Petice za zruseni cirkusu Delfini v Praze

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Petice za zruseni cirkusu Delfini v Praze


Nepřihlášený uživatel

#176 Re: Re: Přemýšlej než začneš ješnat

2013-02-05 02:55

#172: - Re: Přemýšlej než začneš ješnat

A byla jste někdy v ZOO? My tygři, chceme taky do volné přírody, kurva!!!


Nepřihlášený uživatel

#177

2013-02-05 11:15

Delfíni patří do moře a ne do centra Prahy do bazénu... nevidím jediný důvod proč by to mělo být jinak.

Nepřihlášený uživatel

#178

2013-02-05 21:31

Meli by jste se spise podivat jak se u nas v Česku chovaji na srst norci a udelet patici na to nez na delfiny o ktere bude urciti lepe postakano nez o ty norky, kdyz tam budou mit ruzne kontroli.

Nepřihlášený uživatel

#179

2013-02-07 19:52

Není možné ignorovat názory odborníků na mořské savce!!! Je to týrání a lidem, kteří se tam chystají bych dala nejraději pár facek.

Nepřihlášený uživatel

#180

2013-02-07 19:55

Delfíni patří do moře! Transport je pro ně velice stresující a ohrožuje jejich zdraví.

Nepřihlášený uživatel

#181

2013-02-07 19:58

Lidi by si měli uvědomit, že zvířata tu nejsou pro naši zábavu. Jsou to živé cítící bytosti. Není důvod, proč by měli být delfíni jinde než v moři.

Nepřihlášený uživatel

#182 Re:

2013-02-08 12:17

#1: -

kdybys ses tak staral o nezamestnane a o duchodce jako o delfiny

Michaela
Nepřihlášený uživatel

#183

2013-02-09 11:29

Milujem zvieratá a delfíni sú pre mňa obrovský príliv niečoho prekrásneho, neuznávam a som proti cirkusom a zvieratám, ktoré nemajú svoj osobný rast v tom najprirodzenenjšom prostredí a to prírode. Verím, že sa ľudia spamätajú a začnú si vážiť života okolo seba a prestane ich honiť vidina zisku na úkor nemých tvárí.


Nepřihlášený uživatel

#184

2013-02-10 11:30

zachraňte delfíny!:-)
Ra

#185 Delfíni v Praze

2013-02-11 12:47

Lidi co blbnete.Petici jsem ani nedočetla do konce, považuji to za mírně řečeno nesmysl.Pravda je, že prakticky všechna zvířata chovaná v zajetí jsou trápena, ale zase na druhou stranu se tím některá, kterým hrozí vyhynutí podaří zachránit. Tyto show jsou ve světě běžně pořádaná - dá se říci za každým patníkem a nevím tedy co se tady zrušením vystoupení zachrání. Naopak je to jediná možnost jak hlavně dětem ukázat tato zvířata a co vše tito vysoce inteligentní delfíni dokáží.Když se tady v Čechách zruší vystoupení tak stejně pojedou někam jinam . Byla jsem na obdobném vystoupení před těmi 27 lety a stále na to ráda vzpúomínám. Od té doby jsem neměla příležitost delfíny vidět. A pamatuji si, že se střídali, aby nebyli unavení. Sice byli na vystoupení v přítomni, ale cvičila vždy jen polovina a druzí odpočívali.Samozřejmě proti trápení zvířat se musí bojovat, ale myslím, že toto je přehnané a že bychom se měli spíše rozhlédnout kolem sebe co zvířat - psů, koní atd je doslova trápeno u některých rádoby chovatelů. Toto vystoupení delfínů mi spíše připadá jako naučný program. Toto je můj názor a nekomentujte toto mé vyjádření dále, protože nemám čas takové nesmysly sledovat.

Nepřihlášený uživatel

#186

2013-02-11 18:33

Přestaňte trápit veškerá zvířátka pro výdělek!!!!!!!!!!!!

Nepřihlášený uživatel

#187

2013-02-12 17:14

90% z vás žere maso a chodi do Zoo !!!!! A to neni tyrani zviřat ??? Proboha proberte se a nepiste takové hovadiny !!!!!!
MILUJI ZVÍŘATA FAKT

#188 Re: Re: Re: Přemýšlej než začneš ješnat

2013-02-12 17:52

#176: - Re: Re: Přemýšlej než začneš ješnat

Mate naprostou pravdu,nejen tygři zajděte se podívat do cirkusů kde aby jste se mohli vyfotit s krokodýlem či hadem jim zalepí tlamy lepicí páskou. Medvědi kteří jezdí na kole jak paka a lidé řvou smíchy myslíte,že je to baví? Je to naprosto stupidní tahle petice NECHÁPU TO!

MILUJI ZVÍŘATA FAKT

#189 Re: Delfíni v Praze

2013-02-12 17:58

#185: Ra - Delfíni v Praze

NAPROSTO S VÁMI SOUHLASÍM KONEČNĚ NÁZOR SE KTERYM SE STOTOŽŇUJI


Nepřihlášený uživatel

#190

2013-02-13 14:46

ZACHRAŇTE DELFÍNY
MILUJI ZVÍŘATA FAKT

#191 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Plnění snů

2013-02-13 14:53

#151: Veronika Szabo - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Plnění snů

A jak můžete tvrdit vy,že s tím problém mají? Mluvíte o týrání delfínů zkuste si na internetu najít "Když se na vás vaše večeře dívá" a řekněte mi co je větší týrání. Tohle je celé naprostá PITOMOST!!!!!!!!!!


Nepřihlášený uživatel

#192 Re: Aleš

2013-02-13 15:10

#17: Koloděj - Aleš

jo jenže každej nemá prachy na to cestovat


Nepřihlášený uživatel

#193 Jana

2013-02-13 22:21

Jednoduchost myšlení a důvěra na nesprávném méstě mi přijde u něktrerých lidí naprosto zarážející. Kdyby se jednalo o pouhou show, myslím si, že by to spousta lidí zvládla překousnou. Ale na vás, kteří jste nespokojení jen proto, že se Vám možná neuskuteční podívaná na kontroverzní zábavu, mi přijde zarážející, že máte pocit, že jsou delfíni šťastní. Vám by se líbilo plavat s několika lidmi denně jen proto, aby si za 7 minut na vás vlastník namastil kapsu? Přijde Vám normální, že delfíni by jako mourovatí vozili na zádech dětičky jen pro Vaše a jejich pobavení? Mě to tedy normální nepřijde, samozřejmě, kdo chtěl, lístky si koupil, kdo ne, nekoupil.Ale přijde mi naprosto proti srsti již mnou zminovaná dojná akce s plaváním. Myslíte si, že když drbete psa na břiše, že se i tak delfínovi musí líbit, když bude od rána do večera vozit na zádech desítky lidí toužících po kontroverzní zábavě, a co více, někteří to berou ještě za celoživotní sen. Možná, že by se někteří nad sebou neměli zamyslet a zamyslet se i nad tím, jaké věci jsou schopni pro pár minut pobavení mít na svědomí

Nepřihlášený uživatel

#194 Jana

2013-02-13 22:25

A ještě zareaguji na komentář 178. Milá paní či pane, kdybyste se trochu zajímal o práva a situaci zvířat v zajetí a ne jen o své potěšení, jistě by Vám neuniklo, že petici proti chovu kožešinových zvířat už jen několik let na světě.
Johana

#195

2013-02-20 21:17

No nestačím se divit,kolik se v Čechách objevilo,tak strašně moc inteligentních lidí co asi vědí naprosto všechno.Dokonce se vsadím,že minimálně tak polovina těch inteligentů určitě umí delfíní řeč! Už to ani není vtipný ty vaše záchraný keci...
Byznyz byl,je a bude. A bude s rostlinama,zvířatama,lidma,prostě se vším! Vaše moudra to nikdy nezastavěj!! tak se radši koukejte,jak je se zvířatama zacházeno,jak se jim věnujou.
Já jsem pro Delfinárium v Praze a podepsala jsem petici pro záchranu Delfínů v Praze!!! :) Těším se na ně!

Nepřihlášený uživatel

#196

2013-02-20 21:28

Každý živý tvor na této planetě má právo na život ve svém prirozenem působišti...a né tam , kde si to mi lidé umaneme .

Nepřihlášený uživatel

#197

2013-02-23 00:33

Co tomu dodat delfiny nejsou kone cirkusu

Nepřihlášený uživatel

#198 Re: Re: Delfíni v Praze

2013-02-24 22:30

#189: MILUJI ZVÍŘATA FAKT - Re: Delfíni v Praze

Vy se nejdřív naučte pořádně česky, třeba pak i líp pochopíte psané texty. I když, u vás asi planá naděje, když musíte lovit mezi nelogickými argumenty, abyste aspoň něco plácl(a).


Nepřihlášený uživatel

#199 Re: Jana

2013-02-24 22:32

#193: - Jana

To je marné, někteří jsou takoví hlupáci, že si svou sobeckost budou obhajovat klidně nelogicky, třeba i stupidně, hlavně, aby se 7 minut na úkor zvířat dobře pobavili...


Nepřihlášený uživatel

#200 Re:

2013-02-24 22:33

#195: Johana -

A proč máte potřebu lidem veřejně sdělovat, jak hloupá jste? To byl nejslušnější výraz, který jsem pro vaše příšerné argumenty dokázala najít.