Řidič autobusu občan Roman Smetana. Petice proti jeho uvěznění.


Nepřihlášený uživatel

#1126 Re: Re: Re: nespravedlnost...

2012-04-24 15:18

#1121: - Re: Re: nespravedlnost...

A kolik vrahú si dělá dovolenou za naše peníze!? A někteří i nekolikrát! toto jsou Ti kterým platíme luxus!!! A NE Roman Smetana který kapl zrovna na Langerovu manželku která si na něm smlsla!!!Pochybuji že pán Smetana byl v minulosti za něco ve vězení!! To se může stát i Mě i komukoliv z Vás že se tam někdy ocitnem___


Nepřihlášený uživatel

#1127

2012-04-24 15:33

Zavřít by měli všechny parchanty a zloděje v parlamentu
Nestraník

#1128

2012-04-24 15:33

#1125: brablenec. - Re:

Tak to je trefné....sám jste to řekl.... za těch 22let jsme je živili.. ale stejně tak modré i oranžové a různé kombinace...

Copak si tady vážně někdo myslíte , že kradou jen ti modří, nebo jen ti oranžoví?

Jediní kdo zatím moc nekradou jsou červení, prtotože stojí dál od koryt.

 

brablenec

#1129 Re: Re: Re: Re: nespravedlnost...

2012-04-24 15:35

#1126: - Re: Re: Re: nespravedlnost... 

 No jsem velmi zvědav,co udělá min. p.Pospíšil v této kauze R.Smetany. Už si podával stížnost i Hels.výbor,tak jsem zvědavý jak to půjde dál. Ale bojím se,že při rychlosti našich soudců,bude Roman venku dříve,než se rozhoupou.Určitě to pošlou zpátky do Olomouce k rukám pí. Langerové,na prošetření. A není půl roku o čem mluvit.


Nepřihlášený uživatel

#1130

2012-04-24 15:35

Rozhodnutí soudkyně bylo podjaté. nesouhlasím s ním

Nepřihlášený uživatel

#1131

2012-04-24 15:36

Za čmárání po plakátech kriminál!!! To se může stát jen v Česku.

Nepřihlášený uživatel

#1132

2012-04-24 15:40

Náš první politický vězeň odsouzený kmotry, je to ostuda ve státě, kde chybí elementární demokracie ...
brablenec

#1133 Re:

2012-04-24 15:44

#1128: Nestraník -  

 Ne já se omlouvám,já hovořil jen na položenou otázku o modrých ptáčatech. Jinak,jistě kradli a kradou všecky barvy,ať červ.modří,růžovky,zelení,křesťané,no bez rozdílu./viz.C.Svoboda-jak se soudil o ten dům./ Takže,bez rozdílu.Ale stejně to začal ,otec velké privatizace a to byl,/a duší ješte je/ ODS. Začalo to OF,pak se to dělilo na ,ODA,KDU-ČSL,atd...PS. Jinak jsem také bezpartajní.A proto mi zůstal charakter a vím co je to národní hrdost,čest a lidské cítění.


Nepřihlášený uživatel

#1134

2012-04-24 15:45

Demokracie tady nechybí, chybí tady základní princip demokracie a to je obyčejná slušnost... a teď pozor...slušnost na všech stranách !!
Beda-Phila

#1135 Zaloba na Langerovou

2012-04-24 15:58

Z pravniho hlediska je rozhodnuti Langerove neplatne. Vzhledem k tomu, ze jeji manzel byl jeden z poskozenych je automaticky podjata. Ze ona sama to tak nevidi neni relevantni.

Jestli chcete neco delat, tak spravna cesta je podat zalobu na Langerovou u Nejvyssiho soudu a pak ve Strassburgu.


Petice za propusteni je OK, ale kdo ho omilostni? On to sam asi ani chtit nebude.

Beda,

Philadelphia

brablenec

#1136 Re: Zaloba na Langerovou

2012-04-24 16:06

#1135: Beda-Phila - Zaloba na Langerovou 

 Tak jestli tomu správně rozumím,jestli nebude Roman chtít podat odvolání,tak nikdo jiný nemůže stím nic dělat,ano?


Nepřihlášený uživatel

#1137 Re: Zaloba na Langerovou

2012-04-24 16:09

#1135: Beda-Phila - Zaloba na Langerovou

A jejda právník z Bílého domu.... :-) Já osobně právník nejsem, ale myslím si,že většina jiných soudců by rozhodovala zhruba stejně... tj. veřejně prospěšné práce, pak domácí vězení a pak teda natrvdo... Je to v příslušných paragrafech přece definované, mantinely trestů od - do. Soudce není pohádkový dědeček, co hříšníkovi odpustí , protože je jinak hodný. Pokud se jednou rozhodne o jeho vině ( což nejde jinak, když se dotyčný sám přizná ,že... ), tak nastupují tresty podle toho jak je to v zákoně. A soudce proti tomu nemůže jít. Ani Langrová, ani jiná(ý).
Jak byste se koukali vy na soudce, který soudí sprejera za to, že Vám počmáral dům, sprejer se přizná, zákon říká že má dostat veřejně prospěšné práce a soudce řekne, že trest se neuděluje, protože ty obrázky byly moc pěkné? Jako majitel domu by jste nadávali na soudce a ještě ho žalovali...


Nepřihlášený uživatel

#1138 Re: Re: Zaloba na Langerovou

2012-04-24 16:11

#1136: brablenec - Re: Zaloba na Langerovou

No já si myslím, že pokud už je to tak daleko, že sedí v base, tak nějaké odvolání už prošvihnul. Navíc si nejsem jistý, jestli v těchto případech je odvolání možné.


Nepřihlášený uživatel

#1139

2012-04-24 16:12

Langerová si to určitě užívala a dala mu to sežrat, určitě byla podjatá, ale v tomto případě by většina soudů musela postupovat stejně.

Nepřihlášený uživatel

#1140

2012-04-24 16:30

Naprosto nespravedlivé!!! Zločinci,co nás tu utiskují,rozkradli stovky miliard hodnoty státu a vytvořili "právní řád" pro sebe, nemají pověření lidu této země nikoho takto soudit.A když,tak nejprve oni musejí viset po stromech za to,co tu udělali s náší krásnou zemí,když za takovou prkotinu káží takový trest!

Nepřihlášený uživatel

#1141 Re:

2012-04-24 16:48

#1140: -

A co ukradla konkrétně paní Langerová?


Nepřihlášený uživatel

#1142

2012-04-24 16:48

ach jo at už toto strašné prokletí skončí vlada ods a top 09 je nejhořší co může být kam jsme se pohly od roku 1989 nikam vše je při starím takovej dobrej člověk čestnej rekl svuj názor a nějaký prase odesacky ho zavřelo smrt ODS

Nepřihlášený uživatel

#1143

2012-04-24 16:52

Ať žije svoboda projevu :-(( Za toto ani komunisti v posledních letech nezavírali. Především by měl sedět na podstatně delší dobu manžel té soudkyně a s ním většina vládnoucí garnitury !!!!

Nepřihlášený uživatel

#1144 Re:

2012-04-24 16:53

#1142: -

Jo a v čem je dobrej a čestnej? je to nevzdělaný ignorant, který si vytvořil vlastní svět spravedlnosti...tím že teď bude hrát mrtvého brouka nic nedosáhne? Kdyby měl skutečně názory a chtěl něco změnit, tak by se přece odvolával, bránil, vyjadřoval názory. A ne mouchy snězte si mě... věřte mi, až ho pustí, bude každému ukradený, trestanec bez práce...


Nepřihlášený uživatel

#1145

2012-04-24 17:04

V tomto státě je zcela běžné,že maličkosti jsou tvrdě trestány a všichni ti,co mAJÍ PENÍZE A MOC POMOCÍ SVÝCH KONTAKTŮ VŽDY VŠE ZAHRAJÍ DO AUTU.PANUJE ZDE SPRAVEDLNOST NARUBY.TEN,CO POUKÁŽE NA KORUPCI,JE SPRAVEDLIVĚ POTRESTÁN A KORUPČNÍK "SPRAVEDLIVĚ" POVÝŠÍ.Ti,co kradou,těm se přeje,ta lůza dole vše musí zaplatit.

Nepřihlášený uživatel

#1146 Předvolební lži-billboardy plocha pro sprejery. Proč ne?

2012-04-24 17:06

Jakmile se přiblíží volby, nebude od věci vedle obchodu s barvama, zřídit půjčovnu žebříků :-)
To bude folklóru, až z toho budou ti šašci hrát všemi barvami.
Pane Smetano, hodně štěstí a vydržte.

Nepřihlášený uživatel

#1147 Re: Předvolební lži-billboardy plocha pro sprejery. Proč ne?

2012-04-24 17:10

#1146: - Předvolební lži-billboardy plocha pro sprejery. Proč ne?

seru vám na žebřík a barvy...já se zavřít nenechám, to je debilní forma protestu. Nebo myslíte, že to je nějakému politikovi líto nebo se cítí být potrestán, že měl anténky? Alespoň se v době voleb zviditelnil a dy´t je to krásná reklama pro toho politika.. negativní reklama je stále reklama... Jinak by si plakátku nikdo ani nevšiml, nebýt tam tykadýlka :-) Co kdybyste místo toho šli k volbám a volili někoho, kdo není u koryta? za to vás opravdu nezavřou.

Pietro F.

#1148 Předmět

2012-04-24 17:15

Řidič Smetana je nevinný ! Soudit by měli všechny ty,co lžou lidem s oněch plakátů,neboť kdo lže,ten i krade !

Nepřihlášený uživatel

#1149 Od "soudkyně" Langerové ubohost. Snad časem zalituje.

2012-04-24 17:27

V první řadě to vůbec neměla soudit ona, jako osoba podjatá. A pokud už musela dát trest, tak i jeden den šatlavy je za takovou blbost až až, ale správně to mělo být 100 dní podmínka.
Odškodné 15 tisíc přece zaplatil, tak co ještě chtěla, přijít o talár? Kéž se ve zdraví dočkáme doby, kdy budou soudci skutečně nestranní a neúplatní, ctihodní občané.

Nepřihlášený uživatel

#1150

2012-04-24 17:29

Vážení - tento !proces! je skutečným výsměchem co si
VLÁDNOUCÍ strana může dovolit. Silně to bohužel připomíná film Vyšší princip. Novotný