Navrácení pomníčku Rosti Plíška


Nepřihlášený uživatel

#51 Re:

2012-09-07 00:29

#50: Simon -

Na vrahy asi s bazukou.

Petra

#52

2012-09-07 00:31

Vrah.. v klidu na svobodě a o dobrýho člověka mín a ještě ta drzost napadaj monču a samika lidi nemáte srce potřebujete asi na léčeníí to je strašný normální člověk odejde od rodiny a blbeček tu zůstane :((( smutný opravdu :((((

Nepřihlášený uživatel

#53 Re:

2012-09-07 00:40

#52: Petra -

Dlouho tu nebude,podala jsem na něj trestní oznámení a s právníkem necháme přehodnotit předchozí z neúmyslného zabití na úmyslné,pár let to s těma urážkama vynese.Jindra Plíšková.


Nepřihlášený uživatel

#54

2012-09-07 11:49

je to velmi nechutné tady co se tady píše...malej je bez táty a vždy bude,Pan Fořt by se měl jistě stydět je to hnus CO SE TADY ŘEŠÍ..stydte se...je z vás aspon někdo kdo tý rodině pomohl,je z vás tady aspon někde člověk kterej malýmu a monice pomáhá nebopomohl je to jen odraz této doby hajzlové se mají dobře a slušní lidé se vezou...šáhněte si všichni do svědomí,pravda je jen jedna..a že se jí každej snaží překroutit to je bohužel pravda..držte se všichni slušní a igniorujte ,pravda je jen jedna

Nepřihlášený uživatel

#55

2012-09-07 13:59

Ano,je to opravdu dost nechutné,ten kdo zabije,nejen že z toho má pravděpodobně radost,ještě háže svoji vinu na jiné a to hlavně na ty ,kterým způsobil nepředstavitelnou ztrátu.Nechce se mi to řešit tady,tak to řeším hlavně jinde,ale nemůžu zabránit tomu,aby ta jistá osoba si ty svoje výjevy vzteku a a svého černého svědomí vylejval zde.Nemůžu za to,že není vychovaný a ani dá se říct svéprávný ? JP.

Nepřihlášený uživatel

#56 Žádost o zrušení stránky

2012-09-09 16:29

Žádám zakladatele této diskuze o navrácení pomníčku, aby stránku zablokoval nebo zrušil. To o čem se tady teď píše nemá s původní diskuzí nic společného a tak stránka neplní svůj původní účel. Děkuji Jirka otec Rosti.

Nepřihlášený uživatel

#57

2012-12-27 20:44

myslím že by se s měla velmi stydět a už si těžce zapomela na rostu vid...pro tvoje lehčí svědomí ti musíme říct že by s tebou stejně nebyl a že si ho takhle utrápila,nezabil ho fořt ale ty...tak se s tím nějak vypořádej

Nepřihlášený uživatel

#58 57

2012-12-27 21:24

ty kundoo vim kdo to pise !!!! ona nikdy na nej nezapomene kazdej den na nej mysli breciii !!!!!!! kazdej vi hovno zabil ho fort !! a kazdej na moniku cumiii jak kdyby ho zabil aona ale oni se milovali mam od rosti zpravy co mi psal jak ji miluje !!! vy buzici zdechli zarlite nebo nevim jak je nenchate na pokoji bude se to resit jinak !!!!! ona nepotrebuje trapit kazdej vi curaka a vy vsichni uplne !!!! rodina pratele vedi jak ji je a vy zdechliny co vas jebe z evam neudelal dite ze miloval ciganku stim se smirte protoze ani jeden na ni nebudete v zivote mit ubozaci !!! a jak zjistim kdo to psal mam kamarada na kriminalce a zjisti mi IP adresu tak klidne vas zmrzacim z apodminku mi to stoji !!!! a necham si to zjistit hned zitra !!!!!!!!

Nepřihlášený uživatel

#59

2012-12-27 21:30

No ten kdo to napsal jen zavidi nic vic a je tu dost lidi co maj vztek ale me muzete tak vylizat a asi nekdo to nemuze prekousnout ze byl semnou a ne stakovejma slapkama jako ste byli vy a ja jsem ho zabila jo uz jste trapny lidi vzdyt si nevidite do huby a na vas dojde a ja vam to preju takovejm co chtej ublizovat vy to sami poznate ani nebudete vedet kdy a pak se budu vysmivat ja vam...a jeste neco jsem piste a ja si vas najdu me je to jedno dam to na policajty a budou to resit ja uz vas mam dost a hlavne ty kundicky zamrzly co se stim nemuzou smirit ze rosta me miloval a ma semnou dite..

Nepřihlášený uživatel

#60

2012-12-27 22:17

A pozor Fort ho vubec nezabil co melete za sracky to uz je moc ste asi uz labilni

Nepřihlášený uživatel

#61

2012-12-27 23:19

Hele, co kdybyste se trochu naučili česky. Lépe
by se ty vaše hovadiny četly.

Nepřihlášený uživatel

#62

2012-12-27 23:20

a co kdyby ste vy dali uz jednou pokoj co?? rasisti zasrany

Nepřihlášený uživatel

#63 Re:

2012-12-27 23:43

#62: -

Nedráždi hada bosou nohou, blbečku. Ptal sem se jednoznačně. Chodil tady někdo z přítomných lespoň do měšťanky?


Nepřihlášený uživatel

#64 taRe:

2012-12-31 18:47

#59: -

tak jen pro pořádek....není co závidět,pro tvou informaci po rostovi zůstal ještě jeden syn,ale to je tím že to nechceě slyšet...závidět to určitě ne...nemáme co...my můžeme jen litovat malého samuela...že má takov= dětství


Nepřihlášený uživatel

#65

2012-12-31 18:57

Koukám, Rosťa prcal, jak červenej brabenec...

Nepřihlášený uživatel

#66

2013-01-02 17:51

tak hurá-amnestie
Michaela Plíšková

#67 DOST !

2013-08-08 15:38

Už toho mám vážně dost, jediné co umíš je pomlouvat a přetvařovat! Je i toho více co ti jde. Ale to že si zavraždil mého bráchu, to ti asi nedochází co ? Kdyby si aspoň šel a Samíčkovi dával nějaký peníze nebo mu něco koupil, snažil by si se. Ale místo toho máš mnoho slov okolo. Monika a Rosťa byly šťastný pár, vím že byl šťastný. Nejenom tím že psal, ale sám mi do očí říkal. Kdyby Monču nemiloval nebyl by s ní nebo by se s Mončou nebavil. Měl s Mončou dítě, to že ty si jim to celou dobu nepřál, ještě aby jo když si nikdy takový vztah neměl. Jenom žárlíš že můj bráška se měl líp než Ty. Že si dokázal poradit, a dokázal Monču milovat. Každý má svoje chyby, ale Ty tvoje rasistické nadávky si vycpi někam. Aspoň je čistotnější než Ty, a má více rozumu. Mého tátu si vůbec neber do pusy. Můj táta se o Rosťu staral a miloval ho! Kdyby se můj táta o něho nestaral, tak by ani ten pohřeb s Mončou nezaplatili. Na to se asi Ty nekoukáš co ? O Jindře Plíškové vůbec nebudu mluvit, mám k tomu své důvody. I když neměl pár věcí, já je taky neměla. Ale aspoň jsme dokázali milovat! Ty ani vlastně nevíš co můj brácha chtěl nebo nechtěl. Hrál sis na nejlepšího kamaráda. Kdybys měl mého bráchu rád, tak bys ho k sobě do auta nevzal když Ti bylo blbě. To už nevymluvíš u nikoho. Jednoho dne tě stejně bůh potrestá! Vlastně si vůbec neměl jezdit do práce. Jsi stejný jako ostatní. Aspoň kdyby jsme tu blbou snahu viděli. To si říkáte kamarádi. Ale to po tobě chceme asi moc ? Víš co dej nám už pokoj, pro tebe stejně přijde bůh.
Michaela Plíšková

#68 Re: DOST !

2013-08-08 15:39


Nepřihlášený uživatel

#69 rosta

2014-10-13 09:10

 ten by asi chudák rosta koukal,co se tady děje...rádoby přítelkyně rychle zapoměla ,no cuž hlavně že si zaplatila dluhy