Řidič autobusu občan Roman Smetana. Petice proti jeho uvěznění.

Bela

#1076 Re: Vinen

2012-04-24 12:35

#76: - Vinen

a co ten, který řídí v opilosti a ublíží na zdraví????  ten není vinen????? proč ten nejde sedět!!!!!!!!


Nepřihlášený uživatel

#1077

2012-04-24 12:37

Bohužel naše tzv. demokracie se zvrhla do rozkrádačky ve velkém. A soudy a policie těmto maxi zlodějům kryje záda. To co tady máme, nebylo ani za totality a není to ani na západ od našich hranic. Požaduji spravedlivý stát soudy a policii.


Nepřihlášený uživatel

#1078

2012-04-24 12:39

Skuečně nechápu jakého tr.činu, přečinu, či provinění se Roman Smetana dopustil. Přinejhorším se jedná o přestupek nebo nějaké provinění proti pracovní kázni. Tato věc se neměla nikdy dostat k soudu. Zavání to politickým procesem

Nepřihlášený uživatel

#1079

2012-04-24 12:41

Trest pro pana Smetanu mi připoměl okamžitě film Vyšší princip,kde byla skupina studentů popravena za naprostou klukovinu.Je to od pana Smetany možná stejná klukovina,čmárání po plakátech nepovažuji za zrovna nejšťastnější vyjadřování svého nesouhlasu,ovšem trest za takovouto klukovinu mi přijde naprosto absurdní,neadekvátní a protiprávní,jde podle mně spíše o pomstu,než trest.Pan Smetana uhradil vzniklou škodu,což je v pořádku a tím by měla celá kauza zkončit.Jsem velmi rád,že se tato akce koná,neboť kauzu pana Smetany považuji za velmi důležitou i jako precedens do budoucna.Nerad bych aby se mé děti za počmárání nějakých fotografií,nebo plakátů ocitli na místě studentů z výše jmenovaného filmu.Velmi rád,jim za to co provedli doma nařežu a nerad zaplatím škodu a nedovolím,aby mi je někdo zastřelil.Takže i z tohoto důvodu jsem jednoznačně pro okamžité osvobození pana Smetany.
Nespokojený

#1080 Proboha lidi proberte se!

2012-04-24 12:43

Proberte se! On není zavřený proto, že vyjadřoval svůj nesouhlas, ale za to, že ničil majetek. Jak by se vám líbilo, kdyby vám pomaloval auto nebo dům. Sprayeři vám taky vadí...ti taky jenom vyjadřují svůj názor ne? A navíc není zavřený proto, že něco pomaloval, ale proto, že odmítnul nastoupit veřejně prospěšné práce. Nepřekrucujte fakta!

Nepřihlášený uživatel

#1081

2012-04-24 12:52

Soudila ho Íčkova baba, co k tomu dodat....

Nepřihlášený uživatel

#1082 Re: Vinen

2012-04-24 12:57

#76: - Vinen 

 Ty máš ještě rudou knížku doma néééé na horší časy.To snad už nikdy více.


Nepřihlášený uživatel

#1083

2012-04-24 12:59

Za to co udělal,je to trest jak za totality,jestli ne horší.Po republice jsou desetitisíce počmáraných plakátů a reklam.Ale počmárat politika,to je trestné.Kdyby ti politici které počmáral za něco stáli,tak se sami za něj vzali a trest prominuli.Ale jelikož naši politici nestojí za nic,chudáka odsoudí.Stydím se za naše politiky.

Nepřihlášený uživatel

#1084 Re:

2012-04-24 13:03

#1079: -

Naprosto souhlasím.Když to necháme být,tak za čas pomluvíte politika v hospodě a zavřou vás.To už tu jednou bylo a je to tu znovu.Ano,je to msta,mém na to také takový názor.Tito počmáraní politici si nezasluouží od nás jediný hlas.

 


Nepřihlášený uživatel

#1085

2012-04-24 13:09

Podvodníci vesele vládnou a kdo se jim jen trochu postaví jde bručet.

Nepřihlášený uživatel

#1086

2012-04-24 13:10

Co k tomu říci,je to jeden veliký cirkus.Za tykadýlka půjdeš sedět,za rozkradení miliard budeš "blahořečen".Jsme všichni po bradu nechci říci kde.Víme to všichni.Takovej "bordel"snad nikdo nemůže podporovat.Máme už zase vězně svědomí.Vo.

Nepřihlášený uživatel

#1087

2012-04-24 13:14

Bez komentáře.
Hanuš Hodonský

#1088 Nesouhlas

2012-04-24 13:17

Pan Roman je pro mne - de jure - totéž, co sprejeři. Poškozuje cizí věc a zasluhuje tedy trest. Není podstatné, zda si subjektivně myslí, že má pravdu - sprejer také považuje své dílo za jistý druh umění. Podstatné je, že zákon musí chránit osobní vlastnictví všech občanů (tedy i politiků) a pan Roman by si měl najít jiný skutečně demokratický (tedy nikoli protiprávní) způsob protestu a nechovat se jako vandal a chuligán. Nejsem fanouškem současné vlády a rozdílného výkladu práva pro "ty nahoře" a "ty dole". Stejně tak není jiné právo pro "ty spravedlivé" a "ty nespravedlivé". Kdo dvojí metr práva jednou odsuzuje a jindy podporuje je obyčejný pokrytec. Proto nesouhlasím ani s tvrzením, že je pan Roman nevinný a petici nepodepíšu.

Nepřihlášený uživatel

#1089

2012-04-24 13:19

Hlavně, aby to bylo co platné. Přijde mi, že jsme se octli v hlubokém totáči. Za tohle zavírali bolševici, dnes je to protiprávní rozhodnutí. Držím palce, aby byl Roman co nejdřív venku.

Nepřihlášený uživatel

#1090

2012-04-24 13:23

Je směšné za co se u nás slušní lidé zavírají, ale na druhé straně alarmující, kolik přestupků se lumpům promíjí.

Nepřihlášený uživatel

#1091

2012-04-24 13:30

Skoro všichni politici současně se vstupem do sněmovny a do vyšších pater politiky zapoměli na slušnost a inteligenci a stali se z nich prachsprostí vyžírkové a bezohlední hamouni.

Nepřihlášený uživatel

#1092

2012-04-24 13:34

Tak toto opravdu nechápu a nepochopím. Neudělal nic za co by měl přijmout trest. Jsem studenteka a teď po maturitě bychom chtěli dítě, ale nemůžem si ho dovolit....a kdo za to může?? Ti, kteří mají tykadýlka a přepsané věty, kterými by nás pouze oblbovali!! Alespoň nám je ukázal, jak púravdu vypadají....teď už chápu proč nemají zájem o tuto zemi, natož o tento národ!!! Držíme mu s celou rodinou palce a doufáme, že se konečně něco v této zemi prohnilou korupcí něco stane!! Všechno lepší než jen tohle! Už se to víc a víc podobá té pohádce!!

Nepřihlášený uživatel

#1093

2012-04-24 13:35

Do demokracie nepatří trestání občanů za politické (pře)činy. Pokuta za škodu na majetku byla zaplacená a další trest nemá opodstatnění


Nepřihlášený uživatel

#1094

2012-04-24 13:37

Já bych jim nejraději nejen nakreslil i jiné věci. Jak se vlastně mohou obyčejní lidé bránit proti této devastující vládě???

Nepřihlášený uživatel

#1095

2012-04-24 13:39

Co chcete po rodině p.Langera? Loď se jim potápí,tak kolem sebe tlučou!

Nepřihlášený uživatel

#1096

2012-04-24 13:40

Soudkyně Langerová se dopustila zatajením svého zájmu v této kauze podvodu a měla by být kárně potrestaná.

Nepřihlášený uživatel

#1097

2012-04-24 13:41

To je pěkně vypečená rodinka ti Langerovi !

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2012-04-24 13:44



Nepřihlášený uživatel

#1099

2012-04-24 13:44

To by museli být zavřeni všichni
.uf ja děti učím malovat a že maluji
i jinde než se smí,koneckonců..
pohádku o broučcích politici neznají?
ti tam ale makají..a mají tykadla!!!
Jen ti co duši proh.. mají,lidi umlčet se takto snaží!
Lucifer

#1100 Re: Nesouhlas

2012-04-24 13:45

#1088: Hanuš Hodonský - Nesouhlas

Fajn, s tím co jste napsal snad i souhlasím, ale co potom tedy to, že soudkyní je paní Langerová?? Možná, že jen proto hodně lídí souhlasí a já též, protože dělají z lidí hlupáky v domnění, že si nechají vše líbit!! Už jen ten soud je jedna velká FRAŠKA!!! A o tom, s panem Bártou.....škoda mluvit!! Už jen tohle je důvod proč stát za někým, kdo aspoň něco udělal!! A s tím, že jsem snad pokrytec, se snad i smířím!!