Petice proti obsazení resortu školství Jihočeského kraje KSČM

Svatý Josef

#2101 Demokracie v ČR a České televizi

2012-12-13 23:41

http://www.ceskatelevize.cz/ct24/svet/136140-obeti-pedofilie-obvinily-papeze-u-mezinarodniho-tribunalu/
------------------

Oběti pedofilie obvinily papeže u mezinárodního tribunálu

Vatikán – Skupina obětí pedofilních kněží obvinila papeže a několik kardinálů u Mezinárodního trestního soudu v Haagu (ICC) z odpovědnosti za zastírání sexuálního násilí páchaného hlavně v minulosti duchovními na dětech a mladistvých. Nejvíc případů pedofile kněžích bylo zaznamenáno v Německu, Belgii a USA.
Benedikt XVI.


Členové mezinárodní organizace obětí sexuálního násilí a zneužívání kněžími požadují, aby ICC zahájilo řízení proti hlavě římskokatolické církve a dalším jejím vysoce postaveným činitelům kvůli jejich údajné "přímé odpovědnosti jakožto nadřízeným v hierarchii". "Zločiny proti desítkám tisíc obětí, většinou dětí, zatajovali odpovědní vatikánští činitelé na nejvyšší úrovni. V tom případě vedou všechny cesty do Říma," sdělila advokátka organizace Pamela Speesová.

Podle organizace obvinění "tolerovali a umožňovali systematické zastírání znásilňování a sexuální zločiny proti dětem, které byly hojně rozšířeny po celém světě".
Katolická církev


Kromě papeže Benedikta XVI. jsou hnáni k odpovědnosti vatikánský státní sekretář, tedy fakticky předseda vlády, kardinál Tarcisio Bertone, jeho předchůdce Angelo Sodano a prefekt kongregace pro nauku víry William Levada. Předtím v této funkci sloužil kardinál Joseph Ratzinger, než nastoupil v roce 2005 na papežský stolec po Janu Pavlovi II. a přijal jméno Benedikt XVI.

Centrum pro ústavní práva nese Mezinárodnímu trestnímu soudu 20 tisíc stran důkazů. "Pokud panuje rovnost a právo je uplatňováno spravedlivě, pak jde skutečně o zločiny proti lidskosti, za něž musí – podle teorie o odpovědnosti velení – nést trestní odpovědnost špičky katolické církve," vysvětluje Speesová. "K souzení zločinů proti lidskosti je nutné prokázat jejich rozšíření a systematičnost. A i když se žalobci nebudou moci zabývat jednotlivými případy před rokem 2002, mohou je vzít v úvahu jako důkaz, že šlo skutečně o široce rozšířený a systémový zločin," dodává.

Profesor mezinárodního práva Andre de Hoogh:
"Bude velmi těžké dokázat, že církev jako organizovaná skupina páchala zločiny proti lidskosti."

Pedofilní skandály, v nichž figurovali kněží jako pachatelé a někteří jejich nadřízení jako ti, kdo vše kryli, propukly loni zvlášť v Irsku, Belgii a Německu, ale zasáhly kromě USA a Nizozemska i některé další země. Pro církev to byla nejhorší rána za poslední léta. Vatikán po počátečním otálení vyslovil nad záležitostí politování. V květnu ve zvláštním oběžníku nařídil všem biskupům, aby zajistili, že duchovní, kteří jsou podezřelí z pedofilie, stanou před soudem.
Čtěte také:

Za pedofilii kněží mohou 60. léta, tvrdí církevní studie, 19. 5. 2011
Biskupové musí spolupracovat se soudy kvůli pedofilii, 16. 5. 2011

Michal

#2102 Základní školství podle Duky a KDU - ČSL po jejich "vítězných" volbách.

2012-12-13 23:42

Monika

#2103 Re: Re: Re: Studenti a Rosocha

2012-12-13 23:57

#2079: - Re: Re: Studenti a Rosocha že seš  magor. to tomu říkám.

 

Franta

#2104 Dominik Hořejší s NUDLÍ U NOSU RADÍ HEJTMANOVI

2012-12-14 00:08

http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/Dominik-Horejsi-Velmi-me-znepokojila-prohlaseni-v-poslednich-dnech-256092

Dobrý den, pane Hejtmane,

Velmi mě znepokojila Vaše prohlášení v posledních dnech. Vyjadřujete se o nás jako o zmanipulovaných studentech, sloužících zhrzeným a poraženým pravičákům. Nevím, jak jste na něco takového přišel, ale velice by mě zajímalo, kdo s námi manipuluje. I pro mne by to byla nová informace, a rád bych se nechal poučit. Doufám, že mi toto obvinění budete schopen sdělit i napřímo z očí do očí.

Spekulujete o tom, že se nejen na našem gymnáziu odehrávají nekalé praktiky, snad prý i údajně ostatním studentům vyhrožujeme. Zajímalo by mě, zda máte alespoň nějaký důkaz. Tyto Vaše spekulace urážejí mne, ale i mnoho dalších studentů a pedagogů.
..............
Velmi ho to znepokojuje, ale už ho neznepokojuje , že učitel zeměpisu Rasocha je učí nesmysly , což on sám / Hořejší / popisuje ve svém článku : VIZ :

http://jihocesky.blog.idnes.cz/c/219847/Gymnazium-Trebon-Dominik-Horejsi.html
Gymnázium Třeboň - Dominik Hořejší

Ideální škola je taková, kterou s chutí navštěvují nejen studenti, ale i učitelé. K nastolení tohoto stavu je potřeba dosáhnout harmonického soužití obou dnes velmi často znepřátelených stran. Žáci musejí mít chuť se vzdělávat. Jejich učitelé jim musejí vědomosti předávat vhodným způsobem.
Největším problémem ale zůstává kvalita vyučujících.

Bohužel, daleko větší část dnešních vyučujících se tomuto povolání věnuje proto, že nebyli dostatečně dobří a učitelství jim zbylo jako poslední varianta.
Jak má studenty bavit hodina, kdy se s nimi učitel dokáže do krve hádat, že Evropská unie má 29 členů a že hlavním městem Austrálie je Sydney.

/ Takový blb je tedy učí zeměpis /

Dominik Hořejší, Gymnázium Třeboň, Třeboň
---------------------------------------------
Také tomuto studentovi nevadí, že jeho učitel Rásocha, propaguje formou přednášek na gymnáziu v Třeboni, veřejně svou firmu " Svět peněz eu."
------------------------------------------------------------
Také mu nevadí , že jeho učitel vyzývá k nenávisti VIZ :
http://rosocha.blog.

Úvodní stránka >> rubrika: Škola
Školství v třešňovém háji 6. 11. 2012 20:10

Na východě svítá a my vysazujeme před školou třešně.

Z třešní se stane hezká alej, v které se bude náramně defilovat a mávat praporky.

Naše oslavy budou střídmé. Předně ovšem nezapomeneme vymýtit živly. Důkladně s nimi zameteme a
.................................................................................................
zatočíme.
............

Protože následující čísla jim evidentně nestačila:

234 popravených
374 zastřelených na západní hranici
188 zahynuvších v elektrických drátech
nejméně 8000 lidí zahynuvších v táborech nucených prací a věznicích
okolo 600 zemřelých při zatčení a výsleších
240 000 odsouzených z politických důvodů
300 000 perzekuovaných v zaměstnání a studiu
244 000 uprchlých do zahraničí


Budeme se soustředit na světlé zítřky a věčné časy. Neustoupíme ani o krok. A kdo nepůjde s
.............................................................................................
námi, půjde proti nám…
.......................
Je rok 2012.
Resort školství v Jihočeském kraji povedou po volbách komunisté.
Respektujeme vůli voličů, pravil hejtman Zimola.
Jsme zpět, zahřímali komunisté.
....................................
http://www.evropsky-rozhled.eu/politika-do-skol-nepatri-ohrazuji-se-studenti/

Přírodovědeckou fakultou Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích otřásá politický skandál. Profesor tamější fakulty vybízí studenty, aby se podepsali pod petici proti jmenování členky KSČM do rezortu školství v Jihočeském kraji.
.............................................

Michal

#2105 Za koho stávkuje ten Hořejší s Rásochou.

2012-12-14 00:33


Petice proti obsazení resortu školství Jihočeského kraje
VIZ STATISTIKA PETICE k 14.12.2013

10 731 lidí podepsalo tuto petici.
Podpisy pocházi z 6 333 ruzných IP adres.
Dále ji podepsalo 4 398 podvodníků na stejném počítači.
Okres J.Hradec měl k 31.12.2011 - 92427 obyvatel,
petici podepsalo celkem 318 osob z okresu J.H. , a to se neví kolik je zde uvedeno podvodníků, kteří hlasovali několikrát.
dolejší

#2106 Jsem pro obsazení všech postů

2012-12-14 01:12

kvalitní indickou kastou..romy!!Lepší než modrým slizem....Marně dupete ,lidi už ví koho volit a další volby zajistí vládu levice,znárodnění grázlové neujdou...Když je to tu tak rudé,tak to už abyjste mazali na západ.N anikoho jiného nečekají..:-))
soudce

#2107 Re: Za koho stávkuje ten Hořejší s Rásochou.

2012-12-14 01:15

#2105: Michal - Za koho stávkuje ten Hořejší s Rásochou....hádej...čímpak budou rodiče těch revolucionářů???..určitě dělníky že?..ne,protože by doma dostali přes držku a bylo by ticho...jsou to mazánci namodralých gaunerů,za to ručim,jsou to jen loutky...jo maj strach modráčci..

 


Nepřihlášený uživatel

#2109 Re: Re: Re: Re: Studenti a Rosocha

2012-12-14 07:20

#2103: Monika - Re: Re: Re: Studenti a Rosocha

Dotaz zněl co tomu říká děda ne co tomu říkáš ty.


Nepřihlášený uživatel

#2110 Re: Dominik Hořejší s NUDLÍ U NOSU RADÍ HEJTMANOVI

2012-12-14 07:33

#2104: Franta - Dominik Hořejší s NUDLÍ U NOSU RADÍ HEJTMANOVI

Přírodovědná fakulta Jihočeské univerzity:

Některé studenty tento přístup pobouřil a proti tahání politiky do škol se ohradili, bez ohledu na to, jestli s KSČM sympatizují, nebo ne. Jak dopadli?

Profesor je obvinil z nerozvážného mladí, a vyčetl jim, že nepamatují dobu komunismu. Zapomněl však, že dobu komunismu nepamatují ani studenti, kteří se pod petice podepíší.

 


Nepřihlášený uživatel

#2111 Re: Re: Dominik Hořejší s NUDLÍ U NOSU RADÍ HEJTMANOVI

2012-12-14 07:56


Nepřihlášený uživatel

#2112 Strach zbohatlických dětiček

2012-12-14 08:58

Tedy strach dětiček polistopadových zbohatlíků z Třeboně, že přijde poctivější vláda a jejich otcové budou muset vrátit, co nakradli a oni pak nedostanou za maturitu slíbené fáro, musí být už opravdu velký, když jsou kvůli tomu ochotni celý den nejíst.
Zapomínají, že spousta lidí by jedla, ale v téhle zemi nemají co.
A jiní, ti poctiví, by také jedli, ale z třeboňských studentů se jim chce spíš zvracet.

Nepřihlášený uživatel

#2113 Re: Re: Re: Dominik Hořejší s NUDLÍ U NOSU RADÍ HEJTMANOVI

2012-12-14 09:05

Monika

#2114 Re: Demokracie v ČR a České televizi

2012-12-14 09:12

#2101: Svatý Josef - Demokracie v ČR a České televizi 

 

: ty jsi ale idiot, koho zajímá tvoje komunistická nalejvárna a rétorika? Tyhle praktiky propagandy používali komunisti úspěšně 40 let a ještě je to dodnes nepřešlo, viď soudruhu. Když někoho zdiskreditovat, tak hned je tady zneužívání nebo pedofílie. Opravdu originální. Zajímavé je, jak masové. Jako v 50. letech masově odsuzovali lidí protistátní spiknutí a požadovali nejvyšší tresty. Dokonce soudruzi šli až tak daleko, že v Babicích postříleli svoje komunistické soukmenovce, aby mohli rozpoutat rudý teror. Super strana.

Nepřihlášený uživatel

#2115 Re: Strach zbohatlických dětiček

2012-12-14 09:23

#2112: - Strach zbohatlických dětiček

Tleskám a dávám palec nahoru :-). Přesně vystižený a pravdivý názor.  Doufám,že si na svoje  hloupé dnešní počínání studentíci vzpomenou, až díky demokracii v našem státě, budou stát frontu na pracáku.

hořkost

#2116

2012-12-14 09:25

a náměstek hejtmana pro školství Václav Sloup - Karlovarský kraj, je vzhledem k jeho dřívější funkci politruka u PS, dnešním výrokům a jeho nehorázné aroganci vůči vůli většiny pracovníků školství a studentů maximálně nepřijatelný. Ovšem jako jedna ruka ČSSD a ksčm přehlasovali pravicovou opozici a tento pán pozbyl rozumu a nevzdal se. Stovky obyčejných lidí si ho jasně nepřeje ale jemu stačí 24 hlasů - "mocných"
antikomunista

#2117 Re: Petice Třeboň

2012-12-14 09:54

#1472: náčelník - Petice Třeboň

Zpráva 14.12.2012: Nová koaliční smlouva chystá zápisné na VŠ i omezení přídavků na děti... TO JE
ONO! JEŠTĚ BYCH NA MÍSTĚ VLÁDY PROHLASOVAL DALŠÍ TUPOU DAŇ, / NAPŘ. Z
NEROZVÁŽNOSTI / , ať máte, vy chytráci z Třeboně zač stávkovat. :)))

nekomunista

#2118 Dominik Hořejší

2012-12-14 09:59

Dominik Hořejší měl dědu estébákem /viz Cibulkovy seznamy/ s krycím jménem Horák. Tak asi ví zač "bojuje" :)))
MONIKA CHYTRÁ

#2119 Monika - vy jste ale idioti - a já jsem tak chytrá

2012-12-14 10:09





http://www.novinky.cz/domaci/287762-nova-koalicni-smlouva-chysta-zapisne-na-vs-i-omezeni-pridavku-na-deti.html

Nová koaliční smlouva chystá zápisné na VŠ i omezení přídavků na děti

Po již schváleném zvýšení daní koalice připravuje další úspory v podobě omezení přídavků na děti a zavedení zápisného pro všechny vysokoškoláky už od září 2013. Pak prý do peněženek lidem zasahovat nebude, protože v průběhu tohoto volebního období již nezvýší daně ani lidem, ani firmám.
Ministr financí Miroslav Kalousek (TOP 09) s premiérem Petrem Nečasem (ODS)

Ministr financí Miroslav Kalousek (TOP 09) s premiérem Petrem Nečasem (ODS)


Koalice chce zachovat i nízké přímé odvody rodin s dětmi. Vyplývá to z pracovního návrhu nové koaliční smlouvy mezi ODS, TOP 09 a LIDEM, kterou má Právo k dispozici. Vládní politici ji chtějí představit ještě do Vánoc.

Nejvíc se tak dotknou změny mladých lidí – studentů a mladých rodin s dětmi. Výše zápisného, které má nahradit plánované školné, se zatím odhaduje na pět až šest tisíc korun ročně. Poprvé by ho měli zaplatit všichni studenti už v září 2013. Vláda slibuje pomoc schopným, kterým budou „chybět pouze finanční prostředky“.

Školská reforma, která se má postupně rozjet,
počítá se sloučením některých veřejných VŠ, podpory se má dočkat hlavně pět výzkumných univerzit. Větší váhu by mělo na úkor magisterského studia dostat bakalářské, z něhož se „musí stát uzavřený celek“.
MONIKA CHYTRÁ

#2120 Monika - vy jste ale idioti - a já jsem tak chytrá

2012-12-14 10:16

STUDENTÍCI TO BUDE PRDEL AŽ VYLEZETE ZE ŠKOLY NA PRACÁK.

http://www.novinky.cz/domaci/287762-nova-koalicni-smlouva-chysta-zapisne-na-vs-i-omezeni-pridavku-na-deti.html

Vláda chce podporovat i tzv. práci na zavolanou pro důchodce,
pro studenty a ženy v domácnosti, tedy krátkodobé záskoky.
Novinkou má být i tzv. job-sharing, kdy
jedno pracovní místo sdílí více zaměstnanců a sami si rozvrhují pracovní dobu.
Miloš H.

#2121 Re:

2012-12-14 10:33

#19: -

Ano, komanči překrucovali dějiny. Jenže jiné režimy dělají totéž, pouze jaksi jemněji, sofistikovaněji (ale o to úspěšněji). Nedávno jsem byl u známých a měl možnost vidět (doma tu telecí bedýnku zaplaťbůh nemám) jeden z dílů seriálu "Vyprávěj" - týkající se prvních popřevratových voleb. Nějak jim z důležitých ufálostí té doby "vypadla" tzv. Bartončíkova aféra, která myslím zanechala na výsledku oněch voleb stopy nikoli nevýrazné.

MONIKA CHYTRÁ

#2122 Monika - vy jste ale idioti - a já jsem tak chytrá

2012-12-14 10:59

http://budejovice.idnes.cz/rozhovor-s-dominikem-horejsim-dey-/budejovice-zpravy.aspx?c=A121115_102818_budejovice-zpravy_jkr

Lídr protestujících studentů sledoval volby už ve čtyřech letech
// TO JE NA POSRÁNÍ JAK JE CHYTRÝ //

15. listopadu 2012 10:53

Jeho vrstevníci přemýšlejí, kam se vydají za zábavou. Zatímco on s kamarády ve středu jednal s jihočeským hejtmanem Zimolou a na sobotu organizuje demonstraci proti KSČM na českobudějovickém náměstí. Osmnáctiletý student třeboňského gymnázia Dominik Hořejší.
Student třeboňského gymnázia Dominik Hořejší (vpravo) na schůzce s jihočeským

Student třeboňského gymnázia Dominik Hořejší (vpravo) na schůzce s jihočeským hejtmanem Jiřím Zimolou. | foto: Slavomír Kubeš, MAFRA

Zajímal jste se o politiku už dříve, nebo vás vyprovokovaly až současné události?
To, co se tady odehrálo, bych nemohl dělat bez toho, aniž bych o politice cokoli věděl. O politiku jsem měl hlubší zájem už dříve. Zajímám se o dění ve společnosti.
do PC pro iPad

Kde ve vás to zapálení vzniklo, je to tím, že se o politiku zajímají třeba vaši rodiče?
Nikdo z mé rodiny se nikdy nijak veřejně neangažoval. Já cítím, že to mám v sobě zakořeněné. Každý z nás by měl mít právo se podílet na tom, co se v našem státě odehrává. Rád toho využívám. Tak by měla fungovat demokracie, a proto se angažuji.

Jak dlouho už to ve vás je?
Můj první kontakt s politikou byl ve čtyřech letech, když jsem v roce 1998 sledoval v televizi volební studio. Jediné, co mě ale zajímalo, byl vývoj grafů. Nějaké hlubší poznání mohlo být někdy ve dvanácti. V době nástupu Jiřího Paroubka jsem se začal politice opravdu věnovat.

Co chcete studovat?
Mám v hledáčku asi čtyři vysoké školy, lákají mě mezinárodní vztahy, diplomacie, práva a ekonomka.

V hlavě mám obrovské množství myšlenek, takže jsem si musel vzít i prášek na spaní, abych usnul. Ale s tím náporem samozřejmě musím počítat.

Dominik Hořejší

#2123 V hlavě mám obrovské množství myšlenek

2012-12-14 11:00

http://budejovice.idnes.cz/rozhovor-s-dominikem-horejsim-dey-/budejovice-zpravy.aspx?c=A121115_102818_budejovice-zpravy_jkr

V hlavě mám obrovské množství myšlenek, takže jsem si musel vzít i prášek na spaní, abych usnul. Ale s tím náporem samozřejmě musím počítat.

Jak dlouho už to ve vás je?
Můj první kontakt s politikou byl ve čtyřech letech, když jsem v roce 1998 sledoval v televizi volební studio. Jediné, co mě ale zajímalo, byl vývoj grafů. Nějaké hlubší poznání mohlo být někdy ve dvanácti. V době nástupu Jiřího Paroubka jsem se začal politice opravdu věnovat.

Nepřihlášený uživatel

#2124 Re: V hlavě mám obrovské množství myšlenek

2012-12-14 11:15

MONIKA CHYTRÁ

#2125 Nepřihlášený uživatel #2111 Re:Jak se jmenuje tento profesor?

2012-12-14 11:21

http://www.evropsky-rozhled.eu/politika-do-skol-nepatri-ohrazuji-se-studenti/
--------------------------------------------------------------------
E-mail č. 1:

Ahoj vsem,

preposilam odkaz na petici proti dosazeni komunistky do resortu skolstvi v jihoceskem kraji,

zdravi vas M.

———- Původní zpráva ———-

Od: Botanika <████@prf.jcu.cz>
Datum: 11. 11. 2012
Předmět: petice

„A ještě jedna zpráva, když už jsem otevřel hromadný e-mail:
Na adrese http://www.petice24.com/petice_proti_obsazeni_resortu_kolstvi_jihoeskeho_kraje_ksm
(http://www.petice24.com/petice_proti_obsazeni_resortu_kolstvi_jihoeskeho_kraje_ksm)
můžete podepsat petici proti jmenování soudružky z KSČM zodpovědnou za resort školství v Jihočeském kraji. Podepsal ji i náš pan rektor.

Zdraví,

K. P.“
//////Jihočeská univerzita, Přírodovědecká fakulta oficiální seznam seznam profesorů. Vyberte si sami který profesor tahá politiku na vysokou školu - podle zkratky na e-mailu.

Kdo má asi zkratku jména K.P. a e-mail " Botanika <████@prf.jcu.cz> "na Katedře botaniky , Přírodovědecké fakulty
----------------------------------
oficiální seznam seznam části profesorů
- viz : http://botanika.prf.jcu.cz/prednasejici.php -

KAŠTOVSKÝ Jan, Doc., Ph.D. fykologie (algologie) PřF Globus
KAVKOVÁ Miloslava, Ing., Ph.D. mykologie, fytopatologie PřF Globus
KLIMEŠOVÁ Jitka, Doc. RNDr., CSc ekologie rostlin BÚ Třeboň
KOMÁREK Jiří, Prof. RNDr., Dr botanika, algologie PřF + BÚ Třeboň Globus
KOUTECKÝ Petr, Mgr. ,Ph.D. systematika vyšších rostlin PřF Globus
KŘENOVÁ Zdeňka, RNDr., Ph.D. populační biologie rostlin PřF
KUČERA Jan, Ph.D. bryologie PřF Globus
KYNCL Tomáš, Ing. dendrochronologie BÚ Průhonice