Řidič autobusu občan Roman Smetana. Petice proti jeho uvěznění.


Nepřihlášený uživatel

#901

2012-04-13 19:47

Jsem naprosto proti uvěznění pana Romana Smetany.A co provedl?To,že přimaloval něco veřejně tomu zloději Kalosek.Nečas,Drábek atd?Já jsem ochotna dělat to samé...Vždyť dělal jen to,co je pravda!!!! Pan Roman Smetana nepatří do vězení.Kam patří potom Janoušek a Bárta,který dnes odešel od soudu jen s podmínkou?To je v tomto státě ale špíny.Fuj,je mě z toho na zvracení...

Nepřihlášený uživatel

#902

2012-04-14 01:14

Jestli bude naplněn trest od paní Langerové panu Smetanovi, tak to považuji za poslední kapku ...
Tohle už nemůžeme přehlížet.

Nepřihlášený uživatel

#903

2012-04-14 15:52

Pokud občan Roman Smetana uhradil vyčíslenou škodu a byla poškozeným přijata,tak lze předpokládat to,že věc je vyřízena.Ostatní akt lze hodnotit jako politic-ký nesouhlas a uložení trestu,jako by se jednalo o politický proces."návrat politického útlaku"?.

Nepřihlášený uživatel

#904

2012-04-14 19:35

Dostal již pokutu kterou zaplatil.Tak proč má jít do vězení? Je přeci hloupé aby byl potrestaný dvakrát za jeden přestupek.A také máme přeci svobodu projevu.Politici by se měli zamyslet nad sebou.Pak pochopí proč to lidé dělají.

Nepřihlášený uživatel

#905

2012-04-14 21:55

V republice se rozkrádají miliardy,nikomu se nic nestane a Roman dokreslí pravdivě plakáty a má problém jako Brno. Toto je obraz celé naší společnosti. Kraď,podváděj....ve velkém,hlavně žádné drobnosti,hlavně pravdivé.
Dino

#906 Re: RS

2012-04-14 23:11

#897: -  

Nejsme zločinecká organizace. Většinu členské základny tvoří slušní lidé (nejsme ovšem vidět). Stydím se za MS ODS Olomouc. Za to, že podala tak absurdní žalobu, která je důkazem arogance jejích členů, naprosté neschopnosti sebereflexe, a především lidské malosti dotyčných členů. Zároveň jsem velice nepříjemně překvapena tím, že vedení ODS tuto záležitost striktně neodsoudila. Ale věřím, že ODS je na cestě morální obrody. Ta ovšem bude přicházet zezdola. Na tom "úžasném vrchu" to prostě nefunguje. Neodsuzujte nás všechny. Mnoho z nás věří ve filozofii ODS, nikoliv ve vedení, či hlupáky. Ty je, bohužel, vidět a slyšet. Dejte nám, slušným, šanci se prosadit.


Nepřihlášený uživatel

#907

2012-04-15 01:53

Za takovou hovadinu vězení?!!!Potrestat by hlavně potřebovali ti,kteří zadlužili náš stát a dělají mu jen ostudu.Je to do nebe volající jak s námi zacházejí.Nejsme kus hadru aby se s námi vytíralo kde co!!!
NIVA

#908 Řidič Roman Smetana je nevinen!

2012-04-15 22:57

Obyčejnej člověk má jít do vězení za nic a vláda která krade si bude běhat na svobodě a krást dál?! Na každý prase se vaří voda...,ale že těch prasat ve vládě máme!!!
PiP

#909 Re: trest

2012-04-15 23:25

#26: atan - trest

nejprve dostal 100 hodin prospěšných prací - trest za spáchaný čin - ať chce nebo ne - udělal to a kolegové to oznámili...   samozřejmě nahradit vzniklou škodu (15 000 - normální cena). Práce nevykonal, soud (jakýkoliv) musí zěnit na nepodmíněný trest - takže 100 dnů natvrdo.

Nepochopím čemu se kdo diví - až vaše dítě někomu rozbije okno, vy ho zaplatíte a dítě dostane na zadek....

 


Nepřihlášený uživatel

#910 Re: Řidič Roman Smetana je nevinen!

2012-04-15 23:26

#908: NIVA - Řidič Roman Smetana je nevinen!

Řidič Roman Smetana je nevinen! - to je blbost - poškodil cizí věc ?  ANO, poškodil.


Nepřihlášený uživatel

#911

2012-04-16 11:07

Vypadá to že mocní této země budou brzy za občanskou neposlušnost své občany pro výstrahu věšet...
Pokuta 15,5 tisíce, kterou zaplatil, by měla stačit. Kolik vandalů si šlo sednout za poničené značky u silnic, za graffiti, za poničené pomníky???

Nepřihlášený uživatel

#912

2012-04-16 11:21

Dobrý den už jen ta soudkyně tam vubec neměla figurovat asi i kvuly střetu zájmu , a jak muže jít někdo za tohle do vězení maloval tykadla a co děláte jako bysme si všichni vzaly vzor ale dělejte dál a budeme všichni aby jste nás braly v potaz - chlap prac. je normální a Vy mu jako stát vaříte a to prezident jako ted spí jindy né ted proč tohle nás obyč. lidi zajímá , proč vězení chodil do práce jste sr. a výpověd a co jste mu to udělaly se životem běžte do prd. jako za komanču nic víc nato nemužu STYDTE SE!!!!!, poslanec Kalvoda který lhal šel také ? , měsíce jsme sledovaly v přenosu a poté tam ani neměl co dělat , co ten mladík který jezdil na náklady s ostatními - odsudte ho , a co ostatní kteří byly tak nezodpovědní a nechaly ho a ani se nesnažily aby vše splatil a odsudte je !!!!, pokutu zaplatil myslím že jinak bojovat nemohl a já souhlasím že aspon nějak začal , bombu Vám nedal , nikoho nefackoval tenhle člověk co to udělal taky tam nemá co hledat jako představitel měl jako chlap hned třebas i dát svou hlavu za to co udělal hlavu na špalek , odsudte ho nikdo nemá co nikoho beztresně fackovat a oduvodnovat si to muže jak chce i p. Bárta jste normální co už zase děláte nestačilo Vám co bylo do 89 vždyt je to stejný běžte do pryč ten člověk milost a odškodnit nemuže vykonávat zam. -  opustil ji bože další , a splatit co dluží - soc. zdrav. asi má ted i dluhy , jste bídáci a lháři jen poplatky STYDTE SE A ODEJDETE


Nepřihlášený uživatel

#913 Re: Re: Řidič Roman Smetana je nevinen!

2012-04-16 11:24

Dobrý den vyjádřil svuj názor , zaplatil co poškodil  jak mu bylo nařízeno  je to řádný zaměstnaný člověk  -  tak o co de , bohužel předst. fackuje mladý lidi  co je lepší #910: - Re: Řidič Roman Smetana je nevinen! 

 


Nepřihlášený uživatel

#914 Re: Re: trest

2012-04-16 11:38

a prosím Vás proč na zadek , asi neudělal schválně  rodič to probere s dítětem -  normální   , ten druhý asi to co Vy  když víte jak co bylo  a proč a otom toje celý . blbej příklad  , stane se nehoda ,  a ktý práci  -  až budete prac. jako řidič určitě v mezi čase odpočinku přijmete rád a bez výhrad 

 


Nepřihlášený uživatel

#915 Re: Řidič Roman Smetana je nevinen!

2012-04-16 11:42

#908: NIVA - Řidič Roman Smetana je nevinen! 

 PLNE SOUHLASIM ,  A PROTO JSTE URCITE BYLY , JAKO JA VCERA NA NAMESTI   PRISTE MAME DOJIT V TEPLAKACH  ABY TI NAHORE DOSTALY TENTO UBOR TAM KDE MAJI    


Nepřihlášený uživatel

#916

2012-04-16 12:02

víte až budeme na náměstí s tykadlama to bude za podporu p. Smetany mám sto chutí všechny co souhlasí at je tento člověk za tohle osvobozen je vyzvat , mají hezké v hračkářství mezi maskami já jdu do toho takže na náměstí
NIVA

#917 Re: Re: Řidič Roman Smetana je nevinen!

2012-04-16 18:15

#915: - Re: Řidič Roman Smetana je nevinen!

Bylo nás pár na náměstí! Jen mi mrzí,že nás tam byla jen hrstka o proti tomu kolik nespokojených lidí tady je. A každý holt svou nespokojenost dává najevo jinak,viz. p.Smetana.

Mamuša Danuša

#918 Re: Nechápu.

2012-04-16 18:54

#817: já - Nechápu.

Asi jste si nevšiml,ze nepočmáral nikdo nic vám,nýbrž vtipně vyjádřil svůj (a nejen svůj)názor na naší politiku.Navic na bilboardech v reklamní kampani zainvestované z daní nás všech.Tím spíš už nejde jen o proces "nějakého vandala",ale i o výsměch obyčejným lidem sdílícím stejný názor, který nikdy nijak nezveřejnili.Otázkou také zůstává,proč se v této zemi nepostupuje, jak zákon NAŘIZUJE,v každém případě.


Nepřihlášený uživatel

#919

2012-04-16 21:40

Je to směšné,za tykadla do vězení a ti co rozkrádají miliardy,se nám smějí.

Nepřihlášený uživatel

#920 Re:

2012-04-16 22:50

#906: Dino - Re: RS 

 Věřím, že v ODS jsou i slušní lidé, ale nejsou vidět ani slyšet. Obávám se, že se ti slušní nemají šanci prosadit. A věřit,

 že ODS je na cestě morální obrody je naivní. Proč by to dělali? Nic je k tomu nenutí. Jedno přísloví říká: Psi štěkají, ale

 karavana jde dál! My si zanadáváme, ale stejně se nic nezmění. Bohužel.  

 

  

 


Nepřihlášený uživatel

#921

2012-04-17 12:00

U některých "poškozených" by mi byly milejší zmalované huby naživo než na fotkách.

Nepřihlášený uživatel

#922

2012-04-18 17:02

Buďte rádi, že aspoň v někom zůstala chuť se vyjádřit k současné situaci a nechovat se jako tupý člen stáda...

Nepřihlášený uživatel

#923

2012-04-18 20:01

Demokratická společnost nemůže mít dvojí metr na své občany. Jeden někoho opilý přejede a díky kamarádům je beztrestný a druhý něco nakreslí na plakát a je odsouzen do vězení. To asi není v pořádku a to nemluvím o tom, že před soudem bych očekával spíše manžela paní soudkyně.

Nepřihlášený uživatel

#924

2012-04-18 21:32

Petici podepisují už jenom proto, že v pšípadé p.Smetany je nejnázornější úkaz toho, že v této zemi justice a soudy jsou pouhou fraškou! De facto je to stát kde nevládne právo, spravedlnost není a svoboda je jen pro nékteré... O nějaké demokracii můžeme leda snít!

Nepřihlášený uživatel

#925

2012-04-19 22:42

Tohle neni demokracie, ale diktatura. O nic lepsi, nez pred rokem 1989. Je to ostuda.