Petice proti obsazení resortu školství Jihočeského kraje KSČM


Nepřihlášený uživatel

#3376 Re: Re: Poučme se z historie

2013-01-15 21:40

#3375: Monika - Re: Poučme se z historie

Máte pravdu, teď jsem se kouknul do Wikipedie, nějaká interpunkce je tam odlišně. Ale snad by se Karel Havlíček moc nezlobil...... Spíš by byl asi smutný, moc smutný, že jihočeští studenti chtějí mocí mermo volit Rakušáka.


Nepřihlášený uživatel

#3377 Informovaní, pomozte!

2013-01-15 22:01

Než dáme svůj hlas ve volbě, měli bychom znát jednoznačnou odpověď:
1) Opravdu byl otec potenciální "první dámy", ženy K. Schwarzenberga vysokým důstojníkem SA?
2) Opravdu tato možná budoucí "první dáma", Schwarzenbergova žena, neumí česky ani slovo?
3) Jak to bylo s vytunelováním podniku Becher Karlovy Vary, kde byl Schwarzenberg předsedou správní rady, dosazeným tehdejším ministrem Rumlem? Opravdu ho za pomoci nechvalně známého Bakaly "regulérně vykradl", jak se psalo? Proč tedy nesedí Schwarzenberg ve vězení? Jak je možné, že člověk podezřelý z tak rozsáhlého podvodu se může ucházet o post prezidenta republiky? Navíc člověk podezřelý i z daňových úniků v jiných případech? Proč se novináři tím případem nezabývají a nepokoušejí se ho objasnit?
4) Ohradil se Schwarzenberg někdy proti tomu, aby byl v ČR oslovován jako "kníže", když u nás šlechta neexistuje? Pokud ne, jak je možné, že se uchází o post prezidenta republiky?
5) Jak to skutečně bylo s angažmá jeho předků ve službách německého fašismu?
6) Má skutečně Schwarzenberg v zahraničí pověst přihlouplého a nevzdělaného obstarožního gigola? Byly jeho milostné aféry skutečně léta přetřásány v německém a rakouském bulvárním tisku?
Nevadí mi jeho věk, a snad ani to, že usíná a pomočuje se na mezinárodních konferencích, nevadí mi, že stranu US-DeU, které předsedal, dovedl ke krachu, nevadí mi příliš, že vláda jejímž je místopředsedou, přebírala zemi v době růstu a nyní ji už déle než rok a půl udržuje v hospodářské krizi - ale na výše položené otázky bych rád znal odpověď. A se mnou, věřím, i všichni slušní lidé v naší zemi.
Karel

#3378 Re: Re: Re: Poučme se z historie

2013-01-16 08:18

#3376: - Re: Re: Poučme se z historie 

 

Když už blbče kecaš, tak bys měl byt smutný z toho, ze nevíš, co kecaš. Švýcar je to a taky Čech. Asi tě učila Bobina ze Strakonic.
Monika

#3379 Re: Informovaní, pomozte!

2013-01-16 08:23

#3377: - Informovaní, pomozte! 

 

: Jsem asi nelušná. Mě ty tvoje bláboly nezajímají. Mě zajímá rod Schwaezenbergů z pohledu historie a to je jinší kafe, než ty vaříš. To tvoje je komunistická propaganda 50. Let a tak si jí strč : víš kam

Nepřihlášený uživatel

#3380 Re: Re: Informovaní, pomozte!

2013-01-16 08:37

#3379: Monika - Re: Informovaní, pomozte!

Máte pravdu Moniko! Navíc Therese Schwarzenberg by navázala na Hradě na tradici. Už před ní byla "první dámou" šlechtična. Byla to Lina Mathilde von Osten. Tak jako Therese (pokud je to pravda) i Lina vyrůstala v prostředí oddaném nacizmu. I její nejbliřší příbuzní měli styky s nejvyššíími kruhy Hitlerovy 3. říše. Jen pro úplost, Lina Mathilde von Osten se po svatbě jmenovala Lina Heydrich. Vzala si totiž Reinharda Heydricha, kata českého lidu. Je ale možné, že i ten Heydrich byl komunistický výmysl, že Moniko?

Monika

#3381 JEDEN HLAS PRO PAROHÁČE - Volím paroháče Schwarzenberga

2013-01-16 11:20



Zdroj: http://cs.wikipedia.org/wiki/Karel_Schwarzenberg#Man.C5.BEelstv.C3.AD_a_d.C4.9Bti

Roku 1987 se ukázalo, že Karel Filip je nemanželské dítě, které Therese měla s rakouským politikem a průmyslníkem Thomasem Prinzhornem, který ho i dohodou z roku 1987 (úředně zaevidovanou roku 1988) adoptoval.

http://olser.blog.idnes.cz/c/316177/Obraceni-se-Ferdyse-Pistory-aneb-Jidis-Karla-Schwarzenberga.html
Roku 1987 se ukázalo, že Karel Filip je nemanželské dítě, které Therese měla s rakouským politikem a průmyslníkem Prinzhornem, jenž ho adoptoval. Kvůli této aféře se Karel a Therese rozvedli, aby se, jak se sluší a patří na spořádané šlechtice, znovu se vzali v roce 2008… Jeho věk 76 let je dle českých voličů ten nejlepší, jaký se na funkci hlavy státu hodí...

Nepřihlášený uživatel

#3382 Re: Re: Re: Re: Poučme se z historie

2013-01-16 11:45

#3378: Karel - Re: Re: Re: Poučme se z historie

Hochu, hochu, slušnější chování by Vám slušelo, v tom si můžete vzít vzor z pana Karla Schwarzenberga.  Možná se mýlím, ale matka K. byla Rakušanka. Také se mně nemůže líbit, že nezná naši státní hymnu, jeho manželka česky nemluví a kdo byl její otec, to si jistě zjistíte sám.

Nepsal jsem o občanství, to má K.S. samozřejmě české a švýcarské.

Vy mladí, když nemáte argumenty, pomáháte si vulgaritami, což je smutné a ubohé. Co se týče paní Baborové  - učit mě nemohla, jsem starší než ona. Kromě toho, pokud je mi známo, vyučovala matematiku.

Monika

#3383 Uchcaný Kníže posílá do ulic mládežníky. Budou vás přemlouvat, abyste ho volili

2013-01-16 12:20

Kníže posílá do ulic mládežníky. Budou vás přemlouvat, abyste ho volili

12.11.2012 7:52 - Možná už brzy potkáte na ulici mladého muže či ženu v červené ušance, kteří se s vámi dají do řeči na téma prezidentských voleb v Česku. Půjde o lidi z týmu prezidentského kandidáta Karla Schwarzenberga, kteří budou mít za úkol debatovat s občany a vysvětlovat postoje ministra zahraničí coby možného nástupce Václava Klause.
MIP

#3385 V ČT ukazují pochcaného/posraného / ministra - nového presidenta

2013-01-16 13:08


http://www.ceskatelevize.cz/ct24/svet/136522-ministr-schwarzenberg-to-tentokrat-zalomil-na-belehradskem-foru/
Domů > Svět
Ministr Schwarzenberg to tentokrát zalomil na bělehradském fóru
Velikost textu:
16. 9. 2011 15:20, autor: luk
http://www.kurir-info.rs/skandal-ceski-ministar-zaspao-na-forumu-u-beogradu-clanak-111247
Bělehrad – Pospal si nejméně půl hodiny před sálem plným diplomatů, sděluje zděšeně čtenářům srbský deník Kurir, který se poprvé tváří v tvář setkal s něčím, na co je už česká veřejnost dávno zvyklá: s usínajícím ministrem zahraničí Karlem Schwarzenbergem. Ministr si tentokrát zchrupnul na Bělehradském bezpečnostním fóru, na něž se ve čtvrtek sjelo přes 70 vysokých zahraničních činitelů. V bělehradském Domu armády tvrdě usnul v křesle otočen směrem do sálu plného expertů i kamer.
Karel Schwarzenberg spí na Bělehradském bezpečnostním fóru
Karel Schwarzenberg spí na Bělehradském bezpečnostním fóru

"Skandál: Český ministr usnul na fóru v Bělehradě," píše list v titulku, přičemž neopomene ventilovat ani ministrovy křiklavě červené ponožky. Schwarzenberga podle deníku ze spánku chvílemi vytrhával potlesk věnovaný řečníkům, ale okamžitě zase zavřel oči a vrátil se tam, kde skončil. A to trvalo přinejmenším půl hodiny! Dotčení tímto ministrovým chováním dávala nejvíce najevo organizátorka fóra Sonja Lichtová. Seděla vedle Schwarzenberga a užasle na něj hleděla s očividným přáním, aby se "vrátil" mezi přítomné.
Zdroj: ČTK
Odpovědět Sdílet na Facebooku Nahlásit

Nepřihlášený uživatel

#3386 Re: Informovaní, pomozte!

2013-01-16 13:12

#3377: - Informovaní, pomozte! 

 Vy a slušný?.-))) Bezva fór:-))


Nepřihlášený uživatel

#3387 Re: Re: Re: Re: Re: Poučme se z historie

2013-01-16 13:36

#3382: - Re: Re: Re: Re: Poučme se z historie 

 :-) Vaše účelově vybrané "argumenty" jsou komunisticky konstantní , jako ostatně na všechna témata....

Stejnou snůšku bych mohl vypsat na Vašeho kandidáta z Vysočiny ... ale stejně jako s Vámi by to nepohnulo a budete jej volit, budu i já a podobně smýšlející volit knížete.

( jen poznámka: nutno přiznat, že po současném prezidentovi, žádný další už horší být snad nemůže ... takže, pokud by můj favorit neuspěl, nezhroutím se ... a budu si užívat stále stejných bonmotů:-))


Nepřihlášený uživatel

#3388

2013-01-16 13:43

... bolševici, jestlipak víte, že dnes je výročí jednoho z největších mučedníků novodobé historie, Jana Palacha?

I on byl student a svým zoufalým činem protestoval proti vaší vlastizradě, kdy jste si pozvali do naší země okupanty...
Nechápu, jak můžete hájit komunistické idee...
Monika

#3389 Re: Re: Re: Informovaní, pomozte!

2013-01-16 13:50

#3380: - Re: Re: Informovaní, pomozte! Je vidět, že blbosti se meze nekladou: První šlechtična na Hradě, blbečku, byla paní Garigue Masaryková, nastuduj dějiny!!

 

Monika

#3390 Re: Uchcaný Kníže posílá do ulic mládežníky. Budou vás přemlouvat, abyste ho volili

2013-01-16 13:52

#3383: Monika - Uchcaný Kníže posílá do ulic mládežníky. Budou vás přemlouvat, abyste ho volili : Uchcaná Moniko, která se schováváš na mě. Já budu pana Schwarzenberga volit.

 

Monika

#3391 #3390 Re: Uchcaný Kníže posílá do ulic mládežníky. Budou vás přemlouvat, abyste ho volili

2013-01-16 15:24

#3383: Monika - Uchcaný Kníže posílá do ulic mládežníky. Budou vás přemlouvat, abyste ho volili : Uchcaná Moniko, která se schováváš na mě. Já nebudu paroháče a šišlouna Schwarzenberga volit.
Monika

#3392 Ti komunisti na Bělehradském bezpečnostním fóru o našem Karlíkovi lžou a dokonce i ČT.

2013-01-16 15:27


http://www.ceskatelevize.cz/ct24/svet/136522-ministr-schwarzenberg-to-tentokrat-zalomil-na-belehradskem-foru/
Domů > Svět
Ministr Schwarzenberg to tentokrát zalomil na bělehradském fóru
Velikost textu:
16. 9. 2011 15:20, autor: luk
http://www.kurir-info.rs/skandal-ceski-ministar-zaspao-na-forumu-u-beogradu-clanak-111247
Bělehrad – Pospal si nejméně půl hodiny před sálem plným diplomatů, sděluje zděšeně čtenářům srbský deník Kurir, který se poprvé tváří v tvář setkal s něčím, na co je už česká veřejnost dávno zvyklá: s usínajícím ministrem zahraničí Karlem Schwarzenbergem. Ministr si tentokrát zchrupnul na Bělehradském bezpečnostním fóru, na něž se ve čtvrtek sjelo přes 70 vysokých zahraničních činitelů. V bělehradském Domu armády tvrdě usnul v křesle otočen směrem do sálu plného expertů i kamer.
Karel Schwarzenberg spí na Bělehradském bezpečnostním fóru
Karel Schwarzenberg spí na Bělehradském bezpečnostním fóru

"Skandál: Český ministr usnul na fóru v Bělehradě," píše list v titulku, přičemž neopomene ventilovat ani ministrovy křiklavě červené ponožky. Schwarzenberga podle deníku ze spánku chvílemi vytrhával potlesk věnovaný řečníkům, ale okamžitě zase zavřel oči a vrátil se tam, kde skončil. A to trvalo přinejmenším půl hodiny! Dotčení tímto ministrovým chováním dávala nejvíce najevo organizátorka fóra Sonja Lichtová. Seděla vedle Schwarzenberga a užasle na něj hleděla s očividným přáním, aby se "vrátil" mezi přítomné.
Zdroj: ČTK

Nepřihlášený uživatel

#3393 A tohle chce doopravdy kandidovat . . .

2013-01-16 16:06


Nepřihlášený uživatel

#3394 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Poučme se z historie

2013-01-16 16:22

#3387: - Re: Re: Re: Re: Re: Poučme se z historie

:-) Vaše účelově vybrané "argumenty" jsou komunisticky konstantní , jako ostatně na všechna témata....

Tak tomu nerozumím, co tím chtěl básník říci, prosím?

Popravdě řečeno, jsem zklamán z toho, kdo se dostal do druhého kola. Svého kandidáta si vybírám kromě jiného podle současných postojů k různým důležitým věcem, např. :

Odpovědi kandidátů se liší také v otázce postupu vůči nepřizpůsobivým občanům. Zeman je zastáncem tvrdšího přístupu. „Jsem pro to, aby jakákoli sociální pomoc, tedy výplata sociálních dávek, byla vázána na pracovní činnost občanů. To znamená omezit sociální dávky těm, kteří odmítají pracovat," uvádí.

Schwarzenberg ovšem zastává jiný postoj. Podle něj je důležitá především tolerance. „Člověk má být tolerantní i k odlišnému způsobu života. Spousta potíží, které máme, pramení z toho, že dotyčným nikdy v dětství nebyla dopřána řádná škola a vzdělání, na čemž nese vinu většinová společnost. Nejde to vyřešit jednoduše. Jde o nápravu problematického vztahu, na kterém se podepsaly nesprávné postupy našich otců a dědů, i nás samotných," domnívá se.

Z toho mně vysvítá, že pan K.S. vůbec nemá představu o řádném vzdělávání  všech v české společnosti v posledních desetiletích.



Nepřihlášený uživatel

#3395 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Poučme se z historie

2013-01-16 21:33

#3394: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Poučme se z historie

Tak mně, z toho nevysvítá vůbec nic. Mně z toho vyplývá, že jste obyčejný trotl. Zeman s nima prostě zatočí, a to je to, co takovej primitiv, jako jste vy, chce jednoduše slyšet.


Nepřihlášený uživatel

#3396 Proč?

2013-01-17 02:11

Volí ti mladí Schwarzenberga proto, že touží platit skutečně mastné školné (program Schwarzenbergovy strany), nebo jen obdivují fašisty, např. Schwarzenbergova otce nebo jeho tchána, proslulého vůdce rakouských fašistů?

Nepřihlášený uživatel

#3397 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Poučme se z historie

2013-01-17 02:14

To je ten kongres, kde se spící Schwarzenberg před celým sálem pomočil? ...... Já jsem slyšel o jednom dědovi, který si takhle na veřejnosti přímo nadělal do kalhot... To by byl prezident... o tom by teprve naše mládež mohla vyprávět, jak je legrační a zajímavý...

 

Karel

#3398 Re: #3390 Re: Uchcaný Kníže posílá do ulic mládežníky. Budou vás přemlouvat, abyste ho volili

2013-01-17 08:13

#3391: Monika - #3390 Re: Uchcaný Kníže posílá do ulic mládežníky. Budou vás přemlouvat, abyste ho volili  

 

Uchcaná Monikou, radši budeš volit šišlavýho alkoholika aligátora, co? Aby ses z toho navíc ještě nepodělala

Nepřihlášený uživatel

#3399 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Poučme se z historie

2013-01-17 08:58

#3395: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Poučme se z historie

Můžete mně prosím vysvětlit, jak mám rozumět výroku pana Karla Schwarzenberga?

" Spousta potíží, které máme, pramení z toho, že dotyčným nikdy v dětství nebyla dopřána řádná škola a vzdělání, na čemž nese vinu většinová společnost."

Povinná školní docházka byla zavedena v době panování Marie Terezie. Protože v posledních několika desetiletích je veškeré vzdělání bezplatné, je přístupné všem, tedy i nepřízpůsobivým.  Rodiče dětí romského původu byli i postihováni za to, že řádně neposílali své děti do školy. V pořadu Máte slovo jeden učitel zmínil, že z 50 učňů romského původu dokončili učiliště 2.

Píšete, že jsem obyčejný trotl. Rád tedy přijmu Vaše poučení.


Nepřihlášený uživatel

#3400 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Poučme se z historie

2013-01-17 10:03

#3397: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Poučme se z historie

Pomočil? Vy jste klasickej primitiv...