Stop sociálním dávkám romským občanům
Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Stop sociálním dávkám romským občanům
|
Nepřihlášený uživatel |
#12012-03-19 21:41Sou to jen vyžírky.Přivandrovalci kočovný. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#22012-03-19 21:45proc zrovna takovy lidi maj neco dostavat kdyz mi bily na to narok nemame mi chceme taky |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#32012-03-19 22:01už aby to bylo... |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#42012-03-19 23:35Nejen romským, ale všem, co si zvykli nepracovat!!! :o( |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#52012-03-27 20:00stejne davky a podminky pro vsechny.Ne diskriminace pro bile |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#6 Stop sociálním dávkám romským občanům2012-03-30 11:55Můj názor je že na barvě nezáleží,nemaká nechce nic dělat-nic nedostane.Problém je že toto etnikum je v nepracujících nejvíce zastoupeno. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#7 Stálý měsíční plat2012-03-30 16:49Možnost stálého měsíčního platu bez žádných investic, kromě vašeho času. Mrkněte na http://pritel007.webnode.cz a přečtěte si info |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#82012-04-20 17:59všichni jsme si rovni a já když nemám bohužel práci a jsem na UP tak taky nikde nic bohužel nedostanu , všem stejně - rovnost , čestnost |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#92012-04-22 12:29Jsem naivní,ale přála bych si aby se romští spoluobčané chovali jako slušní lidé a museli pracovat a když ne tak ať si užívají chudoby jako ostatní obyvatelé tété republiky. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#102012-04-22 15:44Všem stejně bez barvy pleti a rasy! Takhle je pracovat nenaučíme a hle jakého vděku z jejich strany se nám dostává. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#112012-04-24 10:13pracuji už přes 30 let,nikdy jsem žádnou podporu na bydlení a ani nevím na co všechno romové pobírají soc.dávky nežádala,tak ať pracují...!!!bez práce nejsou koláče!!!To říkaly naši rodiče. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#122012-04-24 22:57Chtějí být na tom stejně jako ostatní lidi ,ale stále si stěžují.Zakaže pro ně dávky a ať nemají úlevy jako ostatní lidi. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#132012-04-25 20:18syn se dostal do prekérní situace a snacha nedostala ani korunu s ní byli romští obyvatelé a těm se dalo vše |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#142012-04-26 19:16už aby to bylo,je toho až moc. doufám,že se už češi začnout bouřit,protože už je to všechno nesm¨nesitelné. tak to podpisujte at je nás více. doufám,že to k něčemu bude. tak pokračujte. jarka |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#152012-05-01 11:30léta jezdím do práce přes cikánskou kolonii.Všude bordel,špína ,odpadky.A kdo myslíte,že jim to uklízí? Četa bílých v rámci veřejných prací.Pro cikány veřejné práce nejsou? Ať si ten svinčík po sobě alespoň uklidí!když už pobírají tak luxusní soc.dávky o kterých si bílý muže nechat jen zdát. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#162012-05-02 22:51Jó, Romové, ti se mají. Nosí značkové oblečení, kouří,jezdí v drahých autech, jsou ověšeni zlatem, že by si na to všechno vydělali. Ráda bych věděla jak, poradí mi někdo? |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#172012-05-03 19:56Sociální dávky je nutno upravit tak, aby byly vázány na dobu pojištění .A to zákonem - tedy kdo nebyl nikdy pojištěn nemůže brát dávky. A z výhružkami, že budou krást si holt musíme poradit . Není možné, aby sociální dávka byla větší než důchod horníka. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#182012-05-04 15:32Jsem pro rovnou politiku pro všechny. To se bohužel v našem státě v romské otázce neděje. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#192012-05-05 14:18Máme zde polské,německé,aj.menšiny,přesto pouze romské menšině cpeme horem dolem sociální byty dávky a jiné.Jsou to občané České republiky.Žádné vyjimky.Děti šup do školy,když neumí 5 vždyť i české děti nosí 5 :-)Pokud se neumí chovat trest.Zavřít potrestat.Všem stejně.Spousta českých lidí má děti,malou výplatu,bydlí u rodičů,a nikdo jim byt neplatí.A je dost lidí bezdomovců,s adresou na městském úřadu.Nikdy jsem neviděla bezdomovce cigána.A pokud něco ničí,zaplatit a ať bydlí ve stanu když se neumí chovat v bytě!!!!!Je přece demokracie.A znám rodiny,které žijí stejně jako ostatní slušní lidé.Takže STOP PRIVILEGIíM PRO ROMY!!!!!!!!!! |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#202012-05-06 09:26Zajímavé je, že jsou postihování a buzerováni pouze občané většiny viz třeba chodit se hlásit na poštu jako nezaměstnaný, ale nenáviděná menšina, které se říká nepřizpůsobivá se naopak tak přizpůsobila, že znají pouze svá práva, ale když jde o povinnosti tak je to rasismus.A stát místo a by to radikálně vyřešil tak to podporuje, stále mi není jasné proč. Je to tak jednoduché, nepřispíváš a nikdy si nepřispěl do systému ani korunu tak žádné dávky, umíš dělat děti tak se o ně postarej, ne ale tak ,že si zajdeš vyřvat dávky na sociálku.Dalo by se pokračovat, ale pro některé vyvolené jsou to asi voliči,bez kterých by nemohli být u svých koryt. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#212012-05-06 13:48My si můžeme tak leda zanadávat, protože v této republice se zákony rozhodně nezmění a to je velmi kruté vůči nám, kteří jsme poctivě pracovali, šetřili z toho mála, co jsme dostávali a teď platit tak nekřesťansky drahé poplatky v nemocnici+u lékařů, fuj, je mi z toho moc moc zle, Hana. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#222012-05-06 13:59Ještě 1 zmínka: byla jsem v dubnu v nemocnici s romskou pac., celá její rodina + všichni příbuzní jsou normálně vyučeni, koupili si dohromady starší dům, vzájemně si pomáhají a hl. pracují. Fakt je, že některý zaměstnavatel romy nepřijímá...Hana. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#232012-05-06 23:55místo finanční hotovosti něco jako stravenky. stravenky pry automat hrací nebere,alkohol koupiti nelze,a prostitutky taky nelze |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#242012-05-07 11:15 CO JE TO ZA HOVADA! 80 DNÍ 80 EORO,TO JSEM JEŠTĚ NEVIDĚL V PETICI!!! |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#25 Re:2012-05-07 20:38hnus ,hnus, hnus, jak je vidim jak se jen rozmnožují, fuuuuj !!!! |
|
| |
|
Chcete něco změnit?
Bude-li člověk mlčet, nic se nezmění.
Autor této petice se rozhodl něco změnit a jednat. Uděláte to samé?
Další petice, které by vás mohly zajímat
Petice za zavedení menstruačního volna v České republice
28 497 podpisů
2 024 Podpisy / 24 hodin
15 Jun 2026
‼️VELEZRADA PREZIDENTA‼️VÝZVA OBČANŮ SENÁTU PARLAMENTU na vyhlášení veřejného slyšení podle § 144 jednacího řádu Senátu k návrhu na přijetí usnesení k podání ústavní žaloby na prezidenta republiky
32 248 podpisů
155 Podpisy / 24 hodin
19 May 2026
Za udržitelné a humánní řešení pro kočky Apolinářky
2 713 podpisů
146 Podpisy / 24 hodin
10 Jun 2026
Žádáme vedení VŠZaSP sv. Alžběty o přehodnocení rozhodnutí a zachování pracovního poměru PhDr. Petra Vadócze.
483 podpisů
77 Podpisy / 24 hodin
20 Jun 2026
Petice proti zrušení poplatků za Českou televizi a Český rozhlas
3 043 podpisů
34 Podpisy / 24 hodin
19 Jan 2026
Petice za zachování sousedských předzahrádek a zelených oáz v Havířově.
98 podpisů
23 Podpisy / 24 hodin
22 Jun 2026
Výzva pejskařů za vznik městské koncepce psích luk, výběhů a hřišť v Ostravě
262 podpisů
23 Podpisy / 24 hodin
9 Jun 2026
Otevřený dopis prezidentovi - Odebrání Řádu Bílého lva Volodymyrovi Zelenskyjemu
43 podpisů
21 Podpisy / 24 hodin
22 Jun 2026
PETICE PROTI STŘÍLENÍ SRNČAT, KOLOUCHŮ A JEJICH MATEK NA SPOLEČNÝCH LOVECH BEZ DŮKAZŮ A PODLOŽENÝCH DAT
1 235 podpisů
15 Podpisy / 24 hodin
5 Jun 2026
PETICE PROTI UZAVŘENÍ MŠ P. LUMUMBY 25 a jejímu ODTRŽENÍ od ZŠ KOSMONAUTŮ v OSTRAVĚ - ZÁBŘEHU
694 podpisů
9 Podpisy / 24 hodin
16 Jun 2026
Spravedlnost pro týraná zvířata z Chvalkovic - požadujeme zákaz chovu a trest pro pachatele
95 podpisů
8 Podpisy / 24 hodin
18 Jun 2026
PETICE ZA OKAMŽITÉ DŮKLADNÉ PROŠETŘENÍ PODEZŘENÍ NA TÝRÁNÍ ZVÍŘAT V CHOVU PANA IVA KACHTÍKA A ZA DŮSLEDNOU OCHRANU VŠECH OHROŽENÝCH ZVÍŘAT
948 podpisů
8 Podpisy / 24 hodin
14 Jun 2026
Petice proti uzavírání plánovacích smluv před komunálními volbami 2026 - Přezletice
51 podpisů
7 Podpisy / 24 hodin
20 May 2026
Petice.com
Poskytujeme zdarma hosting pro on-line petice. Vytvořte profesionální on-line petici díky našim výkonným službám. Naše petice jsou každý den uvedeny v médiích, takže vytvoření petice je skvělý způsob, jak upoutat pozornost veřejnosti i těch, kteří o daných věcech rozhodují.