Petice proti zvláštnímu zpoplatnění nočních linek


Nepřihlášený uživatel

#51

2012-10-18 04:45

Nechápu za co ještě připlácet, už tak drahé brněnské mhd. Za noční rozjezdy? Vždyť je to o hubu s něma kolikrát jezdit. Pata ožralejch a arogantních dementů, všude hluk a bordel a autobusáci jezdí jak prasata rychle! Když nemusím, tak s něma nejezdím, ovšem se tím musím většinou dostat ráno do práce.
uz to nehul

#52 Re: všem

2012-10-18 04:52

#12: volič čssd - všem

a mam na vyber kdyz je to monopol ??? to je odpoved to me poser

MissC

#53 I když nejsem z Brna, souhlasím s peticí

2012-10-18 10:01

Jsem sice v Olomouci na kolejích, ale Brno jako centrum jižní Moravy, odkud pocházím, je mi moc blízké a tohle je zbytečné - noční tarify?!
bakarda

#54 studuji a noční linkou jezdím z práce !!

2012-10-18 10:20

jezdím noční linkou z práce, nevím, proč bych měla připlácet, když si platím pravidelně šalinkartu, jako student s tím naprosto nesouhlasím.
Možná by stačilo vymáhat pokuty po "našich jistých spoluobčanech"(ne je jen nechat bez pokuty vystoupit, jak už jsem několikrát zažila!- oni platit nemusí, protože se to po nich nikomu nechce vymáhat)

Nepřihlášený uživatel

#55

2012-10-18 10:30

je vidět že tam nahoře mají málo práce tak vymýšlí pí... to se jim to kecá když tím nejezdí, ještě jsem ani jednou neviděl revizora takže se nedivím že naši "spoluobčané" jezdí zadarmo sebrat jim jejich dávky a pak by mohli rozjezdy jezdit každých 30minut a ještě by zbylo dost peněz na další věci...
černý pasažér

#56

2012-10-18 11:55

a co víkendy !! to by taky neměli plati normální šalinkarty.A nekdo tu psal zpoplatrnit stání na zastavce a šalinkarta by platila pouze na cestu do prace a z práce, a zpoplatnit nástu a výstup!
a to dopravní podnik dotujeme z našich daní a je jnim to pořát málo. Zřídit konkurenci pro DP.Zastavit dotace!
katka

#57

2012-10-18 12:05

No tak si užijem návrat do 19.století! Hezky všichni doma, žádná zábava. Není to náhodou diskriminace chtít po studentech a důchodcích zvláštní příplatek? Tak proč jim rovnou nesebrat zvýhodněné jízdné,ne? Vždyť zaberou stejně místa jako s nezlevněnou šalinkartou. A co o svátcích, to by se taky nějaký příplatek dal vymyslet. Nebo za sezení-stání-rozdílná cena?
Karotka

#58 Re: Facebooková stránka

2012-10-18 12:05

#1: Pavel Buršík - Facebooková stránka

Hlavně si nedělejme iluze, že ty peníze z nás nevymámí...Neprojde speciální noční lupeň, prosadí plošné zdražení všech jízdních dokladů :)
Prostě ty peníze z nás dostanou tak či tak.
Můžeme poděkovat ČSSD a ODS, že se tak krásně starají...A děkuji především voličům ČSSD, že se jim to líbí i nadále (když jim v Krajských volbách pro Jihomoravský kraj zase dali důvěru.

Osobně bych to udělal trochu jinak...Pokusit se snížit jízdy na černo..třeba i tím, jak to mají v sousedním německu...Tam je pokuta 500 euro...tady bych klidně dal 5000Kč.

A vyhlásit odměnu za poskytnutí jakýchkoliv údajů na ty hajzlíky co nám po šalinách čmárají, nebo ryjí do oken. A jejich rodičům, či jim (pokud jsou plnoletí) vystavit účet. Ať si taky něco užijí.

Karotka

#59 Re: Re: všem

2012-10-18 12:07

#52: uz to nehul - Re: všem

Máte..samozřejmě. Vlastní doprava...Někteří cizinci nám stále naši hromadnou dopravu závidí, jak je kvalitní a levná :)

Jarma

#60

2012-10-18 12:26

Je to nesmyslné,už tak drahé jízdné a trestat nejméně majetné skupiny.Co kdyby revizoři úřadovali ve spojích 2+4 v úsecích od Cejlu?Nikdy jsem je tam neviděla,při tom tam by byl výdělek!

Nepřihlášený uživatel

#61

2012-10-18 12:38

Brno musí šetřit... HAHAHA, tak hlavně, že ten falus na Svoboďáku stál tak 15 milionů a nejde na něm ani poznat, kolik teda je hodin. Místo toho, aby se tu vymáhaly peníze od lidí, co jich stejně moc nemají, navrhuju neutrácet za pičoviny..
to jsem se zas rozčílila

#62

2012-10-18 14:15

Nejenže je to nehorázná drzost, zase chtít další speciální peníze, ale je to i bbost. Nedovedu si představit, až zase budou např, ohňostroje, jak v k prasknutí naravným autobuse si budou všici cvakat! Za další.... noční doprava je nadstandard???? Si děláte srandu ne??? ve MĚSTĚ je to naprostá samozřejmost! Od toho je to město...že žije i v noci ...to by se za chvílu mohlo říct že o prázdninách o víkendu a o svátcích je to taky nadstandard....za další studeti platí sice polovníční šalinkartu ale aspon něco....vyberet si peníze od ŽEN NA MATEŘSKÉ KTERÉ SI VOZÍ ZADEK ÚPLNĚ ZADARMO VE DNE V NOCI I S DĚCKAMA ! my studenti už jsem zaplatili!
Doplhie

#63 Petice

2012-10-18 14:29

Je to úplná šílenost!

Nepřihlášený uživatel

#64

2012-10-18 14:36

Dejte mi alespoň 27 logických důvodů, proč bych měl já, nebo kdokoliv jiný, platit 2x za totožnou službu?!?
Karotka

#65 Re:

2012-10-18 14:39

#64: -

Protože pro ty nahoře seš spodina  a vynásob si to 27...se mě to nechce 26x ještě opisovat :DDDDD
A můžeš poděkovat nadále voličům, že v Kraji a počítám že i v PSČR a dalších komunálních volbách budou lidé volit právě tyhle kr.... kteří tohle vymysleli :)))))

Herr Mann

#66 Proč ne? Protože...

2012-10-18 14:49

Podmět finanční situace města Brna je zcela irelevantní při volání o zpoplatnění nočních linek pro majitele zlevněných předplatných kuponů. Zavedení systému prodeje a kontroly příplatkových lístků by znamenalo nejen velkou finanční zátěž dopravního podniku města Brna, ale z pohledu cestujících nesmyslné a cestu obtěžující povinnosti. Dostupná noční doprava zároveň předchází nepořádku a povyku v ulicích.

Nepřihlášený uživatel

#67

2012-10-18 15:32

Při studiu si vydělávám jako servírka v baru, který se zavírá nejdříve v 11, tudíž jezdím rozjezdem. Takže mě to příjde na 95 Kč za týden a 380 Kč za měsíc. Plus šalinkarta. Dává to smysl? Ne. Je tam jasný podtext, který míří na studenty, o kterých si všichni myslí, že chodí jen "chlastat". Tak si řeknou, tak ať si to platí když mají na alkohol, tak mají i 19,- Kč na rozjezd. A spoléhají na to, že si ty lístky nekoupí a budou platit pokuty, další prachy pro ně.

Nepřihlášený uživatel

#68 Re: Re:

2012-10-18 16:33

#8: - Re:

a není to jedno?


Nepřihlášený uživatel

#69

2012-10-18 16:59

Vydřiduši!

Nepřihlášený uživatel

#70

2012-10-18 17:21

Spíš myslím, že zavedení nových tarifů, jízdenek (+měsíčních) vyjde na x miliónů, které se potřebujou někde schovat...
ppe

#71

2012-10-18 18:05

O 3 piva drahsia salinkarta mesacne by ziadneho studenta nezabila. Len nech to neriesia formou listkov. Kto ma stale mysliet na to ci ma oznaceny listok...

Nepřihlášený uživatel

#72

2012-10-18 18:58

nelíbí se mi, že by se to mělo týkat i majitelů zlevněných šalinkaret. To, že jsou zlevněné nezmanená, že by neměly zahrnovat určité služby (jako jízdu rozjezdem), ale to že na ni studenti a důchodci uplatňují slevu, na kterou mají nárok.

Nepřihlášený uživatel

#73

2012-10-18 19:32

V tomto velkoměstě je dost pracujících, kteří jsou na nočních spojích závislí a musí je využívat. Chtěla bych vidět naše radní, jak musejí na odpolední, noční směnu....nebo na brzkou ranní. Ale oni jezdí ve služebním a za naše, jich se to netýká!

Nepřihlášený uživatel

#74

2012-10-18 19:35

Kdo bude jezdit v těchto spojích jako revizor? ....tomu nezávidím, měl by si udělat dost vysokou pojistku....úrazovou i životní

Nepřihlášený uživatel

#75 Re:

2012-10-18 19:37

#62: to jsem se zas rozčílila -

možná někteří študáci mají víc peněz, jak ta matka na mateřské s dětma....inteligentní názor...