Řidič autobusu občan Roman Smetana. Petice proti jeho uvěznění.


Nepřihlášený uživatel

#476

2012-02-26 12:48

nečmáral na autobus ale na plagát i já jsem tak činil tady v Praze měl jsem štěstí že mě lidé nenabonzovaly ale podporovaly :)
Zdeněk Ponert

Nepřihlášený uživatel

#477

2012-02-26 13:38

nemám slov

Nepřihlášený uživatel

#478

2012-02-26 16:03

Až bude důsledně uplatňováno v této zemi právo a spravedlnost pro všechny a bez výjimky, budu možná váhat s podpisem. Za dnešního stavu nikoliv. Právní frašky, jichž jsme svědky, to jen potvrzují!!! Hluboce se stydím za stav práva a neschopnou vládu v naší zemi.

Nepřihlášený uživatel

#479

2012-02-26 19:19

Za komančů nic divného,ale v roce 2012?

Nepřihlášený uživatel

#480

2012-02-26 21:03

Je to neuvěřitelnej a naprosto ostudnej krok justice.
Jenže tady už se dávno nikdo za nic nestydí.

Nepřihlášený uživatel

#481

2012-02-26 22:50

Paní soudkyně Langerová by měla přiznat podjatost a sama obnovit proces s panem Svobodou, jinak si o ní budou lidé myslet ještě něco horšího než o jejím manželovi.
ŠOLIM

#482 Na HRAD

2012-02-26 22:51

Pan Smetana by měl uvažovat o volbě prezidenta. S politiky nedrží a za svým názorem si stojí. Kolik je tady u nás lidí, kteří se nebojí za své názory.
Ode mě. SMETANA NA HRAD!!!!!

Nepřihlášený uživatel

#483

2012-02-26 23:33

tento právní systém zase boduje no a Kalousek to má za 1000kč http://www.youtube.com/watch?v=mu7VSRtNgWQ spravedlnost ??? hovno

Nepřihlášený uživatel

#484

2012-02-27 00:52

Svět se zbláznil, ale co se děje u nás, to je neuvěřitelné! Já přimalovával všelicos na všelijaké plakáty už od dětství - jsem taky zločinec, co patří za mříže?

Nepřihlášený uživatel

#485 Re: Vandalismus

2012-02-27 03:22

#176: Kockopes - Vandalismus

Připadá ti v pořádku takový trest za nějaký ten poškozený billboard?Ještě k tomu nutno dodat, že jsou lživé a v podstatě jde o podvod...Ale za klamavou reklamu je nikdo nepotrestá..A když se někdo z nich ( viz Kalousek ) dopustí ublížení na zdraví, napadení ..tak je to jen přestupek za litr?

Takže z hajzlu si vytáhni hlavu ty..tady ani tak nejde o nějaký plakát či autobusáka, ale o ten dvojí metr, korupci...a opět se dostáváme k tomu samému.Vždy to vede tam nahoru do vysoké politiky.

Kdyby to řešil demokratický orgán, tak to nebude řešit soud, ale přestupková komise a bude to za pár tisícovek, ale ono ne...vždyť na těch plakátech byli naši bohové a počmárat Boha je vážný zločin!


Nepřihlášený uživatel

#486 Re: Vandalismus

2012-02-27 03:30

#176: Kockopes - Vandalismus

Ty jsi kus vola...Jak to mohl být obyčejný vandalismus?Sama Langerová se rovnou přiznala, že šlo o něco víc - vždyť ty billboardy byly přeci politické a kus papíru s politickou držkou je přeci víc než reklama na hajzl papír!Tedy člověk, který si dovolí poškodit politika na obrázku by měl dostat vysoký trest ( kdyby byl povolen trest smrti , tak by ten provaz Smetana dostal ) ...Nepřipomíná Vám to něco?Viz totalitní KLDR..zmačkat obrázek s drahým vůdcem je jako napadnout přímo jeho osobu a Langerová to tak posuzovala..Tohle prostě v demokratické není možné!I kdyby tam byl papež nebo prezident, není možné z toho dělat něco více...

Vůbec s emi zdá, že takhle sranda má jen zastrašovat a hlavně odpoutat pozornost médií...Kalousek si teď může vesele krást ještě více, když mu novináři nešlapou na paty..


Nepřihlášený uživatel

#487

2012-02-27 08:33

poslanci mají imunitu, kterou zdaleka neužívají jen k tomu, aby se k událostem vyjadřovali bez obavy z postihu - normální člověk může jít za takovouhle prkotinu do vězení?

Nepřihlášený uživatel

#488

2012-02-27 11:29

tato pravicová vláda a justice nám opět vrací totalitu, takže nashle u voleb a konec prevítů.

Nepřihlášený uživatel

#489

2012-02-27 11:55

Zajímalo by mne, na čem je založeno právo politických stran tak zcela nepřiměřeně zamořovat životní prostředí deprimujícími ksichty svých politiků. Princip Obrazu Doriana Graye funguje přes jejich nechutné úsměvy. Není to náhodou možné kvalifikovat jako veřejné pohoršení?
MARIAN B.

#490 Tomio Okamura - Za pravdu se už začalo zavírat

2012-02-27 12:31

MARIAN B.

#491 Roman Smetana - You Tube

2012-02-27 12:33


Nepřihlášený uživatel

#493 totalita...

2012-02-27 13:04

... politickou jen vystřídala ekonomická. Nicméně - již naši předci si věděli rady ... d e f e n e s t r a c e !!! :-D

Nepřihlášený uživatel

#494

2012-02-27 13:43

To se opravdu nenajde jeden slusny pravnik, nebo redaktor, ktery by se odvazil zastat se obycejneho cloveka. Kde jste pani Sokolove a Kmentove?

Nepřihlášený uživatel

#495

2012-02-27 17:09

Považuji trestní stíhání za vyjádření občanského postoje podle mého kultivovanou vtipnou formou za naprostou zvůli mocenského aparátu. Vpravdě jsem šokována v jakém stavu se "demokracie" v ČR nachází a co považují naši představitelé za podstatné a co nikoli.(Vážně mi vstávají vlasy hrůzou na hlavě jakoby mi je tam někdo přikreslil!)

Nepřihlášený uživatel

#496

2012-02-27 18:30

Myslel jsem si, ze zavirani lidi za vyjadrovani nazoru skoncilo s padem komunismu. Jak jsem se mylil, bohuzel.

Nepřihlášený uživatel

#497

2012-02-27 19:09

Pitr,Krejčíř,neomylný mistr kup.privatizace a milovník prezentů. Malý výčet těchto lidí který národ jistě "miluje". Pane Smetano,zadal jste si velké úkoly: odsedět si trest a to druhé bude zajisté sběr nových tykadel(si myslím já).A proč ne, hlaviček je požehnaně. Zdravím Vás a držím palec. Z.M.

Nepřihlášený uživatel

#498

2012-02-27 22:54

Urazek, nadavek, hrubosti je mezi politiky vice nez komunikace, pochopeni a spoluprace. Dokonce nekteri politici napadaji /facka/ obcany. Toto se netresta?!!
Takze malovani tykadel je trestny cin jez je zahodno potrestat nepodminene???
Nebojme se jich a MALUJME TYKADLA, oni se boji nas!!! My a jen my mame moznost to zmenit, treba zacatek je v tykadlech.... Nikdo -treba z Marzu- to za nas neudela.

Nepřihlášený uživatel

#499 Re: Na HRAD

2012-02-27 23:01

#482: ŠOLIM - Na HRAD 

 S politiky p. Smetana nehraje. Jsem jednoznacne pro hrad, ale on by se nedokazal s nimi ani bavit, takze potrebujeme smetanku vylit -nejak nam zkysla- a dat tam spousty Smetanuuuu! Najdou se?


Nepřihlášený uživatel

#500 Re: Re: Na HRAD

2012-02-28 01:13

#499: - Re: Na HRAD

Však je dobře, že by se s nima nebavil. :) Ihned po nástupu odvolat předsedu vlády a pak zmasakrovat jednotlivá ministerstva ..