Petiční akce na podporu spisovatelky Lenky Procházkové a režiséra

Nemám prezidenta

#326 Slepí, zlí a hloupí

2013-08-15 22:02

tleskají slepé, zlé, hloupé a do sebe ve své nekonečné tuposti zahleděné primitivní tupce Lence Procházkové.
Ok, máme demokracii. Zatím..I slepí, zlí a houpí mají právo tleskat žlučovitým lžím.
Ale je to smutek

Nepřihlášený uživatel

#327

2013-08-24 15:54

děkuji Lence Procházkové a Václavu Dvořákovi za jejich občanskou statečnost, vážím si jich... nemáme takových lidí mnoho a už vůbec ne veřejně známých..

Nepřihlášený uživatel

#328

2013-10-23 07:24

Jsem zásadně proti vracení majetku,který byl jen v užívání, či finančních náhrad. Katolická církev ukradla ohromné majetky v různých dobách.Rozepsat tyto doby by vyžadovalo mnoho stránek.J.Kotrman,předseda RR SDK

Nepřihlášený uživatel

#329

2013-11-21 15:52

Nestydatost, chamtivost a nemravnost katolické církve nemá obdobu! Děkuji, že jste se ujali tohoto protestu.

JUDr.PhDr.Mgr. et Mgr.Henryk Lahola

#330 JUDr.PhDr.Mgr. et Mgr.Henryk Lahola

2013-12-15 16:54

Spíše bychom my měli podat trestní oznámení na vaši Procházkovou a Dvořáka za pomluvu premiéra Ing Petra Nečase a ministrů jeho vlády ve věci církevních restitucí, respektive alespoň částečného narovnání státu s církvemi.
A hrozné je číst ty demagogické fráze o tom jak Církev získala své majetky. Mám sto a více let staré darovací smlouvy Církvi, neboť zejména v minulosti bylo zvykem, že když někdo v zemědělské rodině na venkově zemřel, tak pozůstalí darovali obvykle při té příležitosti nějakou část svého zemědělského pozemku Církvi. A takto rostli církevní majetky – z darů věřících.
Pak přišli chamtiví a nenažraní komunisté a tyto církevní majetky si svévolně přivlastnili. Jakým právem? Kdyby lidé chtěli darovat své pozemky státu mohli to udělat, ale neudělal to nikdo. Darovali je Církvi. Katolíci katolické církvi, věřící jiných církví obdarovali zase tu svou jinou církev.
Jsou to naše církevní majetky. Útok proti církvím je útokem proti nám věřícím. A vyrovnání státu s církvemi je otázka lidskoprávní. Stát – zloděj svou zlodějinou církevních majetků porušuje lidská práva všech věřících tím, že okradl jejich církve.

JUDr.PhDr.Mgr. et Mgr.Henryk Lahola

Nepřihlášený uživatel

#331

2014-01-02 20:37

Tento zákon byl schválen jedním člověkem ,trestaným poslancem, absolutně nesouhlasím s církevními restitucemi. Jsem pro vyhlášení celostátního referenda.
Sobarňa Vítězslav
stano
Nepřihlášený uživatel

#332

2014-10-27 08:51

Bohužel, jsem na tuto petici narazil asi pozdě, ale lépe pozdě jak nikdy a tak se přidávám k těm, kdo nesouhlasí s církevní zlodějnou. Stanislav Zahradník

stano

#333 Re: JUDr.PhDr.Mgr. et Mgr.Henryk Lahola

2014-10-27 09:02

#330: JUDr.PhDr.Mgr. et Mgr.Henryk Lahola - JUDr.PhDr.Mgr. et Mgr.Henryk Lahola 

 Dobrý den.

Otázka zní, zda darovací smlouvy nebyly získány pomocí nátlaku, manipulací a využití nevzdělanosti a nevědomosti lidí. Praktikami,  dnes za hranou zákona.


Nepřihlášený uživatel

#334

2014-12-05 06:19

Lenka Procházková i pan režisér mají můj obdiv .