PETICE PROTI NESPRAVEDLIVÉMU ZRUŠENÍ PŘÍSPĚVKU INVALIDŮM


Nepřihlášený uživatel

#176

2013-05-30 17:10

Nějak nedokažu pochopit co se tu děje,už tak si Simonka užila sve proč ji brat šanci začit žit a najit si kamarady mezio zdravimi dětmi!

Nepřihlášený uživatel

#177

2013-05-30 18:10

Je to od naší vlády nemravné,pokud shání peníze u potřebných a navíc dětí

Nepřihlášený uživatel

#178

2013-05-30 19:22

jsem matka nyni jiz tri dospelych deti ale neustale matka nechapu postup ani rozhodovani ani mysleni lidi ktere jsme si zvolili aby nas zastupovali v tech nejdulezitejsich vecech ktere my jako obcane teto republiky nemuzeme ovlivnit ani rozhodnout copak politici nemaji deti vnoucata a nebo pribuzne?asi by slo vsechno trochu jinak kdyby meli rozhodovat o sve rodine. nemcova

Nepřihlášený uživatel

#179

2013-05-30 19:51

Já bych chtěla vidět ty idioty co to zrušili, jak by oni žili třeba bez ruky. To by hnedka měli příspěvek jako hrom. Měli by se nad sebou zamyslet.

Nepřihlášený uživatel

#180

2013-05-30 20:10

Jsme ostudou Evropy když bráníme handycapovaným dětem vyrůstat se svými kamarády a spolužáky.

Nepřihlášený uživatel

#181

2013-05-30 20:47

mám matku v invalidním důchodu od 42 let a vím,jak bylo pro ni těžké přestat pracovat pro bolesti,nedovede si to nikdo,kdo není nějak postižený ani představit,změní se život celé rodině

Nepřihlášený uživatel

#182

2013-05-30 21:23

Z takových zákonodárců a zákonů se mi chce zvracet! Že je hanba neliská, aby nemocným lidem a dokonce i dětem brali to, na co mají nárok a sami si plnili konta. Absolutně pak nechápu význam Listiny základních lidských práv a svobod, která se tady léta vesele porušuje a nic se neděje, viz. poplatky u lékařů ad. Simonce přeji, aby byla šťastná a veselá holčička a mamince fandím a držím pěsti, aby ustála boj s takovými hrůzotvorci.

Nepřihlášený uživatel

#183

2013-05-31 06:36

nemám slov jen slzy v očích....


Nepřihlášený uživatel

#184

2013-05-31 09:10

Ať jdou ti nahoře do patřičných míst. Zajímalo by mě kdy se probudí, až bude pozdě na cokoli!?

Nepřihlášený uživatel

#185

2013-05-31 11:17

Tuto petici jsem podepsala proto,že se mi nelíbí jak se stát chová k lidem s postižením.

Nepřihlášený uživatel

#186

2013-05-31 11:46

Spousta lidí co to nepotřebuje sají s našeho systému a pak nezbývá na ty co to doopravdy potřebují.

Nepřihlášený uživatel

#187

2013-05-31 15:01

Neměli bychom být lhostejní.

Nepřihlášený uživatel

#188

2013-05-31 16:17

Tuto petici jsem podepsala , protože mám sama postiženou dceru a vím co tím chceme říct i invalidi mají právo na humalní zacházení .

Nepřihlášený uživatel

#189 Re:

2013-05-31 16:20

#176: -

Jsou i školky pro postižené děti , moje dcera také chodila do takové . A těchto zařízení není potřeba asistenta a většinou se nachází ve všech okresních městech.


Nepřihlášený uživatel

#190

2013-06-01 04:03

Jde vidět, že opět uřadujou lidé, kterých se to netýká, ne že bych jim to přála, ale potřebovali by si to vyzkoušet na vlastní kůži, když už rozhodujou o životě druhých,. Takových případů znám více , ale u každého to bohužel nevijde. Budu Simonce držet pěstičky. Lidi , kdo mužete, podepište aspon tuto petici, když už nebudete mít možnost šplhat na Sněžku. :-D

Nepřihlášený uživatel

#191

2013-06-01 07:00

Poslanci ,at si odepřou odměny a invalidům můžou zůstat jejich příspěvky.

Nepřihlášený uživatel

#192

2013-06-01 13:52

jsem učitelka ve školce a brala bych holčičku hned !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nepřihlášený uživatel

#193

2013-06-01 15:29

Je smutne vedet jake mame pany zakonodarce!

Nepřihlášený uživatel

#194

2013-06-02 00:11

Nechápu to, je mi z toho špatně!

Nepřihlášený uživatel

#195

2013-06-02 07:53

Je velice smutné, že opět musíme používat petice k tomu, aby se něčeho docílilo i když by to měla být samozřejmost. Neustále je třeba za něco bojovat.

Nepřihlášený uživatel

#196

2013-06-02 09:19

Mělo by se o této holčičce a podobných případech mluvit v televizi a přístup státu k takto invalidním lidem je tak strašně nehorázný,až je to neuvěřitelné!!

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2013-06-02 19:02


barevnakocka
Nepřihlášený uživatel

#198

2013-06-02 20:03

Jsem asi třičtvrtě roku,po vysoké amputaci a vím co si ostatní musí zažívat...já mám právě teď problém,protože po amputaci jsem se automaticky rozhodla pro protézku,ale jelikož jsem korpulentnějších tvarů,tak mi protézka dělá opravdu potíže a přes bolesti v pahýlu se mi chodí velice špatně a nedojdu daleko...proto jsem si u svého ortopeda zjišťovala,zdali bych neměla nárok na nějaký příspěvek na el.skůtr pro invalidy,či vozík..protože nemám auto a nějak se potřebuju dostat do obchodu,k lékařům a se synem na procházku a do přírody....ale bylo mi řečeno,že pokud jsem si vybrala protézu,tak nemám nárok na nic jiného,pokud si to nekoupím sama..ale i kdybych na protézce sebelíp chodila,tak to el.přibližovadlo je přece docela nutné..prostě zdravou nohu,která tě odnese tolik km,kolik je potřeba,ani sebelepší protéza nenahradí...jsem teď z toho docela zoufalá a taky z přístupu některých lékařů a vůbec z toho,jak se naš ,,sociální systém'',staví k postiženým....vždyť nehoda,nebo rakovina,může připravit o šťastný život kohokoliv z nich!!!Nás už o něj připravila,tak prosíme jen o trochu lepší podmínky ke zvládaní každodenních starostí.......


Nepřihlášený uživatel

#199

2013-06-02 22:12

Dobrý den,
kdo neprožije jakoukoliv vážnější zdravotní potíž se ani nedokáže vcítit do pocitů invalidního člověka.
Proto přeji, aby byli osvícení Ti co rozhodli zrušit příspěvky lidem, kterým právem patří <3
Emilka Svobodová

Nepřihlášený uživatel

#200

2013-06-03 05:47

Mám maminku, která je také postižená a chodí s berlemi již 20let. Stářím se její nemoc zhoršuje ikdyž má odoperované co se dá. Ale když jsme žádaly před rokem o příspěvek na automobil, tak nám bylo ředčeno, že nemá nárok, jedině kdyby jí chyběla jedna noha. Tak tepreve ano.
Myslím si, že bývalý pan ministr sociálních věcí již v tomto případě nic neudělá, že od toho dá ruce pryš jako všichni ostatní. Zotpovědnost a čest již těmto lidem chybí. A paní ministrně, ta než to vyřeší, bude po euforiji občanů, protože toto je na dlohou a těžkou trať. Teď bude záležet jen na všech,aby vydrželi a něčeho dosáhli.
Přeji hodně úspěchů. IP