Řidič autobusu občan Roman Smetana. Petice proti jeho uvěznění.


Nepřihlášený uživatel

#526

2012-03-01 13:18

měli by zavřít zloděje z vlády a parlamentu,kteří rozkrádají republiku, a ne občany,kteří jenom vyjadřují svůj názor.

Nepřihlášený uživatel

#527

2012-03-01 15:47

Langrovi a celá pilitická garnitura si zaslouží jediné,co je u nás vyzkoušeno-defenestraci.
milena

#528

2012-03-01 15:52

pro naše poilitky jediná u nás ověřená věc -defenestrace

Nepřihlášený uživatel

#529

2012-03-01 15:54

Tak si říkám, zda tady není alespoň náznak analogie se začátky Václava Havla. Pan Smetana to tak jistě nebere ... ostatně pan Havel tehdy určitě také ne.
No nic - ta paralela se mi každopádně líbí :-)

Nepřihlášený uživatel

#530

2012-03-01 15:55

W.Sheakspeare(Sonet 66.),a po něm K.Kryl(Veličenstvo Kat-ironií je nadčasovost), definují stav věcí v naší zemi dostatečně výstižně- je to hodně neveselá karikatura právního státu.Jak a kdy vybředneme z tohohle marasmu-Pámbuví!!!Vážím si Vašeho postoje,občane Smetano! jam

Nepřihlášený uživatel

#531

2012-03-01 16:11

Tak a máme prvního politickýho... určitě již dřou jako koně, aby co nejrychleji vymysleli zákon o PTP nebo gulazích... za 15000 basa 100 dní, za rozkradené miliardy ministrem (poslancem, "senátorem", prezidentem.. doplň dle libosti)
princip

#532

2012-03-01 16:12

potrestání se inspirovalo Drdovým "Vyšším principem"

Nepřihlášený uživatel

#533 Re:

2012-03-01 16:12

#527: -

nač ta humanita, provaz je pro lumpy taky osvědčený


Nepřihlášený uživatel

#534

2012-03-01 16:15

Bojovat se šlechtou je těžké...

Nepřihlášený uživatel

#535

2012-03-01 16:25

Plně schvaluji veškeré dosavadní jednání pana OBČANA Romana Smetany.

Nepřihlášený uživatel

#536

2012-03-01 16:46

Jak by řekl klasik:"To jsou paradoxy!"

Nepřihlášený uživatel

#537

2012-03-01 16:59

Naši politici ve většině případů nejen ztratili veškerou soudnost, ale zdá se, že podobně jsou na tom i se smyslem pro humor. Je jen málo z nich, kterých si opravdu vážím. Panu Smetanovi bych chtěl touto formou poděkovat a chápu jeho odmítání milosti podporované komunisty, i když převlečenými, kterými se senát jen hemží. Zase brouci ...

Nepřihlášený uživatel

#538

2012-03-01 17:20

Propisky se můžou krást,ale tykadla malovat NE!!!

Nepřihlášený uživatel

#539

2012-03-01 18:03

Další ostuda české justice. Nic překvapujícího.

Nepřihlášený uživatel

#540

2012-03-01 18:35

je to volajaké absurdné
JMZ

#541 Historie se stále opakuje

2012-03-01 18:37

"To máme pěkné léto," navazoval Bretschneider svůj vážný rozhovor."
"Stojí to všechno za hovno," odpověděl Palivec, ukládaje tácky do skleníku.
"Ty nám to pěkně v tom Sarajevu vyvedli," se slabou nadějí ozval se Bretschneider.
"V jakým Sarajevu?" otázal se Palivec, "v tej nuselskej vinárně? Tam se perou každej den, to vědí, Nusle."
"V bosenském Sarajevu, pane hostinský. Zastřelili tam pana arcivévodu Ferdinanda. Co tomu říkáte?"
"Já se do takových věcí nepletu, s tím ať mně každej políbí prdel," odpověděl slušně pan Palivec, zapaluje si dýmku, "dneska se do toho míchat, to by mohlo každému člověkovi zlomit vaz. Já jsem živnostník, když někdo přijde a dá si pivo, tak mu ho natočím. Ale nějaký Sarajevo, politika nebo nebožtík arcivévoda, to pro nás nic není, z toho nic nekouká než Pankrác."
Bretschneider umlkl a díval se zklamaně po pusté hospodě. "Tady kdysi visel obraz císaře pána," ozval se opět po chvíli, "právě tam, kde teď visí zrcadlo."
"Jó, to mají pravdu," odpověděl pan Palivec, "visel tam a sraly na něj mouchy, tak jsem ho dal na půdu. To víte, ještě by si někdo mohl dovolit nějakou poznámku a mohly by být z toho nepříjemnosti."
...
Bretschneider ukázal panu Palivcovi orlíčka, chvíli se díval na pana Palivce a pak se otázal:
"Jste ženat?"
"Jsem."
"A může vaše manželka za vás vésti obchod po dobu vaší nepřítomnosti?"
"Může."
"Tak je to v pořádku, pane hostinský," vesele řekl Bretschneider, "zavolejte sem svou paní, předejte jí to a večer si pro vás přijedem."
"Nic si z toho nedělej," těšil ho Švejk, "já tam jdu jenom pro velezradu."
"Ale pro co já?" zabědoval pan Palivec."Já byl přece tak vopatrnej."
Bretschneider se usmál a vítězoslavně řekl:
"Za to, že jste řekl, že sraly mouchy na císaře pána. Oni vám už toho císaře pána vyženou z hlavy."

Nepřihlášený uživatel

#542

2012-03-01 19:23

Není to vandal ale hrdina.

Nepřihlášený uživatel

#543

2012-03-01 19:32

Děkuji Romanu Smetanovi. Vyjádřil postoj nás všech ke garnituře, která v této zemi zavedla a udržuje kleptokracii. Jinou cestou než aktivním odporem se těch kreatur nezbavíme.

Nepřihlášený uživatel

#544

2012-03-01 19:37

Je to komedie - soudkyně je nesoudná a nepřínosná nosnice, vepři mají tykadla, rozumný jde sedět a blbci ke korytu. A tak si tady žijem (hnijem ?)! Navrhuju, aby jsme při nejbližší další příležitosti čmárali všichni a ať nás zavřou. Zatím tolik kriminálů nemají.
Šárka Holasová
Nepřihlášený uživatel

#545

2012-03-01 19:55

Velmi si vážím občanského postoje pana Romana Smetany a každý slušný člověk by jej měl podpořit. Myslíte snad, že mlčením zastavíte nenasytnost chamtivých? Pokud mlčíme ke špatnostem, sami se stáváme špatnými.


Nepřihlášený uživatel

#546

2012-03-01 19:57

Malovat na jejich ctihodnosti je velmi záslužné!
Šárka Holasová

#547 Re: Podpis/podpora

2012-03-01 20:25

Můžete svůj příspěvek znovu otevřít a připsat své jméno. Pro ty, kteří stejně jako já, svůj příspěvek připojovali k podpisu petice a domnívali se, že podpis se automaticky připojí.

 


Nepřihlášený uživatel

#548

2012-03-01 21:00

Nelíbí se mi poslední dobou rozhodování soudů,kteří nadržují víc rómské národnosti,protože Ti se do vězení přímo cpou,jelikož mají vše zadarmo(sice by si měli vše zaplatit,ale !!!!jsou sociálně slabí(to jsou normální občané v této republice také,a rozvedené ženy důchodového věku jsou na tom 5x hůř jak rómská občanka!!)Tuto petici jsem podepsala,jelikož by se neměl vyměnit jen celej senát,ale i soudci a už tam konečně dosadit spravedlivé lidi a ne zkorumpované samovládce !!!
Ludmila
Nepřihlášený uživatel

#549

2012-03-02 00:06

V roce 1989 jsem byla ráda, že jsme se zbavili totality a naše republika bude svobodná. Ale bohužel vypadá to, že se přibližujeme opět k politice typu Ruska a Běloruska. Je mi z toho zle, protože mám v dobré paměti rok 1968. Velmi si proto vážím pana Romana Smetany především kvůli jeho věku, kdy vlastně totalitu zřejmě nezažil a ví, že demokracii je třeba pořád chránit. Je zajímavé, že před hodinou jsem se mohla dostat k petici přes článek ve MF Dnes a už to tam upravili a vymazali. Takže cenzura začíná?


Nepřihlášený uživatel

#550

2012-03-02 08:48

je to pěkné svinstvo.A pak že polityčtí vězni nebudou.Měli by zavřít tu soudkyni,která ho tam poslala.Myslí si,že když měla manžela ministrem,tak si může dovolit všechno.A ten její chudák se teď dere na místo ředitele fakultní nemosnise Olomouc.To dopadne.Fuj.