:48

LITUJI, ŽE CHRASTAVSKÝ ÚTOČNÍK NEMĚL PRAVOU ZBRAŇ A OSTRÉ, TOHOHLE JSME MOHLI BÝT UŠETŘENI, A UŽ MÁME PRVNÍ VRAŽDU AMNESTOVANÝM, HNUS.
Tady taky petice...

#3 http://jednej.cz/petition.php?id=123

2013-01-05 02:31

aeroman

#4 Z nouze zvolený przident Klaus

2013-01-05 20:09

Z nouze zvolený poslanci o jeden hlas pan president Klaus obrovským způsobem porušil spravedlnost ve společnosti a pohřbil myšlení občanů v dobro a zlo(špatnost a trest)!!! Nechal bych Klausovi veškeré náklady a vzniklé škody z vyvoláním amnestie zaplatit ze svého. To znamená, ztrhával bych mu je z už tak štědrého a přemrštěného presidenského státního důchodu z našich daní. Pokud by mu presidenský důchod nestačil, musel by si na vzniklé náklady a škody vydělat vlastní poctivou prací. Příště by si další presidenti amnestii v takové míře rozmysleli.
Snadno se Klasovi rozhoduje, když nemá nepřispůsobivé občany jako své sousedy. Nechal bych Klause bydlet s nepřispůsobivými občany do konce života. Kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá.
Jarda z Mostu

#5 Přečtěte si ústavu

2013-01-05 22:05

Přečtěte si ústavu2013-01-05 21:55

Neviděl jsem zde petici na změnu ústavy, ale mnoho keců na prezidenta, což se dá hodnotit jako neoprávněné zasahování do výsostného práva hlavy státu. Je-li či není-li amnestie správná se má řešit ve vládě a parlamentu. Pokud tito nic pro to nepodnikli a hlavě státu ponechali toto právo, je navýsost sprosté, hlavě státu toto právo vyčítat. To dělali jen komunisti, že upírali práva dané ústavou. Nebuťte proto komunisty a stěžujte si na správných místech. Až se dostane někdo z vás za katr, třeba za zabití při bouračce autem, budete první, kteří se budou těšit na amnestii.!!!
PET

#6 " NEVIDITELNÁ RUKA TRHU " zametá stopy

2013-01-05 23:10

Venoušek je náš největší profesionální škodič minimálně od roku 1989.Dejte mu na hlavu papírovou korunu a posaďte ho za mříže,kam už dávno patří !!!
hony

#7

2013-01-05 23:14

to tu ještě nebylo

Nepřihlášený uživatel

#8

2013-01-05 23:34

Touhle luparnou chce Klaus zamlzit to ze dava amnestii nekolika svym darebakum. Zlocinci na svobode uz opet kradou a vrazdi a jejich pochytani vysetrovani, odsouzeni a znovuzavreni ted zamestna policii a soudy a bude stat radu milionu a Klaus se tomu bude smat jaky opet udelal zmatek. HNUS!

Nepřihlášený uživatel

#9

2013-01-06 04:25

Vyhozené peníze a ohrožení obyvatelstva na zdraví i majetku.
Martin Urbášek
Nepřihlášený uživatel

#10 Klaus za mříže za vlastizradu

2013-01-06 14:37

Je mi hanba za to,že jsem Čech a žiji v této zemi,stydím se za to co máme za prezidenta a k jeho arogantnímu jednání není co dodat....


Nepřihlášený uživatel

#11

2013-01-06 22:11

Nechápu proč to vůbec vyvolal :\
Natka

#12

2013-01-06 22:12

nechápavé
ALI

#13

2013-01-07 10:57

Vůbec nechápu , jak tento krok mohl udělat někdo takový ,jako Claus. Celkem jsem ho brala ,jak bránil naši zem proti vstupu /ovcí/ do EU.....strašně u mě tímto nepochopitelným gestem klesl...nevím, zda chtěl v poslední chvilce vyhovět všem svým kamarádíčkům...nebo co jako sledoval. Všechny nás to stálo vytunelované miliardy... a viníci vyjdou ven a jen se budou smát obyčejným chudým poškozeným.... a se svými kumpána, budou nadále páchat zvěrstva.... Unionbanka,H-sys. ČEPRO A DALŠÍ A DALŠÍ A DALŠÍ............
YeS

#14 Nepodporujeme Klausovou amnestií

2013-01-07 14:41

Tato petice na stejné téma už má skoro 100 tisíc podpisů http://jednej.cz/petition.php?id=123
zdesel

#15

2013-01-07 19:53

Senilní a vrtošivý staří opět trochu ujel!
Val

#16

2013-01-08 16:15

Myslím, že je až dostatečné, že si vězni sedí v teple u televize a jiných koníčků za peníze daňových poplatníků. Myslím, že je nemusíme dotovat, aby nás ještě ohrožovali na svobodě. Měli by mít mnohem tvrdší tresty a hlavně by si měli na pobyt ve věznici vydělávat. S amnestií nesouhlasím. Je to plivanec do tváře všem slušným lidem!!!!!!!!!!!!!!!!

Nepřihlášený uživatel

#17

2013-01-09 02:57

V dnešních zprávách ČT24 se pan Knížák odvolával na vzájemnou úctu a pokoru k životu, bez které nelze vyřešit žádný společenský problém, ale není naopak amnestie v tomto rozsahu neúctou k obětem a postiženým? Mám pocit, že spolu s panem Klausem jsou pan Knížák a jemu podobní velmi dobrými manipulátory, kteří obhajují podle mne největší chybu Klausovy politické kariéry... Možná, že některé osobnosti nebo politická seskupení hodlají použít tuto chybu proti Klausovi, ale ať si všichni Klausovi zastánci poslechnou hlas obyčejných lidí - myslím, že všechny Klausovy zastánce, kteří operují výroky ve smyslu "amnestie byla dobrá věc", mohu zařadit spolu s panem Klausem za "kamarádíčky, kteří chtějí zamést stopy svých velkých podvodů na českém lidu". Tento akt u mne pouze podpořil domněnku, že dokud český lid neprovede novou defenestraci, tak to tady bude vypadat takto!!!

Nepřihlášený uživatel

#18 Re: Přečtěte si ústavu

2013-01-09 03:01

#5: Jarda z Mostu - Přečtěte si ústavu

Jardo z Mostu, dej si obklad na hlavu... Že je něco v ústavě nebo v zákonech ještě neznamená, že to je správné... To jen ta banda která ty zákony dělá, si nahrává kšefty ve stylu "já na bráchu - brácha na mně"...


Nepřihlášený uživatel

#19 Zbytečná hysterie

2013-01-09 15:23

Kolem amnestie se vytvořila úplně zbytečná hysterie - na 7500 propuštěných vězňů připadá pár trestných činů, některé krádeže, o kterých se píše, jsou navíc jen přestupky a vznikají především z toho, že v dnešní době není o vězně řádně postaráno - vězení proto nemá žádný převýchovný efekt. Většina lidí ve vězení chce pracovat, ale práce tam pro polovinu z nich není. Těm, co bez své vůle nepracují, narůstají dluhy, protože si musejí povinně na své vězení přispívat. Tím vzniká bludný kruh - člověk vyleze z vězení zadlužený, jeho věznění mu mnohdy zničí rodinu, takže nemá kam jít - tak někde v začátku ukradne tisíc dva. Mají být takoví lidé veřejně zostouzeni? Nebylo by pro společnost lepší se snažit ty lidi začlenit zpět, aby krást nemuseli? Vadí někomu lidé, kteří by tam být ani nemuseli, kdyby je soudil jiný soudce, který jim klidně mohl dát alternativní trest? Přijde vám, kdo o tom přemýšlíte, spravedlivé, že kdyby byl ten daný člověk souzen u jiného soudce, že nemusel ani ve vězení být? U těch trestů do jednoho roku je to totiž skutečně hraniční záležitost a záleží na konkrétním soudci, jak rozhodne. A to, že polovina všech vězňů, je tam za úplné prkotiny, to je taky fakt. Uvažujme totiž i o jednom problému: Když si zaměstnáme bachaře a zprovozníme věznice, někdo tam sedět musí - a ten systém, ten si toho vězně vždy najde, protože jinak by moc bachařů přišlo o práci, soudci a státní zástupci by vypadali nepotřebně. Z vězení prostě nejsou propouštěni žádní zločinci, jsou propuštěni lidé odsouzení jen za přečiny! Přeji všem krásný den a díky za případné diskusní odpovědi.


Nepřihlášený uživatel

#20

2013-01-22 19:56

Amnestie je výsměch soudům a bezúhonným lidem

Nepřihlášený uživatel

#21

2013-01-27 10:26

Co tím president zamýšlel? Celá věc smrdí..

Nepřihlášený uživatel

#22

2013-03-04 22:37

Nesouhlasím s čl.II Amnestie 2013.Sama jsem hodně ztratila ve fondu Trend.Proč nebyli amnestováni lidé na tom nejnižším stupni výše rozsudku ? Poslanci, ministři a pod. nemají ani ponětí o tom, jak žijí prostí lidé . Jak musejí šetřit, jak jsou v práci prohánění ,za co dostávají od policie pokuty. Zdravím Vás Jelenová M.

Nepřihlášený uživatel

#23

2013-09-13 15:35

Jasně že to je pravda, navíc-president a další politikové mají své ochranky, které my platíme z našich daní, tak proč by se báli amnestie? Jich se to netýká, oni jsou v bezpečí...