Řidič autobusu občan Roman Smetana. Petice proti jeho uvěznění.

standa

#1276 ...heidrychiáda !!!

2012-10-08 10:03

jen si vzpomeňte na film "Vyšší princip" vzniklý podle pravdy, kdy studenti přimalovali na fotografii Reinharda Heydricha fousky, byli zatčeni a zastřeleni na Pankráci, st.                  www.youtube.com/watch?v=BzbEhKHvJkO&feature=related

17

#1277

2012-10-08 20:35

měl jim místo tykadel přimalovat koule
Čestmír

#1278

2012-10-11 14:08

Miliardy se ztratí,někam propadnou,odpustí se tomu kdo udělal chybná rozhodnutí a tak dále...a nic-vůbec nic.Proto je trapné,něco jako jsou tykadla na plakátě.Šmarjááá,jak ve filmu s Funesem.Jestli to nechají soudy dojít až do ŠTRASBURKU-bude naše justice zakaš-párky.)))))))))Pane Smetano chci věřit ve zdravý rozum.
okaz

#1279

2012-10-12 07:29

Jsme novodobí otroci - přežíváme z platu 10.000 /měs.
Ozvěte se proti tomu ! BĚŽTE K VOLBÁM !
Šikana obyčejných lidí jako je Roman Smetana a lumpové se jen smějí .

Nepřihlášený uživatel

#1280

2012-10-12 11:44

Není nevinen, tak zaplatil pokutu to je v pořádku.
Spíš je to ale třídní nepřítel a opravdové škody dělají jiní na které spravedlnost nedosáhne. A to je výsměch a arogance moci. Proto soucítím s p.Smetanou a k dnešním volbám si vezmu dceřina tykadla abych vyjádřil svůj postoj zcela veřejně.

Nepřihlášený uživatel

#1281 stydim se za svoji vladu

2012-10-12 12:23

Prosím, začněte někdo vyrábět "placky" STYDÍM SE ZA SVOJI VLÁDU , chci si ji koupit a nosit.
Myslím, že zájem bude velký.

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2012-10-13 22:22


klklklklkl

#1283

2012-10-14 04:10

videl jsem video, jak se smatana dostal k "premierovi". tak to je mazec! :) romane, zkuste pozadat o politicky azyl!! :) a jeste neco. za to, ze v cr vyhravaji volby komunisti muze ten ......necas s celou tou svoji mafii, ale hlavne ten paranoidni kalousek a jeho pet ochrapanej knize, ktery ho podporuje!! a kdyby jej kalousek nanestrcil do cela topky, tak by byl v cr pokoj. celej ten vlci spolek se pred volbama schoval za knizete a po volbach se s mirkem do toho obuli. ja se nekdy divam na ct24 spis z nostalgie a jsem rad, ze jsem pryc. a kdo ma trochu rozum, ten z toho bordelu utece....
akrs

#1284 Co máte v náplni práce jako řidič pane Smetana ?

2012-10-14 10:13

Pokud v náplni práce nemáte propagaci budoucích státních úředníků a pokud naopak tam máte přepravu cestujících a ručíte za jejich bezpečnost, pak na autobuse neměli propagační plakáty co dělat.
Lidé budou čučet na plakáty na busu a vletí Vám třeba pod kola.
Pokud společnost zaregistrovaná v Obchodním registru či kde tam má uvedenu činnost "přepravu cestujících" a zároveň chce propagovat budoucí státní úředníky, ať si tím klidně polepí nějaký autobus, patřící do jejich majetku, polepí ho plakáty a odstaví ho na pronajatém místě nebo svém pozemku. Ať nenutí svého zaměstnance - řidiče - vozit propagační plakáty. Jejich provinění je daleko větší ,nežli Vaše, že jste čmáral po cizím majetku. Pro úplnost dodávám, že jako cestující nesouhlasím, že mi nutí čumět na obličeje, kterými jsou polepeny autobusy.
JUDr.

#1285 Re:

2012-10-14 10:57

#19: -

Nesouhlasím. Jde o propojení jedněch hloupích s druhými hloupími. Ale máte pravdu v tom, že tito vytváří zájmové party.

Ale mafie to, myslím, nebude.

Pokud v náplni práce nemá pan Smetana ,jako řidič autobusu propagaci budoucích státních úředníků tím, že bude jezdit s polepenými plakáty ,(plakáty jistě nejsou součástí autobusu) a pokud naopak tam má přepravu cestujících a ručí za jejich bezpečnost, pak na autobuse neměli propagační plakáty -bez jeho souhlasu vyjádřeného např. v dodatku pracovní smlouvy, co dělat. (Já osobně bych ovšem takový dodatek raději nepodepsal, cestujicí bude čučet na plakát na autobuse a vletí mi třeba pod kola.) Navíc on vlastně - pokud to nemá v pracovní smlouvě -aniž by mu to bylo zaplaceno - se nuceně podílí "zdarma"  "popojížděním" na propagaci.

 

akrs

#1286 Re ještě k 1284 a 1285

2012-10-14 12:15

...Jo dodávám ještě - Pokud by v pracovní smlouvě řidiče byl dovětek, že "popojíždí s plakáty v rámci své náplně práce", je otázka, zda by tato část prac. smlouvy byla vůbec platná. Zaměstnavatel
by pak měl mít uvedeno v rámci své registrace v obchodním rejstříku, či kde ,také PROPAGAČNÍ ČiNNOST.
sami

#1287 Re: trest

2012-10-15 16:55

#26: atan - trest 

 Pane Smetana.Máte naši podporu.Jste první,kdo se veřejně vyjádřil tady k tomu bordelu.Vládne nám banda zkorumpovaných,zlodějských tupců a politických analfabetů. POSTŘÍLET

Krysa

#1288 Je to srab

2012-10-16 14:50

Asi by se mi taky nelíbilo, kdyby mi někdo čmáral po majetku, třeba po autě.. Vyjde to úplně na stejno. Říkala jsem si, že by stačila jenom pokuta, ale prostě to měl jako chlap přijmout a ty práce udělat. To, že se vyhýbá trestu, je projev totálního ubožáka.. SMETANO BUĎ CHLAP!
Krysa

#1289 Re:

2012-10-16 14:52

#1277: 17 -

To asi těžko, sám neví, co to je.


Nepřihlášený uživatel

#1290

2012-10-16 15:16

Měly by zavřít Klause a celej ten vládní bordel

Nepřihlášený uživatel

#1291

2012-10-17 04:05

Pan Smetana sice poškodil plakát, ale tuto škodu uznal a uhradil. Ve své podstatě udělal klukovinu, kterou vyjádřil svůj nesouhlas s dnešní vládou. Udělal to nevulgární formou, která by v jiném případě byla považována za vtip. Když nějaký sprejer poničí něčí fasádu na domě a ochráncům se nedopatřením podaří pachatele dopadnout tak ho také takto potrestají? Já jsem o to ještě neslyšel. Jaká je jeho společenská nebezpečnost? Co to je v porovnání s nepovedeným kouzelnickým vystoupením našeho pana prezidenta kdy chtěl nechat zmizet pero, které se mu tak líbilo? Nejsem právník, neznám hodnotu toho pera, proto ani nevím zda byla naplněna skutková podstata. Kdyby toto udělal před celým světem nějaký kmán a ne pán, tak by ho paní soudkyně Langrová pravděpodobně nechala při jejím smyslu pro spravedlnost asi zastřelit pro vlastizradu. Proto asi byla panu Smetanovi zamítnuta žádost o milost. Já osobně považuji pana Smetanu za vězně svědomí. Asi se budeme muset připravit na nové monstrprocesy, např. jeden se už asi chystá za útok s pistolkou na plastové kuličky a pan prezident to už kvalifikoval jako atentát a ne jako čin se zoufalství, protože politici názory lidí neposlouchají, jen jim utahují smyčku pod krkem a sami si mlaskají až to není pěkné. Neschvaluji tuto formu protestu, ale dovedu to pochopit.
hořkost

#1292

2012-10-17 07:46

Vláda, politické gangy, podnikatelská mafie nutí občany k reakcím které se dějí - Smetana atd. Na odpor občanů projevený "slušně, klidně" nereaguje, totalisticky potírá, dle "svých zákonů" klidný projev pana Smetany. Děkuji pane Smetano !

Nepřihlášený uživatel

#1293

2012-10-17 14:10

Připadá mi absurdní, zavírat člověka za takovou hloupost, když x nevyřešených kauz a zlodějů čeká na své potrestání. Je to snad záměr odvést pozornost na banální věci????
Éda

#1294

2012-10-18 14:15

Znovu zazvonit klíčema, ale tentokrát těma montážníma.
Břeťa

#1295

2012-10-18 14:21

Za klukoviny se tady zavírá a milionové zlodějiny, korupce a mafiánské kauzy se zametají pod koberec. Jak výstižné pro tuto zkorumpovanou republiku vedenou neschopnými politiky.
kammil1203

#1296 Reakce za trest pro pana Smetanu:

2012-10-19 01:32

Nechal bych zavřít paní Langerovou, protože zneužila svůj talár a zákon ve prospěch nečestného a nekorektního člověka, pana Langera. Ten rozsudek byl ušitý na zakázku pro pana Langera. Kdyby v Česku existovalo právní prostředí a spravedlnost, tak si paní Langerová už ani neškrtne !!!!! Paní Langerová je výplod dnešní politiky a lobbismu několika vývolených nadlidí. Janoušek málem zabil ženu svým autem, a nic se neděje, ale pán Smetana za kravinu sedí v kriminále !!! Podle mne se vrací doba praktik bolševika před revolucí.
Podněty.cz

#1297 Další možnost podpory

2012-10-22 16:17

Podporu Romanu Smetanovi lze vyjádřit i tak, že lidé budou na Hrad odesílat maily s textem:
Vážený pane prezidente,
upozorňuji na existenci podnětu http://www.podnety.cz/podnet-cislo-20121022100124 a doporučuji jeho realizaci.
Podpis....

Anonymous

#1298

2012-10-22 19:19

...

Nepřihlášený uživatel

#1299

2012-10-25 23:18

naprosto nespravedlivé , škoda , že jsme tu zažily bolševíky , to to ani za nich nebylo to co je ted!!!!
hawk

#1300

2012-10-26 19:30

Roman Smetana je politický vězeň! Sedět by měl někdo úplně jiný - že, pane Kalousku, Kubice, Langře, Řebíčku, Vondro, Béme, Cabrnochu, Ouzký, Janoušku, Dalíku,...