Petice proti obsazení resortu školství Jihočeského kraje KSČM


Nepřihlášený uživatel

#501 Re: Cenzůru tu uplatnuje autor petice. Chová se stejně jako před 60ti lety ti proti nimž vystupuje !

2012-11-15 07:56

#489: Petr Šejk - Cenzůru tu uplatnuje autor petice. Chová se stejně jako před 60ti lety ti proti nimž vystupuje !!!

To máte tak. Před válkou posílali bolševické strany na akce svých oponentnů rváče, aby je rozbili. Dnes posílají placené debatéry, aby udělali totéž. Tak si jen chrání své prostředí proti trollům.


Nepřihlášený uživatel

#502 Re: Re: Re: Stydím se za třeboňské gymnázium

2012-11-15 07:58

#490: amiel - Re: Re: Stydím se za třeboňské gymnázium

TŽe vy se o to místečko v té zadeli bojíte?


Nepřihlášený uživatel

#503 Re: Re: Re: Stydím se za třeboňské gymnázium

2012-11-15 08:01

#492: amiel - Re: Re: Stydím se za třeboňské gymnázium

Současný režim nechal paní baborovou klidně vykonávat své zaměstnání, i když zpochybňuje jeho legitimitu a kde může, pomlouvá ho a protestuje proti němu. Tohle by komunistický režim nikdy nestrpěl.


Nepřihlášený uživatel

#504 Rozhovor

2012-11-15 08:39

Vážení diskutující, přečtete si rozhovor se soudružkou učitelkou a novou radní v Českobudějovickém deníku. Budete se divit, co všechno školství a kulturu čeká. Obzvlášť když bude vedena vedoucí školského odboru Šímovou! Tak to je opravdu dobrá zpráva pro školství, neb ta dáma je úplně mimo a je vedena Moravcem, kterého znáte z kauzy slučování středních škol.
Pšenda

#505 Máme co si zasloužíme!

2012-11-15 08:57

Jak si to lidi zvolili takový to mají! Kdyby mladí chodili k volbám a nenechali o naší budoucnosti rozhodovat důchodce, tak by žádnou petici, která je beztak k ničemu, nikdo podepisovat nemusel.

Nepřihlášený uživatel

#507 Re: Vylučte Martina Rosochu ze školství a možnosti manipulace názorů mládeže.

2012-11-15 09:11

#441: sejkpe - Vylučte Martina Rosochu ze školství a možnosti manipulace názorů mládeže. 

 

Pokud si pamatuji, byla to soukromá iniciativa p Rosochy, studenti se přidali až pak.

Jeden z mnoha

#508 Nezažil jsem Komunisty no a co?

2012-11-15 09:28

Sice jsem Komunisty nezažil, ale Rodiče a prarodiče pořádně vysvětlily co se v té době dělo.
stránský je stránský

#509 Re: !!!

2012-11-15 09:37

#10: Godzila - !!! 

 vážený pane doktore,

zdraví Vás Stránský, co také podepsal. Moc hezky jste to napsal. Moje matka, co je ještě o nějakej ten pátek starší než Vy, říká, že před válkou byla veliká bída - rád zdůraznuji, že pocházím z žebráckého pytle - dále deziluze po válce z Francie byla veliká a Sovětská armáda nás díky dohodám na Jaltě osvobodila, či spíše osvobodila v uvozovkách, a tak do komunistů vkládali mnozí svoje naděje. Že tedy demokratické volby v 47 vyhráli komunisti, nebylo se co divit. Ale matka říká, že kdyby byly svobodné volby pár měsíců, maximálně jeden rok po Únoru - bohužel se píše veké ú -1948, tak by komunisté měli stěží polovinu hlasů, co dostali ve svobodných volbách roku 1947


Nepřihlášený uživatel

#510 Re: Re: Rozhovor

2012-11-15 10:01

#506: madqwert - Re: Rozhovor : to se nedivim, po všech těch provokacích a vychvalování komančů. Ona kultura s pionýrskými šátky byla vždycky na čele propagandy, jak je to u nás báječný. Tak jako v Číně nebo v KLDR, či Kubě. Hodně mě rozesmálo, jak bude podporovat folklór a kulturu na vesnici, když před tím úspěšně40 let ničili všechno, co jen trochu zavánělo vlastenectvím, haha. Děkuji za zkopírování článku na tyto stránky. Tak si to každý bez hledání přečte.

 

Váš fanoušek

#511

2012-11-15 10:36

Dobrý den, gratuluji k Vašemu správnému postoji a hlavně činu.

Je strašné, že se komunisté dostávají zpátky k moci a ještě strašnější, že jim k tomu aktivně a radostně pomáhá další politická strana, která má přitom v názvu slovo "demokratická" (alespoň myslím, že ve zkratce ČSSD to "D" vydávají za "demokratická", místo příhodnějšího "demagogická"...).

Ovšem úžasné zjištění je, že se proti tomu lidé dokáží postavit, a zvláště dobré je, že jsou to právě studenti. Jednak je to příslib do budoucna a hlavně - v roce 1989 se tohle báječně osvedčilo!

Jen tak dál, všichni slušní lidé Vám drží palce.

Nepřihlášený uživatel

#512

2012-11-15 10:51

Kdo nezná historii, je nucen ji prožít znovu. Sociální demokracie již v minulosti podlézala komunistům a jak dopadla ( a my všichni na dlouhých 40 let). ,,Čiň čertu dobře, peklem se ti odmění". Z. Hanuš
madqwert

#513 Byla přísná, ale naučila, říkají žáci o nové radní. Že je z KSČM, neřeší.

2012-11-15 11:05

Ve třídě měla respekt. Věnovala se nám. Byla přísná. Tak hodnotí žáci Základní školy Dukelská ve Strakonicích svou učitelku Vítězslavu Baborovou.

http://zpravy.idnes.cz/strakonicti-studenti-o-baborove-dok-/domaci.aspx?c=A121114_091327_budejovice-zpravy_jkr
Martin Rosocha
Autor této petice

#514 Re: Cenzůru tu uplatnuje autor petice. Chová se stejně jako před 60ti lety ti proti nimž vystupuje !

2012-11-15 11:15

#489: Petr Šejk - Cenzůru tu uplatnuje autor petice. Chová se stejně jako před 60ti lety ti proti nimž vystupuje !!!

jistě jste si všiml, že vždy píšu důvod, proč příspěvky vymazávám (vulgarity, opakující se spam), kritické názory, které jsou vedeny slušnou formou, jsou zde do jednoho ponechány.

Zdeněk Žampa

#515 Re: Je třeba, aby člověk vyjádřil souhlas či nesouhlas nebo jen názor, ale naučme se komunikovat a n

2012-11-15 11:17

#469: nepotřebuji přezdívku, neskrývám se - Jiří Beneš - Je třeba, aby člověk vyjádřil souhlas či nesouhlas nebo jen názor, ale naučme se komunikovat a ne ub

Zdravím tě Jiří.

To, že reaguješ a neskrýváš své jméno je k ocenění. Z tvé apologetiky "od bacha po Vlacha" vypíchnu jen dva body. Barvoslepě jsi zapomněl, že z prošlých 23 let nástupu demokracie byla třetina i oranžová. A ještě možná krutější šleh - dle tvého kádrového profilu by jistě obstál i pan Heydrich (rodina, vztahy, čistý dům, členské poplatky zaplaceny...)

Ale je to diskuse k "Zimolově volbě" Nebudu dál rozvádět jiná témata. Celkově s tebou ale hrubě nemohu souhlasit. Zdeněk Žampa, Slavonice

Martin Rosocha
Autor této petice

#516 Re: Je třeba, aby člověk vyjádřil souhlas či nesouhlas nebo jen názor, ale naučme se komunikovat a n

2012-11-15 11:20

#469: nepotřebuji přezdívku, neskrývám se - Jiří Beneš - Je třeba, aby člověk vyjádřil souhlas či nesouhlas nebo jen názor, ale naučme se komunikovat a ne ub

Vážený pane Beneši,

děkuji Vám za podnětný dopis, omlouvám se, že Vám prozatím nemohu odpovědět řádně, neboť v tyto dny chodí takových dopisů mnoho, a mně se nedaří na všechny odpovídat tak, aby byla diskuze plnohodnotná. Prozatím tedy Vaši aktivitu ponechám na diskuzi ostatních čtenářů. Doufám, že to pochopíte. S pozdravem, Martin Rosocha

Tento příspěvek byl odstraněn autorem petice (Zobrazit podrobnosti)

2012-11-15 11:22


Martin Rosocha
Autor této petice

#518 studentská demonstrace

2012-11-15 11:22

Vážení diskutující, vážení petenti, přijďte podpořit protest studentů, který se bude konat v sobotu 17. 11. od 15:00 na náměstí Přemysla Otakara II. v Českých Budějovicích! Více zde: http://petice2012kscm.webnode.cz/
madqwert

#519 Re: studentská demonstrace

2012-11-15 12:07

#518: Martin Rosocha - studentská demonstrace

Já jedu do Prahy na demonstraci proti vládě, která se koná od 11:00 na Václavském náměstí.

Přijde mi to řádově důležitější než paní Baborová. 

Více zde: http://www.stopvlade.cz/

Míra

#520 to už tu jednou bylo..

2012-11-15 12:13

Komáry k moci nikdy! Začíná to nenápadně ´pouze´ v jihočeském kraji, pak přibudou další kraje a pak už bude pozdě..Takže podepisujte!
madqwert

#521 Re: to už tu jednou bylo..

2012-11-15 12:55

#520: Míra - to už tu jednou bylo..

Mně to přijde lepší varianta, než kdyby byl u moci jihočeský kmotr ODS a kníže z Hluboké Pavel Dlouhý.

Jiřina Lhotská

#522 Re: Re: Rozhovor

2012-11-15 13:03

#506: madqwert - Re: Rozhovor 

 Ale to je v pořádku. Ve škole mají být jen dobří učitelé. Ať učí. Já jsem musela na ředitelku školy udělat konkurs a přesvědčit , že moje koncepce  a moje vize je ta nejlepší, abych ten post mohla obhájit. Co musela obhajovat paní Baborová?

lol

#523 jen podepisujte, zaostalí čecháčkové

2012-11-15 13:43

lol, jen ovečky podepisujte, však ono se vám to né vrátí, ono už se vám to vrací

http://www.novinky.cz/ekonomika/284821-cesko-je-stale-v-recesi.html

že ODS kandiduje na prezidenta VUMLáka a na kongresu ODS byl čestným hostem člen KSČ Ševčík, to ovcím nevadí, protože ovce jsou zásadně neinformované, zmanipulované, prostě čecháčkovské

Nepřihlášený uživatel

#524 Re: Re: studentská demonstrace

2012-11-15 13:52

#519: madqwert - Re: studentská demonstrace 

 Jeď radši do... Ty víš kam!

Bohumil Fořt

#525 Přátelé, kteří oganizujete a podepisujete tuto petici.

2012-11-15 14:00

Držím Vám palce a pevně věřím, že Vám některé diskusní příspěvky neubírají entusiasmus. Nerozumím tomu, proč si ti, kterým se tato petice nelíbí (či jim přímo vadí), chodí stěžovat právě sem, kde jejich názory nemohou padnout na úrodnou půdu? Sem, kde nemohou nikoho přesvědčit o svých pseudopravdách? Nenechte se znechutit!