Vyhodte Bílka

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Vyhodte Bílka

Znechucený fanda

#726 Repre

2012-10-20 10:25

Kam až musíme v mezinárodním fotbale(o české lize už jsem iluze ztratil dávno)klesnout,aby vyměnili,zcela neschopného,Bílka.Já osobně navrhuji(a už dlouho praktikuji)bojkot.Ignorujme zápasy repre,at už v TV či na stadionech,a mafie se tím bude muset zabývat.
dobrak59

#727

2012-10-20 10:29

Souhlasím s vyhozením Bílka , který nemá mužstvu co dát a pod jeho vedením se na fotbal národního mužstva nedá dívat . Spoléhal na kamaráda Haška , který ho tam držel a nyní další spartˇan Pelta ho prosazuje. Chtěl bych vidět , kdyby tak hrál Jablonec , jak dlouho by tam trenér vydržel? Co na to pane Pelto ? A nehledejte trenéry jen ze z bývalých hráčů a funkcionářů ze Sparty a ze Slávie .
mmmm

#728 15 tisíc podpisů pro vyhození Bílka. Autor píše i sponzorům

2012-10-20 10:31


Nepřihlášený uživatel

#729

2012-10-20 10:32

Rozumná petice, za rozumnou věc.
Šiny

#730

2012-10-20 10:32

Od doby, co vede národní tým trenér Bílek jsem se pomalu přestal dívat na zápasy reprezentace, protože to není na dívání a ani by mě nenapadlo jít mrznout kvůli nim na stadión, i kdyby to bylo zadarmo.
Manky

#731 Bílek

2012-10-20 10:36

Člověk který po návratu z Japonska řekne že je spokojený s vysledkem 0:0 u reprezentace nemá vůbec co dělat.. už tam jsem řekl že to bude velký průser mimochodem at nám pan odborník Bílek vysvětlí proč tam vzal místo Jiráčka Trapa?,Plzeňáky tam opravdu začal dosazovat až po velkém tlaku veřejnosti a nebyt jich tak jsme na to euro nepostoupili!!Dále by jsme se měli všichni zamyslet nad tím z jakého důvodu ho tam stále tak brání? Kdo ho brání a proč?!!! Pelta,Hašek,Šmicer atd.. myslíte že to je náhoda.. to že je Pelta předseda taky jen tak!!!Je to problém dvoukomorového systému kdy se každá volba čehokoliv rodí v obrovských bolestech a je to výsledek velkých kompromisů.Pak se nemůžeme divit že jsou na vrcholné funkce dosazováni lidé kteří by za normálních okolnostím tam nemohli nikdy být!!! Já osobně si myslím že by měl jít celý realizační tým i se Šmicrem..Trenéři by měli byt Vrba a Komnacký!!!! momentálně dva nejleší trenéři u nás. Jedniná naše šance je že na ně budou tlačit sponzoři ale Pelta je vyhlášený tím že vrací 10% z darů těm kdo dar zařídí tak že těžko půjdou proti nim..
Šohaj

#732

2012-10-20 10:48

Nedá se na to dívat a poslouchat Bílka už vůbec ne!
Ota

#733 Pelta si dělá zbytečně zle

2012-10-20 10:52

i u těch mála, co mu ještě věří. Pokud tohoto nemožného trenéra nevyrazí, dokonale proti sobě popudí všechny naše fanoušky.
bebe

#734 česká fotbalová reprezentace

2012-10-20 10:57

..již je tomu mnoho,mnoho let,snad 40....,co jsem se těšil na každý zápas,a radoval se z vítězství,postupu...a byl nešťastný z prohry. Jenomže,to hráli kluci srdcem, bojovali za klub za zemi.... Ale nyní,jak se naučí trochu kopat, hned to míří pryč/ za obrovské peníze/ Vše je jen openězích...Poslední léta české repre absolutně nefandím. Není čemu. Fandím jejich soupeřům. Tím co předvádějí nyní,pod vedením toho neuměla de-Bílka,není absolutně šance, že bych jim začal fandit. A hodně mě štve jak se stále píše o "plzeňácích ",jak o zázraku...vždyt se na to koukněte reálně,jsou to průměrní kopálisti,kterým se jednou něco povede a víckrát ne. ale ani jeden z nich není žádný zázrak...Tak to na mě působí, že ten náš fotbal je obrazem situace v naší zemi...taky to tu člověka nebaví a musí být stále nas..ný...........

Nepřihlášený uživatel

#735

2012-10-20 10:59

bílek ven
Olda

#736 Re: Bílek

2012-10-20 11:00

#svazu jsme nadávali i dříve731: Manky - Bílek

Myslím, že v tomto příspěvku bylo řečeno vše a velmi výstižně. Škoda, že asi ani toto se zabedněncem Peltou nepohne. Na předsedy svazu jsme nadávali i dříve, ale toto je extrém.

kolouch

#737

2012-10-20 11:00

Souhlasím!!Největší hajzl je Hašek,kterej si tam dosadil kamarády a pak utekl!!Furt jsem se jich zastával,ale konec.Přestávám koukat.

Nepřihlášený uživatel

#738

2012-10-20 11:01

Dovalil

Nepřihlášený uživatel

#739

2012-10-20 11:05

S peticí mohu jen souhlasit.Na fotbal se koukat opravdu moc nedá. Myslím si,že hráče na koukavý zápas máme,ale trenér je nechává sedět na lavičce.Celý tým přece nemůže být založený jen na Rosickým!!!
Nevím,proč má Bílek stále podporu.Už tam je dost dlouho na to,aby něco ukázal.Zatím se tak neděje a vrcholem všeho je,že si nechá našeptávat:-( !!! na tiskové konferenci.........BÍLEK VEN!!!!!
Mara90

#740 Názor

2012-10-20 11:06

Pan Komňancký, Straka, či nějaký zahraniční trenér. Kohokoli jiného uvidím nejen já, ale i většina sportovních diváků radši na místě reprezentačního trenéra. Prosíme Vás pánové na ČMFS probuďte se už! Podívejte se zpětně na zápas proti Finsku jak dopadl. Vždyť to co my předvádíme to se dá srovnat s fotbalem ve filmu Okresní přebor. A to se dá na ten film koukat. Na náš reprezentační fotbal se koukat nedá.
Děkuji.

Sch

#741 Na tohle se opravdu dívat nedá

2012-10-20 11:11

Ještě že se hraje v kvalifikaci vždy více zápasů a je možnost přepnout tam, kde se hraječ fotbal a padají góly. A koukám, že nás je takových hodně, kteří se na tuto ubohost odmítají dívat. Hašek, Bílek, Šmicer a Pelta nás k tomu nutí. Když to půjde takto dál, nebudou ani nutné televizní přenosy a také stadiony budou zůstávat prázdné.
sarkaPK

#742

2012-10-20 11:14

Pokud trenér nemá soudnost je to smutné, ale proč to musí odnášet fotbal. Nedá se na to dívat! Když už chcete 1 500,-kč za vstupenku, tak ať ten fotbal aspoň stojí za to!! Naposledy jsem fandící znaky ČR klobouk, šálu, dres použila ve Švýcarsku. Od té doby se na ně práší ve skříni. Chci je zase vytáhnout a být pyšná na to, že tým ČR odevzdá na hřišti duši a pak mi nebude za těžko i po prohraném zápase klukům na stadioně poděkovat. Na zápase s Bulharskem neměli komu děkovat. Po zápase se všichni zvedli a tlačili se k východu. Nikdo nečekal aby jim zatleskal a poděkoval - není za co.

sprite

#743 Atraktivita

2012-10-20 11:21

Nevadí mi, že prohrajeme, ale že hrajeme hru na kterou se nedá dívat. Fotbal se hraje pro lidi.

Nepřihlášený uživatel

#744

2012-10-20 11:23

Bílek ven!!!
Olsch

#745 Kdyby jste měl pane Bílku

2012-10-20 11:23

alespoň za nehet soudnosti, tak jste už dávno našemu fotbalu pomohl tím, že odstoupíte a přenecháte vedení mužstva schopnému trenérovi.

Nepřihlášený uživatel

#746

2012-10-20 11:23

Pane bilku konečně už odstup s trenerské fukce u národaku,nedase nato vubec koukat, vy ste nejhorši trener za posledních 10let co kdy trener byl u narodniho tymu. Děte do haje uz.

Nepřihlášený uživatel

#747

2012-10-20 11:28

Jaky komentar??Nas cesky FOTBAL nepotrebuju zadny komentar ,ale Velke zmeny ve vedeni i na hristi !!!
Vajíčko

#748 BOJKOT!

2012-10-20 11:33

Vážení kolegové,i přesto,že si velmi vážím autora této petice,nenalhávejme si,že jen ona sama o sobě něco změní,koneckonců p.Číla to řekl jasně,že od sponzorů FAČRu dostal jen "zdvořilostní maily".Podle mého je cesta jedna,ABSOLUTNÍ BOJKOT zápasů reprezentace,ať už naživo,nebo v TV,je nás tu už skoro 17000 a pokud to všichni dodržíme,myslím,že to už hoši z fotbalové federace,potažmo sponzoři pocítí.
Jirava

#749 Komentář

2012-10-20 11:35

Bílek sám ví, že tohle nemá budoucnost. Zároven' ale musíme mít nejdříve adekvátní náhradu.
Karel

#750

2012-10-20 11:41

Podepsal jsem,ale v této zemi bohužel není zvykem naslouchat prostému lidu. Jsem spíše pesimista, než optimista. Přesto chci věřit, že deBilek tento boj prohraje!