Petice proti obsazení resortu školství Jihočeského kraje KSČM

ivaca1961

#2351 Re: KSČM není extrémistická strana a tato petice je nedemokratická

2012-12-17 21:08

#2151: klamm - KSČM není extrémistická strana a tato petice je nedemokratická

ksčm je stranou , ne nepodobnou předválečné nsdap v Německu. Tato strana se historicky tak znemožnila, že by nejlépe udělala bdyby se rozpustila sama. Politické vraždy, mučení, vystěhování, střílení do lidí na hranicích,šikanování a vyhazování lidí a jejich dětí ze škol a domovů, to je jen malý výčet z toho co tato DEMOKRATICKA´!!!! strana stačila svím občanům provést.Proto velmi lituji chudáčků z ksčm, že je zase lidé nechápou a hážou jim klacky pod nohy.Tento stát je opět zralý na politickou emigraci.

Tomáš

#2352

2012-12-17 21:11

KSČM by měla být zakázána.
Pavel

#2353

2012-12-17 21:12

Vy chudáci, jednou se komunisti umístili v demokratických volbách, tak nevím, o co vám jde. Akorát to vyjadřuje stav společnosti, kdy už jsou lidi nasraný na zloděje z ODS, Věcí veřejných a jim podobných a zjišťují, že komunisti byli proti těmto lidem úplný žabaři. Ani jeden z vás studentů jste dobu před rokem 1989 nezažili, nechal bych vás platit školství, aby vás to vaše gymnázium přišlo alespoň na 100 000 ročně, pak by jste možná přestali stávkovat a držet hladovky, chudáci, je mi z vás špatně!
chechtalaka

#2354

2012-12-17 21:13

Držím vám palce.Držte se!

Nepřihlášený uživatel

#2355

2012-12-17 21:14

Stále se píše o tom, jak je pravice pracovitá a levice líná. Nejabsurdnější tvrzení pravice. Dříve pracovali všichni, "pod mostem" nikdo nebyl. Továrny a podniky se za tohoto režimu rozprodaly a to nevratně, většinou cizincům. Ti je pak zlikvidovali. Ve zbylých firmách pracují hlavně starší ročníky, kteří dělají za pár korun. Zodpovědnost se vytrácí, kriminalita přibývá. Dnes se všude jen lže a okrádá a už se ani nedodržuje ústava a demokracie. Zmanipulovaní studenti jsou jen důkazem.

Nepřihlášený uživatel

#2356

2012-12-17 21:26

Je smutné, že vždycky musejí tuhle zemi vytahovat z bahna ti mladší..
myšák

#2357 Re:

2012-12-17 21:29

#2355: -

Názorným příkladem likvidace našich podniků je Škodovka. Jo, kdyby nás nechali vyrábět naše Favority, možná ještě dojíždět Š 105, to by byla díra do světa...

Pavel Janata

#2358

2012-12-17 21:34

Je to stejná situace, jako kdyby se 20 let po 2. světové válce stal v Německu ministrem kultury Joseph Goebbels!
Eddard Stark

#2359 Re:

2012-12-17 21:40

#2350: jirka -

hahahahahahahaha. To jsem se nasmál a o koho by se asi tak opřeli, že by o kapitalistickou ČÍNU nebo o novodobé carské RUSKO?

Eddard Stark

#2360 Re:

2012-12-17 21:44

#2358: Pavel Janata -

Neskuteční Blábol. Nevím o tom, že by se strana NSDAP zůčastnila voleb po roce 1945, ale bud si jistej, že mnoho členů NSDAP pokračovalo svou politickou karieru i po roce 1945.


Nepřihlášený uživatel

#2361

2012-12-17 21:44

#2338: Eddard Stark - Re:

Blablabla hrdino nepodepsanej........patrně svazák co?


Nepřihlášený uživatel

#2362 Re: Re:

2012-12-17 22:00


Nepřihlášený uživatel

#2363 Riskantní zkouška!

2012-12-17 22:18

Ač jsem komunistický režim osobně nezažil, můžu ze zkušeností mnoha mých příbuzných, přátel i téměř neznámých lidí s čistou hlavou říci, že mi tato zkušenost nechybí a doufám, že se jí nebo podobné nikdy nedožiji. Lukáš PAVEL

Nepřihlášený uživatel

#2364

2012-12-17 23:20

Mnoho ubohých slabochů si v minulosti ublížilo samo a nyní hledají ve svém svědomí viníka a zde jim již mnoho let předkládají víníky a jednoduchá řešení. Protože i dnešku je nebezpečný občan, který o své situaci začne přemýšlet bez předkládaných návodů! A manipulovat mladé bez zkušeností se nakonec prokáže jako kontraproduktivní! Čest!

Nepřihlášený uživatel

#2365

2012-12-17 23:36

Stydím se za svou generaci, že mlčí. Zase to museli být studenti, kdo nám otevírají oči. Děkuju za to.

Jiří Novotný (69 let)

Nepřihlášený uživatel

#2366 Vojta

2012-12-17 23:48

Tak tedy. Jsem sympatizantem a voličem ČSSD. Poslední volby dopadly, tak jak dopadly. Respektujme, prosím, výsledek voleb a zvoleným představitelům nechme 100 dní hájení, ale spíše u nových zástupců by ta lhůta měla být půlroční.
Tvrzení protestujících, že ČSSD podvedla voliče je mylné nebo lživé. Sám se podveden necítím. Podveden bych se cítil, kdyby ČSSD uzavřela koalici s ODS nebo s TOP09. To by byl teprve podvod na voličích. Pokud jde o "Bohumínské usnesení", tak to je už vyčpělá záležitost. Dnes se používá spíše jako klacek proti ČSSD. A platí jedno. Vztahuje se to pouze na vládní úroveň. V době, kdy bylo schváleno, tak krajská zastupitelstva neexistovala. Pokud jde o mne, klidně by mohlo být Buhumínské usnesení zrušeno.

Zarážející je jakou mají tyto protesty obrovskou mediální podporu. O takové se třeba občanským iniciativám a odborům jenom sní. V dubu byla v Praze více než stotisícová demonstrace proti současné vládě a výsledek, tragikomedie současného kabinetu pokračuje dál.
.

#2367 Re:

2012-12-17 23:49

#2365: - Dědo, oni vám neotvírají oči, oni vám jenom nadzvihují víčka, aby zjistili, jestli se už mohou nastěhovat doi vašeho baráku.

Já se naopak stydím za lidi, kteří podepsali tuhle petici. Není snadné s nimi, s nevzdělanou a amorální spodinou společnosti žít v jedné zemi. Ale co se dá dělat s lidmi, kteří jako formu protestu zvolí "symbolickou hladovku"? Takových se mohou slušní lidé jenom tiše štítit.

 


Nepřihlášený uživatel

#2368 Vojta

2012-12-17 23:53

Ještě je jedna úloha těchto protestů. Vláda je za ně vděčná. Odvádí se totiž pozornost médií od průserů a sprosťáren pacháných na centrální úrovni.
Tomáš

#2369 Návratu KSČ jsem se nechtěl dožít

2012-12-17 23:56

Je hrůza, že lidé se zvráceným politickým myšlením (KSČM se např. nikdy nevzdala myšlenky třídního boje a neodsoudila své zločiny, a proto říkám zvrácené politické myšlení) začnou působit ve školství, které formuje člověka na celý život. Nechápu ani ČSSD, vždyť i sociální demokraté byli nepřátelé "pokroku" a jako takoví zlikvidováni komunisty. Ale paměť je krátká a vidina moci tak lákavá........ Takže našli společnou řeč, jak píše pan(í) JcA.


Nepřihlášený uživatel

#2370 Re: Riskantní zkouška!

2012-12-17 23:58

#2363: - Riskantní zkouška!

Něco jako byl komunistický režim se už nevrátí. Ale může vzniknout něco jiného. A zárodek může být třeba ve formě nerespektováná výsledků voleb. Může třeba vzniknout jakési "Hnutí studentů za svobodu třeboňských kaprů a boji proti Baborové". To může mít své vůdce a semeno nových diktatur může klíčit. Ono i vybudovat diktaturu trvá hodně dlouho.

Pavel Fulín

#2371 Taktika velkého slibu a přebírání moci

2012-12-17 23:59

Před týdnem jsem dočetl knihu Jindřicha Kabáta "PSYCHOLOGIE KOMUNISMU". Jsem rád, že v návaznosti na to mohu podepsat vaši petici. Moc bych si přál, aby vaše snažení mělo v budoucnu další následovníky.

Nepřihlášený uživatel

#2372 Re: Návratu KSČ jsem se nechtěl dožít

2012-12-18 00:00

#2369: Tomáš - Návratu KSČ jsem se nechtěl dožít

Něco, jako návrat KSČ a třeba tuhý režim padesátých led dvacátého století, to už se nestane. Ale může vzniknout něco jiného. A to nebezpečí může vzejít od někoho, od koho to dnes nečekáte. Může to být někdo, kdo se třeba teprve narodí.

Gabriela

#2373 demokratické volby?

2012-12-18 00:01

Ani demokratické volby nezmění nic na faktu, že komunisté jsou vrazi a zničili životy tisícům lidí u nás a milionům na celém světě! A proto si nepřeju, aby rozhodovali o mém životě.
Fredy 1321

#2374 držte hladovku , až pojdete

2012-12-18 00:03

Držte hladovku , Vy kteří jste dobu ve které jsme prožili svůj život neviděli ani z rychlíku, dobu kdy Vás nikdo nemohl vyhodit z práce, chtít po vás platit v době kdy přijdete o zdraví, zvyšovat daně v době , kdy vláda rozkrádá státní peníze způsobem o jakém se komunistům ani nesnilo, Vy zblblý rétorikou českých médií, zájmem televize, pro kterou je to velice výhodné, to poznáte až vás po dokončení té vaší rádoby školy vyženou v zelených vestách zametat ulice bez nároku na plat . PAK POZNÁTE CO JE tO ŽIVOT. Pak budete držet hladovku protože budete muset. Až vás papínek a matička přestanou živit, pak poznáte jaký jste pro život patník, a kolik posů se uv ás rádo zastaví.Potom za mnou můžete přijít, já vás nechám ve stodole přehazovat seno, k večeři ho můžete přežvykovat a v noci do něj uléhat, a já vám budu vyprávět jak tady bylo za komunistů zle. Fandím vám, držte hladovku, čím déle tím lépe, čím méně bude takových vypatlanců jako vás , tím dřív se snad tato země dostane k normálu.
S pozdravem :Smrt všem komunistům a vypatlancům, ať shnijí hladovějící študáci
Tomáš

#2375 Re: Re: Riskantní zkouška!

2012-12-18 00:04

#2370: - Re: Riskantní zkouška!

To si v roce 1947 říkali lidé také. Přece mají komunisté ve svém programu podporu soukromého podnikání atd. atd. Takže jakákoliv akce proti jakémukoliv náznaku vládnutí KSČ (proč píši KSČ vysvětluji ve svém prvním příspěvku) z mého pohledu dobrá (ale podle voleb je nás dnes už asi méně).