Vyhodte Bílka

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Vyhodte Bílka

Karel

#651 Re: Názor

2012-10-19 18:00

#650: Filip S. - Názor

No právě.. To bych rád věděl, co ten malej fantomas celý dny dělá.. Asi si připravuje závěrečnou pozápasovou řeč : Hráli jsme špatně ale musíme věřit že příště to bude lepší.." Vrba by to dělal levou zadní, protože ty svý plzeňáky zná a vtiskl by ten styl celýmu mužstvu!


Nepřihlášený uživatel

#652 Fanoušci Bílka nešetří, trenérovi reprezentace věří jen 7 procent čtenářů Sport.cz!

2012-10-19 18:10

antibílek

#653

2012-10-19 18:11

bílek patří do nádivky a né na hřiště...

Nepřihlášený uživatel

#654

2012-10-19 18:19

Tohoto pána jsem měl čest potkat na Újezd praha 4 za který občas hraje B-třídu a svými radami by nedokázal trénovat ani tuto soutěž natož reprezentaci. S pozdravem RP

kolouch

#655

2012-10-19 18:39

Je neúnosné co si o sobě Bílek se Šmicrem myslí.Tvrdí,že nemají hráče!!Hráčů je dost,ale oni o nich nevědí a nebo nechtějí!!Štajner to před ME pojmenoval přesně!!
jára

#656

2012-10-19 18:42

Bílek ? Vždyť to je pouze jeden z diváků na stadionu. S tím rozdílem, že neplatí vstupné a sedí v "prominentní lóži".-))) Haškův pohrobek.
Machy

#657 Bílek okoukal taktiku od Pepika Hnátka

2012-10-19 18:46

V bločku má čmáranice a v šatně dává hráčům důrazně najevo, že jsou dřeváci a že musí nakopávat dlouhé míče a ne kombinovat :D
joe

#658

2012-10-19 18:46

Je to výstižný a přesný a neunosný když tam dává hráče kteří nic neuměj zahrát a nesnažej se aby pro ten národ udělaly maximum a hráli lepší fotbal.Jsem pro aby šel na post trenéra národního týmu pan Vrba z Plzně!!!!!!!!!!!!!

longo

#659

2012-10-19 18:57

bílkovi nejde o nic jiného než o něj.
bere peníze, jaké už nikdy nebude mít.
A pokud jako šéf o svých lidech prohlásí, že na víc nemají- to by se mi fakt pod ním chtělo hrát.
Sobec, srab, nula, nevzdělanec - prostě velice a velice zbytečný člověk

Nepřihlášený uživatel

#660

2012-10-19 19:16

Doporučuji všem fanouškům,aby fanoušci přestali navštěvovat mezistátní utkání české reprezentace,
dokud je povede tento trenér. Jsou to zbytečně vyhozené peníze za vstupenku. Děkuji.
drulác

#662

2012-10-19 19:35

Mííchal Bíííílek.. nemá ču*ák :-)

Nepřihlášený uživatel

#663

2012-10-19 20:03

Neschopnost sebereflexe nejenom pana Bílka,ale bohužel celého realizačního týmu,posouvá náš fotbal až na samé dno fotbalového světa. Někdy se mi zdá, že jim snad ani nejde o fotbal, ale že zápasy nároďáku používají ke zviditelnění některých hráčům, kteří se svým neuměním jsou neprodejní.
PELTÍLEK

#664 PELTA VEN!!

2012-10-19 20:10

Bílek bez Pelty bohužel nepůjde.. Pelta ven! Pelta na Mírov! www.fotbal1.eblog.cz
Bukino

#665 A čemu se pořád divíte!

2012-10-19 20:27

Je třeba otevřít oči a upřímně si říci, že hra fotbalové reprezentace a situace u národního týmu nastavuje zrcadlo celému českému fotbalu, který bohužel již není Sportem a Zábavou, ale Nástrojem. Nástrojem lidí, kterým vůbec nejde o sport, předvedenou hru a zážitek z ní, ale pouze o výsledek a o prosazení svých zájmů a uspokojení svých ješitných eg. Pokud se nepřestaneme honit za výsledky za každou cenu, a budeme akceptovat korupci a hloupost, tak neexistuje cesta zpět. Ovlivňování výsledků na všech úrovních za párek až po kapry, neexistence dovolání se spravedlnosti, absolutní celospolečenská akceptace korupce, hlouposti a neodbornosti ve spojení s realitou dnešní doby, kdy má fotbal velkou konkurenci ve všem, bohužel znamená postupný a neodvratný úpadek českého fotbalu. Pan Pelta v čele českého fotbalu je toho jen krásným příkladem. Reprezentanti reprezentující za nehorázné bonusy? Za co panebože, za co? Proč nedají své odměny na mládež, když u ní nemáme kvalitní trenéry? Kdo dnes hraje v nižších soutěžích? Bez pětatřicátníků by naprostá většina mančaftů od divizí po čtvrté třídy nemohla fungovat! Co bude až nebudou hrát husákovi děti? Já jsem na fotbal zanevřel po nominaci pana Pelty do čela fotbalu, po zavedení členských příspěvků a po opakované a osobní konfrontaci s korupcí, a výsměchem ze strany rozhodčích! Nebyl jsem daleko od inzultace, což je jediné možné řešení, ale než zajít takto daleko, tak jsem to raději zabalil! Po 30 letech! Nemám už sílu a je mi upřímně líto fanoušků, kteří fotbal milují, ale bohužel se pro ně nic nedělá!!
speeeeeedy

#666

2012-10-19 20:59

Tohle není trener ale nasazena loutka ktera nema ani svuj nazor a nechavasi naseptavat pri tiskovce od jinych lidi.

Nepřihlášený uživatel

#667

2012-10-19 21:03

Nemá u repre vůbec co dělat. Jeho znalosti nedostačující ani na trénování okresního přeboru . Jarek Kriz

Nepřihlášený uživatel

#668

2012-10-19 21:03

Nemá osobnost

Nepřihlášený uživatel

#669

2012-10-19 21:05

Bílek ven!!! :-D

Nepřihlášený uživatel

#670

2012-10-19 21:08

To co řekl pan Karel Šíp ve studiu na ME v Polsku je čistočistá pravda.Tenkrát šla většina kritiky na hlavu hráčů.Kdy ve velké míře může za výkony našich "REPRE" pan trenér.Už tenkrát mohl po Euru odstoupit a byl by relativně čistý.BOHUŽEL pro nás zůstal a tak trpíme.Otázka je,jak dlouho?

Nepřihlášený uživatel

#671

2012-10-19 21:52

Ten de... okrádá nudnou hrou jím vedeného mužstva diváky o vzrušující zážitky.

Nepřihlášený uživatel

#672

2012-10-19 21:56

At uz koneecne vypadne

Nepřihlášený uživatel

#673

2012-10-19 21:56

Bílek na lavičce je v bledě modrém korupcí ve fotbale, která je odrazem korupce v české politice. Nerozhoduje odbornost a výsledky, ale napojení na kamarády a známé (Hašek, Pelta atd.), kteří si z fotbalu udělali vlastní výnosný byznys, do kterého nikoho nepustí. Běda odborníkům a lidem s vlastním názorem nehrajícím jejich hru (Drulák, Luhový, Zd. Zeman).
saurus

#674 Re: Re: vyhodit bilka

2012-10-19 22:01

#19: mirecka03 - Re: vyhodit bilka

Jde videt ze tam Rosicky neni.....neni tam nikdo kdo by poslal nejakou zajimavou prihravku nebo neco vymyslel chybi tam proste nekdo jako je Rosa ja osobne by sem volil treba mezi Stajnerem,Horvatem nebo treba i Matejovsky by tam mohl hrat ... a co se tyce Pekharta tak je to dobry utocnik jen je chyba u trenera ze nezvoli jinou taktiku napr. na dva utocniky nebo na jednoho podhrotaktery by mu tam pomahal.... do tohodle systemu hry by to chtelo hrace typu Kweuke, nebo nekoho kdo dokaze zklepnout balon podrzet ho pockat na spoluhrace....


Nepřihlášený uživatel

#675 DeBílek

2012-10-19 22:08

Dobrý hráč neznamená dobrý trenér! Kdybych byl takovej Čech, Rosa, Plašil tak se na to uplně vyseru. Držej nás nad vodou kde nemáme co dělat! Vůbec si nezasloužej být mezi partou dementů!