Stop sociálním dávkám romským občanům


Nepřihlášený uživatel

#51

2012-06-04 09:15

tak jako důchody i dávky by se měly dávat těm, kteří pracovali a mají zájem pracovat. Nefachčenka odmítám živit z daní, na které přispívám. Výmluvy typu, nikdo mne nechce do práce nejsou akceptovatelné. Kdo chce práci si najde. Vzdělání je plně v rukou všech, tady je problém evidentně na straně cigánů. Kdyby místo zlodějin posílali rodiče děti do školy, nebyli by na mentální úrovni, na jaké jsou. pokud se nezmění systém vyplácení dávek, nebudou tito lidé pracovat nikdy a vycucají nás jako vši.

Nepřihlášený uživatel

#52

2012-07-18 13:16

Nemám nic proti slušným Romům, ale musí začít sami od sebe a ne čekat s nataženou rukou. Je jasné, mnohdy pobírají léta dávky, které se rovnají mzdě lidí pracujících na vesnici. Považuji tento systém dávek za asociální.

Nepřihlášený uživatel

#53 odpoveďRe:

2012-07-19 14:05

#11: -

Ano máte pravdu,kdo nepracuje ať nejí..Martina

Pet.15

#54 Re: Pet.15

2012-08-22 20:16

#13: -  

 Toto je bohužel zcela normální jev.Léky zdarma,lékaře mají zdarma a další vymoženosti.Jak to bude dlouho ještě trvat?Jenom rodí,lemtaj,fetujou,hrajou automaty,přepadávají ve skupinách a chodí pro podpory.


Nepřihlášený uživatel

#55

2012-09-14 03:05

Dobrý den,bydlím v baráku,kde jsem jediná bílá a je to katastrofa.Jsem na mateřské dovolené a ta jak jistě víte není nic moc.Proč ale jdu na poštu a degeší si vyzvedávají 10ti tisícové sociální dávky.Oni snad mají přídavky i na vajíčka

Nepřihlášený uživatel

#56 nespravedlnost

2012-09-26 21:32

Lidé jsem s váma, vím co stojí vydělat si na denní chléb poctivou prací a neměnil bych. Nemohl bych žít na úkor druhých ani kdybych měl tu možnost, počítám s tím, že budu pracovat až do smrti, neboť už nebude ani na důchody. A když vidím romy? Tlusté pupky, drahé hadry, i mimina mají soupravy adidas, auta, předražené byty, které sociálka vesele platí z našich daní a mnoho dalších výhod...a to vše bez sebemenšího přičinění....Jsem pro, aby i lidé pobírající sociální dávky museli vytvářet hodnoty, třeba uklízet město, pečovat o seniory, nebo třeba přehazovali jednu hromadu písku na druhou, ale měli zkrátka povinost. JInak se stane, že až jich bude víc než nás, dopadne to velice zle. Bděmě!
Snižte dávky,nebo zabít (válka)

#57 cikani

2012-10-23 14:38

Já jsem Rasista a vážně je nenávidim , měl jsem spolužačku ty je teď 16 a je ve čtvrtým měsíci, a nepracuje u nich doma nikdo a to jich je 11 , říkala že dostane porodný 13 tisíc a že dostane na dítě 9 každej ěmsíc, romové na škole mají všechno za darmo a škola jim ještě platí autobus. no hnus
Alexie

#58 Re: Včera jsem zde napsala

2012-11-07 09:45

příspěvek ale zřejmě nějaký šotek či příliš uvědomělý občan se rozhodl ho smáznout.
Tak ještě jednou.Zrušení dávek se dotkne všech bez rozdílu ale křičet budete nejvíc zase vy!

Nepřihlášený uživatel

#59 Re:

2013-02-05 18:44

#16: -

Odpovím velice snadno,žijou i tři generace poblíž a mladá přijde do jinýho stavu, tak se potom jako otec uvede ten nejstarší chlap z rodiny a ten zaklepe bačkorama a to mrně má sirotčí důchod ačkoli originál tatínek žije s ním.Také na úřadech udělají bububu,že si půjdou stěžovat na diskriminaci (třeba jim řeknou že by je mohl zaměstnavatel vyhodit) a ty úředníci ze strachu jim to přiklepnou.


Nepřihlášený uživatel

#60

2013-02-06 19:54

Jediná možnost jak se zbavit těchto příživníků je, to co kdysy zavedly v USA, rezervace, kde by si byli nuceni pěstovat produkty pro svou obživu,
takže dostatečně velké a hlídané.,i zapojení jejich členů do dalších aktivit pracovních. Hlavně by se nesměli toulat po republice, okamžitě sebrat a dodat zpět.Byl by konec i jejich dětských loupeživých tlup po velkých městech.
Pavla

#61

2013-03-31 21:49

Souhlasím s touto peticí.Nic nedělají a jen už 23 let berou podpory,přídavky,příspěvky na bydlení.Chodí oblečeni ve značkovém oblečení ,mají drahé kočárky, auta,bydlí v pronajatých nebo státních bytech, kde se jim doplácí vysoké příspěvky na byty aniž by museli splácet vysoké hypotéky,neplatí u doktora a v nemocnici ani v lékárně, protože jsou sociálnš slabí.Doplácí se jim nedoplatky na plyn a elektriku a oni po nocích řvou a dělají bordel v barákách a bílý kteří musí ráno do práce po jejich nočních exemptore,jdou do práce psychicky vyčerpaní z nevyspání a mají smůlu, protože nemají nikde dovolání a obranu.Jejich volání po nápravě tohoto stavu se dnes nazývá diskriminací a rasismem.Bohužel je tu diskriminace ale je obrácená a to směrem k té většině,těch bílých kteří na takovýto jejich zahálčivý život přispívají nutně svými daněmi .Dejte jim jen minimální dávky a na jejich výhrůžky,že budou krást zvyšte počty policajtů aby nás před jejich zlodějnami a přepadáním chránili.Dětské domovy/kde neplatí na své děti/ i kriminály jsou plné většinou jen cikánů.Za totáče dobře věděli proč je nutili makat.Samoživitelky s dětma se musí starat aby své děti uživily a navíc nedostanou nic a ještě nedostávají třeba ani alimenty a nikdo se jich neptá zda po zaplacení nájemného jim zbyde na obživu dětí na školní potřeby,oblečení a nedostanou ani jednorázovou pomoc a to asi proto,že mají špatnou barvu pleti a nepatří k protěžované a opečovávané menšině.Není těm našim zákonodárcům jasné,že se rodí tak málo bílých dětí a cikánské matky rodí jak o život,protože bílé matky přistupují k počtu svých dětí zodpovědně a pořizují si jen takový počet který mohou uživit na rozdíl od těch cikánských,které vědí že buď dostanou sociálky a nebo skončí v děcáku,ale stále za všech podmínek je živí stát a to vše na úkor lidí kteří se snaží pracovat a tak se uživit.Jak je možné, že naše nepřizpůsobivá menšina za léta kdy nikdy nepracovali dostane větší důchody než lidé kteří poctivě celá léta pracovali a odváděli státu daně a sociální odvody a dnes po zaplacení nájmu jim zbývá pouze na přežití,nemají na léky,nejsou zproštěni poplatků u lékaře, v nemocnici,v lékárně u zubaře a nepřizpůsobiví jsou zproštěni všeho ,protože mají v ruce potvrzení že jsou sociálně slabí.Kde jsou práva většiny proti menšině.Tento systém,který se honosně nazývá demokracie je systém kde neslušní a nemakačenové mají práva a ti slušní/nechci říci přímo blbí/mají jen povinnosti.Kde jsou ty proklamovaná hesla o rovných právech.Chtěla bych se dožít té rovnosti.Pro mne bude domokracie a rovná práva až tehdy,kdy ten kdo poctivě pracuje bude v nákupním středisku přes pokladnu jezdit s plným nákupním vozíkem a ten kdo žije na úkor ostatních půjde s poloprázdnou igelitkou,přesně podle přísloví našich předků "Bez práce nejsou koláče a ten kdo nepracuje ať jí suchej chleba"Zatím je to obráceně,ti kdo pracují a nebo celý život pracovali jdou s poloprázdnou igelitkou a cikáni po přebrání sociálních dávek s narvaným vozíkem ve kterém trůní i dost lahví alkoholu aby mohli večer slavit dávky a ničit a deptat celou noc své sousedy "gadži".A pak se někdo diví,že se národ stává takovouto sociální nespravedlností rasisty.Naši slavní zákonodárci lidi do rasismu bezohledně ženou.Nespravedlnost vyvolává agresi a nenávist,tlak vždy vyvolává protitlak.Jak dlouho ještě bude trvat než rozumní lidé pochopí,že tudy cesta nevede a začnou hledat cestu k nápravě.

Nepřihlášený uživatel

#62 Re:

2013-04-03 17:18

#34: -

jojo

 


Nepřihlášený uživatel

#63

2013-04-09 07:07

At je dostavaji jen ti kteri makaji,a ne zlodeji kteri chody po marketech a kradou,jak cesky tak romove,ja delam z romama chytame zlodeje,jsou na sockach a oni si prijedou autem a jdou si krast,i nekteri romove jsou pro aby tyto lidi si nezaslouzi nic jen zivotni minumum,ne vsechni romove sou stejni.

Nepřihlášený uživatel

#64

2013-06-30 20:20

Souhlasím naprosto se vším. Kdo nepracuje a přitom může, tak ať takymnebere a nejí. Jak k tomu přijdou obyčejní a slušní lidé,kteří pracují celý život a mají se leckdy hůře než romové. Kdo vlastně vymyslel tuhle nesmyslnpi politiku,která noc nečeší?

Nepřihlášený uživatel

#65

2013-07-01 19:36

Je důležité spojit všechny síly, které objevily spojitost mezi dnešním katastrofálním hospodářským, politickým a morálním stavem naší společnosti a tím, že díky Klausovi a spol. zůstaly zachovány staré pořádky - vč. zákonů (aby se staré struktury mohly dál obohacovat), komunistů na soudech a policii (aby staré mafiánské struktury nemohly být potrestány)!!!! Proto Klaus nechce jednotnou Evropu - jeho mafiáni by ztratili moc! Nenecháme se dále stahovat do bahna těmito živly! Jsme nezkorumpovaní lidé, nezkažení komunizmem a používáme zdravý selský rozum.
Dle Komunistů, Ale Proti Nim: Za Opravdovou Revoluci, Nové Znárodnění A Pak Privatizaci, Ale Bez Nich.
Budoucí příznivci strany RAS (sice nás předběhl otec Davida Ratha, který dostal krycí jméno RAS v StB, ale to nás nezastaví při sjednocování antikomunistů!) protikomunistického zaměření! Skončete se starými zkorumpovanými strukturami, které zbohatly na chudobě ostatních. Podepište, prosím, petici nutnou k založení této strany: RAS - Revoluční Antikomunistická Strana na http://jednej.cz/petition.php?id=1805

Nepřihlášený uživatel

#66

2013-07-21 11:21

už podepisuju několikátou petici s podobnou tématikou jsem zvědav kdy mě za moje názory zavřou :) pro policii: už se těším

Nepřihlášený uživatel

#67

2013-08-02 20:12

Ano, souhlasím - kdo nepracuje, ať nejí a bez práce nejsou koláče!I já znám rodinu, která se chová slušně, ovšem na to, že nikdy nepracovali, mají dva domy vedle sebe, každou chvilku nové auto a tak krásně zařízený dům, že takové bydlení já nikdy mít nebudu. A představte si, že úřadům nakukali, že jim na to všechno dala babička ze Slovenska. Je to prostě k pláči a chtělo by to vypráskat naše politiky, aby už konečně něco dělali, než začnou opravdové nepokoje!Milena.

Nepřihlášený uživatel

#68

2013-08-06 08:30

Co to je romští občané,co takový honosný název.Kde se to plémě vzalo?Myslel jsem,že po světě po staletích kradli cikáni?

Nepřihlášený uživatel

#69

2013-08-06 10:07

Souhlasím,protože bez práce nejsou koláče!!!

Nepřihlášený uživatel

#70

2013-08-07 06:43

Mě nevadí kdo jaké je národnosti, barvy pleti nebo vyznání. Ale proč mám živit někoho kdo nedělá a dělat nechce ? Viděl snad někdo vietnamce jak si jde pro soc. dávky? Já tedy ne. A co jich tady je.

Nepřihlášený uživatel

#71

2013-09-08 21:57

Cikáni dostávají soc.dávky na které Češi nemají nárok, cikáni neplatí nájem a inkaso, cikáni nepracují. Ptám se KDY NA TOTO VŠE BUDOU MÍT NÁROK ČEŠI?
Tak aspoň na 10 let by na toto měli dosáhnout Češi a cikáni ať na nás pracují.

Nepřihlášený uživatel

#72

2013-09-08 22:07

teď ať pracují cigoši na nás Čechy, protože Češi si zaslouží odpočívat

Nepřihlášený uživatel

#73

2013-09-12 18:39

na Facebooku asi pracuje taky takové etnikum jako jsou cigoši, protože mě stále blokují když napíšu pravdu, dnes to je kvůli tomu, že jsem napsala, že jejich domov cigošů je v Indii. Je smutné, že na FB pracují lidi bez vzdělání, doporučuji jim, at si dodělají vzdělání

Nepřihlášený uživatel

#74 Re:

2013-09-12 18:42

#51: -

bohužel máme špatnou barvu pleti, zajímalo by mě, kolik z těchto cigošů má vláda, musí to být hodně peněz, když pracující slušný Čechy zadupe pod takovou špínu jako jsou cigoši

 


Nepřihlášený uživatel

#75 Re: cikani

2013-09-12 18:45

#57: Snižte dávky,nebo zabít (válka) - cikani

cigoši mají všechno zadarmo a jedna rodina bere i 92.000,- Kč v Dubí na Teplicku, zřejmě naše vláda má za to hodně peněz když dokáže nás slušný pracující Čechy kvůli CIGOŠŮM  ZADUPAT  DO ZEMĚ - HNUS