Petice za zákaz dálkového ovládání činnosti lidského mozku


Nepřihlášený uživatel

#201 Re: Re: Re:

2022-01-17 20:56

#81: - Re: Re:  

 Máte pravdu. Jinak pokusy s dálkovým ovládáním lidí pomocí přístrojů probíhají už od 60. let. Na Youtube Professor creates remote control people

Pokusy na zvířatech, kdy jim profesor například za pomocí implantátů v mozku vypíná a zapíná vztek nebo chuť k jídlu anebo ovládá pohyb paže pokusné opice. Na Youtube OPUS DEI:Animal cruelty José Delgado Corrida, vivisection même combat

Zde je skenováním mozku kočky zjišťováno, na co se právě pokusné zvíře dívá očima a to bylo možné už v 90. letech. Odkaz na Youtube visuální data z kočičího mozku v reálném čase

Tady tomuto hmyzákovi dali do mozku implantáty, aby ovládali jeho pohyby křídel. Na Youtube Cyborg insects with wings controlled humans

Zde pan profesor Delgado ukazuje, že jde bytosti ovládat i bez implantátů. Odkaz na Youtube manipulace mozku bez elektrod

A nakonec dokumentární film CNN z 80. let, kde reportérovi vyvolávají umělé halucinace za pomoci speciálního přístroje. Odkaz na Youtube elektromagnetické zbraně

upozornění pro návštěvníky

#202 VETŘELCI

2022-02-09 14:25

Jedna fejkově zacílená osoba zde psala, že na ní lítají velké černé helikoptéry. Toto není zacílená osoba, ale agent, který si hraje na zacílenou osobu.

Velké černé helikoptéry nikde nelítají, protože by byly nápadné jako pěst na oko a celé město by bylo na nohou a celé město by tu velkou černou helikoptéru vidělo. Takhle se to dělat nemůže a proto se to tak nedělá.
Používají se malé nenápadné drony a ty rozhodně nejsou černé, protože na bílém nebi by byl černý dron hodně vidět.
Také používají lidi, kteří vypadají jako civilisté, a běžné osobní automobily či dodávky. Snaží se vypadat co nejobyčejněji.
Uvažujte:
Mají  vojáci černé tanky? NE!
Mají vojáci černé stíhačky? NE!
Mají vojáci černé oblečení? NE!
A jaké mají oblečení?
No přece pokaždé jiné tak, aby splynuli s okolím!

My zacílení to víme, ale píšu to pro návštěvníky.

Ten agent, který si hrál na zacílenou osobu velkými černými helikoptérami, zde psal ještě pod další identitou. Posílal zde všechny na psychiatrii, což je typické právě pro agenty na internetu.

 


Nepřihlášený uživatel

#203 ODKAZ

2022-02-09 22:40

místama je to automatický překlad, tak to umluvte krusnohorec.webnode.cz/ruzne/zacileni-gangstalking/
Jsou tam odkazy na videa, první dvě videa fungují, další videa tam sice jsou, ale maji narušený zvuk.

tomas skohoutil

#204 akim-cz

2022-02-20 14:57

Myslím že u mě jde o opční pobyty a vydané dluhopisy mě společnosti Opos - ochranná a pohádková služba s.r.o. 

Skohoutil

#205 likvidace

2022-02-25 19:03

Dnes jako vždy mě uráží Lenka Hubkova a s Marii Kuschnierovou že jsem nevzdělaný kreten který neúmyslně počítat úroky. Neboť podle nějakého Či haly z Obv.od.Policie ČR Trutnov nevím že má hypotéka super úroky v roce 1999 a není na směnku. Všem lidem s DPH 

Skohoutil

#206 akim-cz

2022-02-25 19:09

Jinak by to nemusely dělat, Marie Kushnierova asi nikdy neslyšela a Ján Kytar Trutnov IT služby jim při taková neboť jejich slavný Kubíček není pedofil a platí ha ha ha 12let e,ekuci za někoho jiného kdo mu nutil jídlo a teplo domova do huby, což odmital

akim-cz

#207 Tomas Skohoutil, Trutnov

2022-03-02 13:55

V Trutnově se nacházejí obyvatelé a není jich málo kteří veřejné tvrdí že existuje zbavení práva, tedy nesvepravnost bez souhlasu kdy dotyční nesmí volit ani si volné pořizovat věci. Tak už nevím, Úsvit Trutnov a Dlouhá ul.Fakt mazec .

Tomas Skohoutil

#208 akim-czseznam.cz

2022-03-12 01:26

Od: HRTeam@unicef.org <HRTeam-671@mail.pageuppeople.com>
Předmět: Incomplete job application reminderVážený pane Skohoutile, Dne 22. prosince 2021 jste u nás podali žádost o zaměstnání na pozici  Chief Field Office, P3, FTA, Doněck, Ukrajina referenční číslo 546885. 
Tomas Skohoutil

#209 akim-czAAseznam.cz

2022-03-19 20:36

Mě podezření na zapojení poloti.. Nějaký údajný Mudr. Hubka spíše Mudr.Rousek přestavba nemocnice Trutnov .Můj Facebook a email s kontakty na dodavatele z celého světa .me vzdělání také Smart Hospital a pod. Jde celou dobu o krádež a vypracování evropě.dotac. a souvislosti s Kand..CSc a pod. Prosím chraňte L.Hubkovou 

akim-cz

#210 V Trutnově

2022-04-24 20:40

V Trutnově s t tef nové řadí L.Hubkova a Kushnirrova a spol. fakt mazec co si dovolí i nemocnice Trutnov Pojištění DAS škodní udalosti číslo 04-00496-22 , 14-02231-21 , 14-00757-22 a další také žaloba na ochranu osobnosti u okresní ho soudu v Trutnově na Kuschnierovou a Davídka  4 mil.kc Syntetická telepatie .

Tomas Skohoutil

#211 Záliby na ochranu osobnosti

2022-04-28 19:35

Řeším to tak za na osoby zapojene podávám zaloby na ochranu osobnosti 1.Kuschnierova ,Davidik - vzdělání ,dluhy ,sex.uchylka atd další bude něm.Trutnov cx Jan Kytyr ,Šiková V a J.Sik a pod. pojišťovna DAS škodní události ,

Tomas Skohoutil

#212 Akim-cz

2022-05-08 02:23

V Trutnově dělají ze vymáhají neexistující dluhy V.Sikova a J.Sik prý mají kvůli mě dluhy .Jinak Riaps TRUTNOV Mudr.Michalova se mě protizákonné snaží přes soud umlčet .

Tomas Skohoutil

#213 Ganstalking

2022-05-24 02:55

  • Opět mi je vyhrožováno vystěhováním a to za přímé asistence města , dovolil jsem si zveřejnit obsah vydírání a principu synt.telepatie a stal nepohodlným i pro moje zastupování DNR .Využil jsem zadržení nájemného nájemníkem kvůli diskriminaci při pridelovani,byl způsoben společenský pokles
Akim-cz

#214 Ganstalking

2022-06-27 23:35

Ke ganstalkingu patří sexuální zneužívání a vykořisťování .A pokus o ovládnutí ,ten samotný tím je posedlý .A to i třeba předstírajícími tzv rodiči zde v čele s V.Šikova jako zoufalá oběť která vrací úder .A ji zastupující L.Hubková obět opět závislý a jeho možné budoucí uchilky , pedofilie především S.Šik podle L.Hubkové která není Šindler protože jeji údajný otec M.Hubksz hodinové Egyptské výuky poznal 1 podotýkám jedno slovo v cizím jazyce .Sláva Čechům .

Tomas Skohoutil

#215 akim-cz@seznam.cz

2022-07-29 22:41

Drábek Olfin Praha. ,L.Kuhn HIV Ruzyně 1.Stavebni Litoměřice Veronica zitova Riaps kmenová terapie 

Má rodina je v ohrozeni


Nepřihlášený uživatel

#216 Re: akim-cz@seznam.cz

2022-09-16 03:11

#215: Tomas Skohoutil - akim-cz@seznam.cz 

 

Má rodina je také v ohrožení. Já jsem sám v ohrožení. Ale v tomto "státě" s tím nelze nic udělat. Policie je na straně mafie, protože policie je součást mafie.

Nepřihlášený uživatel

#217 celá stránka neumí česky

2022-09-16 03:16

Takže celou stránku tu zabral příspěvkama Tomas Skohoutil akim-cz@seznam.cz a jaký to má přínos? Věty nemají hlavu ani patu, slova nejsou sklonované, je to někdo, kdo neumí česky. Proč sem chodí, když neumí česky? Jaký je cíl? A proč toho zrovna on píše tolik? No ale když tady zaznělo Doněck, tak jim fandím, uznal jsem ihned nezávislost jejich republiky a stydím se za naši zkorumpovanou českou vládu, která nezávislost Doněcké republiky neuznala.
Rostislav Eichler
Nový Jičín

#218

2022-09-19 22:55

Dobrý den 

Tohle je reálná věc, která by se měla řešit dřív než bude pozdě.

Musíme proti tomu jít jako jednota a nebát se !!! 

Za nedlouho vytvořím příspěvek na Facebooku bude se jmenovat POZOR!!! RADIOFREKVENČNÍ ZBRANĚ V ČR.

prosím všechny nezaslepené šťastlivce co si tohle uvědomily ať se přidají!!! Něco se s tím dá udělat.. uvědomte si že kdyby něco takového nebylo, nikdo to neřeší. 

Ale jak je vidět prožívá to stále víc lidí a věřím, že to zasáhne celou populaci pokud s tím něco neuděláme. 

Tahle zbraň je tak diskrétní, že drtivá většina postižených lidí si toho není vědoma a to je na tom to nejhorš.

Není to lehké poznat ale jsou na to metody! 

Jde to poznat pouhým sluchem, nejlépe tak, že si doma v noci vypneme veškerou elektroniku co by mohla vyzařovat tyto frekvence a poté posloucháme malé bzzzz.. nebo jemně či více pisklavý radiofrekvenční zvuk a podobně... 

Jestli že tohle uslyšíte je dost možné, že je takoví člověk ve většině případů nezákonně odposlouchávan a bylo mu narušeno jeho soukromý způsobem jakým si to ani nenumíme představit. 

Týká se to nezákonných odposlechů kybernetického útoku do našich mobilu i počítačů... Potlačování naší svobody a porušování našich občanských práv.

 

 

 

 

 


Anonymous

#219 Knihy v češtině

2022-09-21 23:26

#218: Rostislav Eichler -  

 V češtině existují asi jen dvě knihy o dálkovém ovládání mozku

První je zdarma ke stažení tady

Psychoelektronické ohrožení demokracie.doc

na stránkách zakaz.webgarden.cz

Druhá je populárně naučná s názvem Deformace emocí, myšlenek a chtění je sehnatelná v knihovnách nebo knihkupectvích

v národní knihovně odkaz aleph.nkp.cz/F/?func=direct&doc_number=002160011&local_base=NKC

V angličtině stojí za pozornost například 

The Encyclopedia of Mind Control: Strategy, Natural and Man Made

nebo

The Body Electric: Electromagnetism And The Foundation Of Life

V té druhé je toho méně. Spíše ke konci knihy.

Rostekk

#220 psychoelektronické podněcování mozku

2022-10-15 19:54

Pravda o přísně tajné technologii vyvíjené po několik desetiletí ovlivňující činnost lidského mozku pro kontrolu myšlenek se stala víc než skutečností.

Stimulační přístroje jsou schopny změnit náš duševní stav a nyní jsou provozovány na území ČR.

Covid19, válka na Ukrajině, stoupání cen
informace kterými jsme zaplaveni každý den slouží k odvedení pozornosti od pravé podstaty věci.

Úsilí najít skutečnou pravdu, tkví v odhodlání každého jednotlivce, který otevře svou mysl stane se vnímavější a více prozíravím. 

Každé nově nabité informace jsou kousky skládačky které do sebe zapadjí. 

Doporučuji se podívat na historii rozvoje dálkového ovládání mozku a jak tato technologie funguje. 

Obrana

Zkuste si stáhnout generátor frekvencí porovnejte se zvuky které slyšíte. Součástí aplikace by měl bÿt white noise (bílý šum) ten používám jako částečnou obranu proti psychoelektronickým útokům býlý šum je podobný dešti a přehlušuje většinu frekvencí. V Dobré aplikaci najdete vysokou škálu přírodních zvuků které také pomáhají.

Nejvíc zranitelná je doba před spánkem, kdy převažují alfa vlny a  poté kratičkou chvíli  theta. Je to doba kdy  mužou dokonce manipulovat našimi sny... Má obrana na večer před spaním je stimulační hudba na kterou se snažím naladit když usínám. Jakmile mozek přejde do stavu spánku tzv (delta vln) uzamkne svou činost a vníman jen zvuk na který je nalazen. 

  1. Upozorňuji že tato obrana není nijak podložena. Vytvořil jsem ji z logického uvažování na základě toho jak tato technologie funguje.

Na Facebooku existuje skupina pod názvem psychoelektronické podněcování mozků kde se mohou lidé sjednotit a zjistit historii vývoje  a informace potřebné k pochopení této technologie.